Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość madzica30
Hej:) Sylwia,oby tak dalej,mam nadzieje,ze bedzie lepiej:) Trzymajcie sie cieplo,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Sylwia cieszę się że Ci mogłam pomóc, ale widzę że nie czytałaś mojego maila dziś ma być u mnie ta moja koleżanka więc jak będziesz mogla to czekaj na mnie na forum. Całuski śle Dosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Sylwia niestety nie będzie u mnie dziś ta koleżanka o której ci wspominałam bo musi zostać dłużej w poradni, jak tylko będzie mogła do mnie przyjść dam Ci od razu znać. tylko proszę uważaj z tymi ćwiczeniami żebyś nie przedobrzyła, wykonuj je z umiarem i tak żeby nie sprawiały Ci bólu a po nich staraj się odpoczywać :):):) Coś tu dzisiaj tak spokojnie gdzie Wy jestescie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej naprawdę tu cisza jakaś:-) Wczoraj zafundowałam sobie przegląd podwozia ( jak to mój mąż mówi ), ale to taki odjazdowy hihi. Byłam u ginekologa, pobrał mi cytologię, zrobił usg, i zbadał piersi hihi, i wszystko dobrze, tylko wynik cytologi za dwa tygodnie:-) Mała na kontroli wczoraj uznana już za zdrową - więc radość moja jeszcze większa :-) A teraz mniej fajnie, bo zachciało nam się remontu przedpokoju i wszystko było by fajnie tylko zalało nam dom hihi:-) Remont będzie ale znacznie większy bo malować trzeba będzie kuchnię i sufit w łazience. Już trochę mam dość tego remontu bo pierdzielnik wszędzie i do tego jeszcze dzisiaj mi w kuchni z sufitu kapało i to w miejscu gdzie jest zlew, ja zmywałam a mi kapało na głowę. :-) Ale sytuacja opanowana :-) A co u reszty??? Tylko dosia się odezwała dzisiaj :-) Sylwia super że lepiej, trzymam kciuki oby było już całkiem dobrze :-) Ale wiesz wczoraj wpadł do nas kumpel co pisałam Ci że też bolał go kręgosłup i on już zdrowy po tych zastrzykach :-) Specjalnie go pytałam czy już dobrze, czy te zastrzyki mu pomogły i powiedział, że już po pierwszym czuł poprawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia odpisalam Ci na e-mail :) eweliza tak sie zastanawiam czy nie wybrac sie do innego lekarza i powiedziec ze ja nie chce narazie isc na rehabilitacje tylko chce wiedziec co mi jest. tamta walnieta lekarz obiecala mi ze dowie sie jaka jest przyczyna boli i skonczylo sie na olaniu mnie :/ ale wiecie co juz nie mam sily nawet o tym pisac :/ bo tylko bardziej sie zastanawiam co mi jest dobrze dbasz o siebie i chodzisz do ginekologa :) ja niecierpie tam chodzic ale tez zasuwam do niego co roku :) naszczescie moja lekarz jest bardzo mila :) i tak jak ty wynik mam zawsze po 2 tyg :) a co tam u reszty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze pisala do mnie wisniamama ze dzisiaj ma podanie duzego jodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Wiesz co ja nienawidzę chodzic do ginekologa ;-) Ale siostra męża namówiła mnie na wizytę u nowego lekarza i pojechałyśmy. Pierwszy raz byłam u faceta ginekologa i doznałam szoku:-) Już nigdy nie pójdę do innego lekarza. Mimo, iż wizyta była prywatna to napewno było warto. gościu pełen wiedzy, profesjonalizmu, delikatności i porządny sprzęt w gabinecie. Mnie moja doktor co prowadziła ciążę nigdy tak dokładnie nie zbadała jak dr wczoraj :-) Ja raczej pilnuję by raz w roku robic