Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka222

wieczor we dwoje

Polecane posty

Gość migotka222

Za dwa tygodnie spotkam sie ze swoim facetem...nie widzielismy sie juz kilka miesiecy bo oboje pracujem,y za granica.chcialabym aby ten wieczor byl dla nas wyjatkowy..noc rowniez...Prosze o propozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhhhhhhhhhhhhhha
No to może sex..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone wino - coraz bardziej podobają mi się Twoje wypowiedzi. :) Migotko - myślę, że oboje macie na pewno dużą ochotę na seks, ale wskoczenie do łóżka (czy zrobienie tego gdzie indziej) na samym początku spotkania nie będzie niezapomnianym przeżyciem. Powinnaś ubrać się elegancko i niezwykle pociągająco, dając znaki, na co masz ochotę, ale stopniować emocje i namiętność tak, by partner oszalał z pożądania, myślał tylko o kochaniu się z Tobą i nie mógł już się tego doczekać. A Ty specjalnie powinnaś opóźniać kulminacyjny moment. Może wybierzcie się na jakaś romantyczną kolacją wieczorem - może wieczór będzie pogodny i ciepły? A po kolacji... najpierw spacer... a potem... no wiesz co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka222
Dziekuje Casanovo:)) ...wiesz, ja jeszcze wymyslilam kapiel w blasku swiec..tylko ze teraz mam watpliowsic bo skoro mam odwlekac moment seksu...sam wiesz:))) Tak ochote na seks mamy wielka oboje...planujemy spacer,kolacje, winko juz kupione...jak jeszcze mozna urozmaicic ten wieczor..tak zebysmy go dlugo pamietali....?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, kąpiel to super pomysł, więc się nie sugeruj \"moim\" odwlekaniem seksu. Sama zdecyduj, co i w jakiej kolejności zrobić. Ale generalnie bardzo dobrze \"kombinujesz\"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą po spacerze możecie wziąć wspólną kąpiel przy świecach, ale samego seksu w wannie nie będzie, co najwyżej (gorące) pieszczoty (i namiętne pocałunki). A potem niech on Cię (na przykład) zaniesie do sypialni, i wtedy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka222
super pomysl....:) tym bardziej ze jestem drobna kobietka a on wysoki i szczuply wiec to zaniesíenie mnie do lozka nie bedzie dla niego zadnym problemem...:) a jakies erotyczne zabawy? owoce...?nie wiem tylko czy to juz nie jest troche archaiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest \"archaiczny\".. a jaki piękny potrafi być Uznaj że kapiel przy świecach a potem seks i owoce to KLASYKA a nie archaizm. Od razu lepiej brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×