cytologię i muszę robic usg piersi bo mam włókniaki :-) Ae cieszę się bo wczoraj znalazłam lekarza który teraz będzie mi mógł zrobic te wszystkie badania na jednej wizycie bo ma czym to zrobić i wie jak to zrobić. A wiesz co jest najfajniejsze to to, że sporo wie o raku tarczycy:-) A jesli chodzio Ciebie to zastanawiam się czy nie możesz iść do lekarza i poprosić o zastrzyki tak jak mój kumpel. Napewno mają coś co łagodzi ból, wiec może by coś Ci przepisali:-) Madzia jak sytuacja u Ciebie?? Jak Mateusz??? Nastazja odezwij sie i cała reszta też:-) Dosia kiedy masz tą drugą konsultację ???? Pytam o jestem bardzo ciekawa co teraz lekarz ci powie odnośnie wycięcia drugiego płatu. dobrze, że wisniamam dostała ten jod i odrazu duży, będzie miec już z grzywki:-) A tak apropo Aski dawno nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Mam do Ciebie jeszcze takie pytanko:-) Czy mówią cos u was odnośnie tego leku na raka ???? Ja u nas narazie nie napotkałam się na żadną wiadomość, u nas cisza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza O matko kochana !!!!!! ja w zyciu nie poszlabym do lekarza faceta a co dopiero mowic o ginekologu !!!!!! jak bylam na badaniu calego przelyku (wsadzali mi kamerke przez nos do przelyku) to lekarzem byl facet i jakos dziwnie mi tak bylo z nim gadac. podziwiam za odwage :) :) a co do tego leku to mowili ze teraz beda go sprawdzac dokladnie i pozniej rzad bedzie musial go zaakceptowac co bedzie najtrudniejsze bo oni na tym kase straca :/ wiesz co-z kregoslupem to jest tak ze jak nie wie sie na 100% co jest problemem to lekarz nie moze nic robic :/ a ta idiotka powiedziala ze nie ma guza no i co mi to dalo ? nic :/ dalej nie wiem co jest przyczyna bolu. w poniedzialek bede tam dzwonila i powiem ze chce wiedziec co jest przyczyna bolu bo rehabilitant mi przeciez tego nie powie:/ pewnie jak pojde na rehabilitacje rehabilitant zapyta co mi jest a ja co -powiem jak glupia ze nie wiem ? haha nie wiem teraz bede probowala umowic sie do innego lekarza bo na rehabilitacje nie idzie sie nie wiedzac co jest przyczyna bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze moja lekarz powiedziala mi ze za jakies 5 lat nasz rak bedzie leczony zupelnie inaczej niz teraz :) (i to na calym swiecie) ze i tak z roku na rok leczenie raka tarczycy jest lepsze :) zapomnialam zapytac co powiedzial Ci pan ginekolog hihi o raku tarczycy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Cześć dziewczyny :):):) widzę że wzięłyście się za siebie :):) czyżbyście coś planowały ? :):) ja tez jak tylko dowiedziałam się o raku zrobiłam sobie kompleksowe badania ginekologiczne łącznie z markerem, a co do płci lekarza to zdecydowanie wolę facetów bo jakoś dziwnie byłoby żeby kobieta mnie badała, poza tym są konkretni i mówią na temat jakoś lepiej mi się z nimi dogaduje :):) Eweliza wizytę mam w poniedziałek z chirurgiem, mam nadzieję że będzie dr. Sacher bo w zeszły poniedziałek też miał być ale go nie było i zobaczymy co tym razem usłyszę :( Sylwia dobrze byłoby żebyś jak najszybciej zdiagnozowali Cię, z tego co piszesz to u Ciebie tak samo długo czeka się na wizytę jak u nas, a nie masz możliwości wybrać się prywatnie, bo dobrze wiesz ze w niektórych przypadkach to gra na zwłokę nie jest wskazana, może jakby Ci przepisali zastrzyki lub inne leki to nie cierpiałabyś tak mnie jak tak bolał kręgosłup to dostawałam ketonal w zastrzyku a na noc tabletki tylko w tej chwili nie mogę przypomnieć sobie nazwy ale ich zadaniem było rozluźnić mięśnie przylegające do kręgosłupa działały też nasennie więc po nich spałam jak niemowlę :):):) Ale się rozpisałam a tu do pracy trzeba wracać :( odezwę się wieczorkiem, dajcie znać co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Nie pisalam bo troche zle sie czuje ostatnio.Dalej mi niedobrze,okresu nie ma,ale ciazy tez nie bo robilam test.Chyba mnie cos "przyblokowalo". Jak nic sie nie zmieni to w poniedzialek dzwonie do ginekologa.Tez chodze do faceta:)Bardzo lubie tego goscia,jest naprawde konkretny i nie wyobrazam sobie chodzic do kogos innego. Synek juz lepiej sie czuje,nawet wzielam go wczoraj na spacerek:) Pozdrawiam Was cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 43
HEj, tak jak obiecałam daję znać co ze mną. Uprzedzam, że wiadomość pisze córka, bo ja nie jestem w stanie. Więc, w poniedziałek odbyła się operacja, byłam pierwszą operowaną, trwała 2 godziny i usunięto mi całkowicie tarczyce przytarczyce itp w organizmie nie mam już po niej zadnego śladu. Blizna prejmowalam sie najmniej, ale operował mnie super lekarz w dodatku jest takze chirurgiem plastycznym wiec naciecie zrobił mi wzdłuż zmarszczki od uginania szyi. Po operacji nastąpiły wymioty i kiepskie samopoczucie, juz nastepnego dnia zjadłam dwa dania obiadku, wstałam z łóżka, przechadzałam się. Raz miałam więcej siły a raz leżałam jak betka w łóżku. NA drugi dzień po operacji zostałam wypisana ze spzitala, odjechałam rano w dyżurce sparaliżowało mi nogi i ręce, ale dałam radę. Wszystko wina braku wapnia. Pierwszy dzień w domu był miły nawet dobrze się czułam, jednak od wczoraj jest ze mną coraz gorzej. Jeszcze nigdy wy życiu nie czułąm się tak źle, mam uderzenia gorąca i zimna nie mogę nic zjeść utrzymują mi się mdłości i omdlenia bardzo jestem słaba i nie mogę zbyt dużo mówić. Lekarz przepisał mi wapń do rozpuszczania i po prostu nie mogę znieść już tego smaku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 43 Hej fajnie, że się odezwałaś ;-) Wiesz co ja po operacji czułam sie super więc przykro czytać że Ty tak marnie się czujesz;-( Napisz czy już zaczełaś brać hormon???? Kurde masz usuniete przytarczyczki, więc wapno będziesz musiała zawsze brać i będziesz musiała kontrolować jego poziom. Problemy z wapnem są czasami wielkie ( tężyczka ), poczytaj o tym bo drętwienie nóg i rąk to właśnie problem z wapnem. Ja mam zostawione przytarczyczki i po operacji już normalnie pracują i nie muszę przyjmować wapna ale zawsze jak robię badania to sprawdzam jaki mam poziom. Ja na Twoim miejscu bym pokazała się lekarzowi jak bardzo żle zaczynasz się czuć!! Pamietaj że zdrowie jest najważniejsze i jak będzie gorzej to śmigaj do lekarza. Odezwij się jeszcze do nas czy lepiej sie czujesz. Będę trzymać kciuki oby tak było :-) Madzia um....... Wiesz, Twoje samopoczucie zdecydowanie wskazywałoby na ciążę ;-) Może poprostu zrobiłaś zawcześnie test i dlatego wyszedł negatywnie. Ale masz rację, gdy nie będzie poprawy to idź do lekarza, będziesz wiedziała co i jak. A ja będę trzymać kciuki oby to było to ....... :-) Super, że mały już lepiej sie czuje ;-) Sylwia Ja też poszłam pierwszy raz do lekarza ginekologa i nawet miałam ochotę już zwiać, ale dobrze że tego nie zrobiłam :-) Facet okazał się rzeczowy, kontaktowy, pełen wiedzy i był bardzo delikatny i miał cały potrzebny sprzet w gabinecie by wizyta była kompleksowa ;-) Odnośnie raka nie dyskutowałam z nim ale wiedział co i jak. Na początku prowadził wywiad i powiedziałam że jestem po oeracji tarczycy z powodu raka, to nazwę raka wpisał sobie w moją kartę po łacinie i spytał na jakim jestem etapie leczenia czy juz po jodzie czy przed i kiedy dostałam dawkę.......... poprostu gościu wiedział konkretnie o co pytał i zpisywał to fachowo! Fajnie znaleść gościa co nie trzeba mu tłumaczyć co z czym się je:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Eweliza Nie ma szans zebym za wczesnie test zrobila bo juz od 5 dni powinnam miec okres.Pomecze sie jeszcze przez weekend jakos a potem bede dzialac. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC
Aniu43 Jak dobrze, że jesteś już po operacji. Ale martwię się z powodu Twego złego samopoczucia. Tak jak tu pisała Ewelizka, brak przytarczyc wiąże się z zażywaniem do końca życia wapna. Drętwienie jest wynikiem jego braku. Wiem, że Calperos jest bardzo dobrym medykamentem i zdecydowanie bym go polecała - oczywiście po konsultacji z lekarzem. Jego odpowiedni pozom zniweluje te przykre dolegliwości. Napisz nam co z hormonami. One też zakłócają równowagę organizmu. A jaki jest dalszy plan Twego leczenia. Z niecierpliwością czekam na wiadomość. Mocno ufam, że uda Ci się bez kłopotów i jak najszybciej zakończyć terapię. Trzymam kciuki. Wszystkich serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wow widze ze Wy wszystkie do facetow cmigacie haha ja bym sie nie przelamala :) moja mama jak rodzila brata to lekarz odbierajacy porod byl facetem (murzynem) ja w zyciu bym sie na takie cos nie zgodzila haha madzia a moze na test ciazowy jeszcze za wczesnie ? zrob sobie moze za pare dni znowu :) czasami okres moze Ci sie spozniac nawet 5 dni i test jeszcze nic nie pokaze Dosia 44 u mnie tylko na rehabilitacje czeka sie dlugo :/ ale oni przeciez i tak mi nie powiedza co mi jest :/ do lekarza rodzinnego i innych moge isc nawet jutro ale ona nie chce mnie nigdzie indziej wyslac (dac skierowania a bez tego sie nie rusze :/ ) tylko na rehabilitacje. postaram umowic sie do innego lekarza rodzinnego w poniedzialek i poprosze ja zeby wyslala mnie do specjalisty :) ale wiesz co nie chce mi sie juz nawet o tym pisac bo tylko sie doluje :/ przestanmy o tym pisac :) jak czegos sie dowiem do poprostu dam znac :) a co do ginekologa chodze do niego co roku odkad tylko pamietam (juz jakies 7 lat) bardzo tego nie lubie ale jak trzeba to trzeba :) narazie nic nie planuje hihi :) chociaz mnie powiem chcialabym :) Anna 43 super ze masz juz to za soba :) Nic sie nie martw. mialam dokladnie to samo co Ty. wielkie uderzenia goraca i zimna w ciele !! tak duze ze musialam odrazu usiasc bo myslalam ze zemdleje :/ (robilo mi sie odrazu bialo przed oczami i czulam sie miekka-oslabiona) jest to sprawka hormonow ktore nie sa jeszcze dobrze lub wogole dobrane. nie martw sie lekarz musi poprostu dobrac Ci dawke. mysle ze powinnas wybrac sie do lekarza i powiedziec o tym to odrazu zmieni Ci lub dobierze hormony :) co do dretwienia rak i nog tez to mialam (jakis czas po operacji) i tak jak wszyscy tu napisali jest to przyczyna braku wapnia. ja kupilam sobie wapn bez recepty i bralam go codziennie i po jakims czasie wszystko wrocilo do normy :) oczywiscie nie odrazu najwarzniejsze ze operacja sie udala :) reszte da sie wyrownac :) ja tez tak mialam jak Ty i teraz juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Co porabiacie dzis?U mnie ciut lepiej a to dlatego,ze malo jadlam.Jak cos zjem to od razu mnie zbiera...Najgorzej po obiedzie:)Ale sie nie martwie i juz nie mysle co to.Po prostu musze sie zrelaksowac,moze przez te ciagle myslenie i stres okres sie spoznia? Anna 43 Bardzo Ci wspolczuje,ze tak sie meczysz:(Mam nadzieje,ze juz wkrotce wszystko wroci do normy.Trzymaj sie! Eweliza Ciesze sie,ze mala juz zdrowa:) Bratowa czasem czegos nowego nie namalowala? Dzis odwazylam sie wystawic moje dwa olejne na taka stronke norweska,cos takiego jak allegro u nas.To juz cos,jakis postep jest u mnie:) Sylwia Wiem,ze nie chcesz pisac o kregoslupie bo sie dolujesz,ale mam nadzieje,ze wkrotce zapomnisz o bolu.Jeszcze troszeczke...Bedzie dobrze:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia U bardzo duzo osob od stresu spoznia sie okres lub nie pojawia sie wogole przez jakis czas. tak jak napisalas musisz sie zrelaksowac :) ale ja dalej mysle ze to moze byc ciaza :) starasz sie o dzidziusia i wlasnie masz objawy ciazy. moze jeszcze organizm nie zareagowal na to calkowicie wiec temu test nic nie pokazuje. a gdzie jest reszta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia super i podziw za odwagę:-) Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na wystawienie obrazów, bardzo ładnie malujesz i myślę, że napewno spodobaja se innym i może zarobisz jakąś kasę :-) jeśli chodzi o bratową to przez ten remont nie byłam u niej już kilka dni i nawet nie wiem czy coś namalowała :-), ale jak sie dowiem to dam znać.Madzia jak masz fotki tych olei co wystawiłas to puść na pocztę :-) A jak dzisija samopoczucie, lepiej troszkę????? Nastazja dawno sie nie odzywałaś, co u Ciebie???? a reszta czemu taka cicha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Mnie ostatniu prawie tu nie ma bo powiem szczerze jak wracam padnieta z pracy tonie chce mi sie nawet do komputera siadac albo siadam po to zeby robic papier chyba z sercem troszke lepiej mam mniej ataków wiec chyba wracam do normy jak w koncu znajde czas to wybiore sie do kardiologa bo znam swietnego tylko musze jechac do olsztyna a tu nigdy nie ma kiedy ;/ mam nadzieje ze teraz bede miała troche wievej czasu dla was kobietki bo w pracy chyba juz nie bedzie takiego napiecia bo konoec polrocza ferie i teraz eszcze bal karnawałowy to roboty a roboty, w piatek mielismy bal i byłam przebrana za lekarza :) a dzieci moje zachwycone stwierdziły ze tak naprawde jestem lekarką a do przedszkola przychodze sie z nimi pobawic :?) fajna zabawa 8 godzin harówki jak na polu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Dziewczyny u mnie wszystko wrocilo do normy tzn.dostalam okres:)Troche bardziej bolesny niz zwykle,ale nie ma co sie dziwic skoro mnie przyblokowalo troche. Eweliza Wystawilam te dwa olejne,ktore Wam wyslalam mailem wtedy.To sa te dwa duze obrazy i chyba byly jako pierwsze.Nie licze na kase,ale niech sobie sa na tej stronie na jakis czas:) Nastazja Fajnie,ze napisalas,mimo,ze czasu Ci brakuje.Wybierz sie do kardiologa,nie zaszkodzi a bedziesz spokojniejsza. Tez mam jakis problem z serduchem,ale dokladnie nie wiem co to jest.Mam jakis blok przedsionkowo komorowy.Lekarz mi kiedys powiedzial,ze z tym sie zyje.Tyle sie dowiedzialam. Zycze Ci zeby serducho dalo spokoj i nie szalalo. Sylwia Co u Ciebie? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 43
Witajcie, Dziękuję ślicznie za wszystkie kciuki i słowa otuchy. Tak jak napisałyście nabrałam trochę sił, było już naprawdę krytycznie. Miałam drgawki, wymioty, bardzo kiepsko było. Teraz jest już lepiej, nawet wyskoczyłam z pidżamy w dres :) Nikomu nie życzę tak złego samopoczucia, ale należy pamiętać, że można było się tego spodziewać :) Moja Pani doktor powiedziała, że moje złe samopoczucie wynika przede wszystkiem z tego że mam jeszcze wszytskie objawy po narkozie, dlattego inni raz prędzej raz wolniej dochodzą do siebie. Póki co dostałam hormony od lekarza prowadzacego operacje a 9 marca idę do mojej Pani doktor, aby ustaliła odpowiednią dla mnie dawkę. Obecnie przyjmuję Euthyrox, a co do wapna mam nadzieję, że będę mogła przyjmować go w tabletkach bo ten smak rozpuszczalnego już mnie po prostu zabija :D Ale to z takich rozczulających przypadłości :) Ogólnie wszystko jest do przeżycia i trzeba się tego trzymać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Hej kobitki:) przepraszamże sie nie odzywałam ale mam zawirowania troszkie wokół siebie:) miałam ostatnio egzaminy co sie okazało ze dwa oblałam w sobote bende miec zaliczenia w formie ustnej i mam teraz tyle wkuwania ze nieiwem za co sie mam wziąc poprostu masakra co ja bym dała zeby ktos sie zamnie nauczył hi:) jeszcze ostatnio mialam spiecie z chłopakiem nieiwem sama co mam robi co chwile sie domnie czepia o byle błachostki czasami mam ochote go zostawic ale to tylko w porywach jak cisnienie mi skoczy;)nieiwem czy te chłopaki w wieku29lat przechodza jakis kryzys wieku sredniego czy marudza jak popadnie:) jutro kobitki walentynki jak tam szykujecie dla swoich połówek jakaś kolacyjke? sylwia25 ciesze sie ze juz z twoim kregosłupem jest juz lepieja ztymi lekarzami to tak bywa czasami sie trafi na takiego ze pozal sie o panie powiem wam ze odkąd biore ten hormon ciut lepiej sie czuje ale wiecie co odkad dowiedziałam sie jak otrzymałąm ten wynik hisopatologiczny że to był raczek to nie moge spac po nocach z 20 razy w nocy sie budzie ciagle mi sie cos sni wstaje rano to czuje sie zmęczona nieiwem do kogo ja mam sie z tym zwrócic albo mysle zeby isc do apteki i kupic sobie jakies bez recepty tabletki na sen tylko zeby mi nie zaszkodziły dzoewczyny moze wy m i cos doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siss
Witam.Mam 28 lat i podejzewam u siebie nadczynnosc tarczycy( wole-jeden z lewej strony w dolnej czesci szyi). Wybieram sie do lekarza w kwietniu.Moje objawy to glownie nerwowosc,ale tez suchosc skory,nadmierna potliwosc(chociaz niezawsze),zimne rece i stopy(nawet wtedy kiedy w mieszkaniu jest cieplo).Nie lubie chodzic do lekarzy,bo wiem,ze z tymi lekarzami jest roznie...Dodam jeszcze,ze 2 lata temu bylam u onkologa bo wydawalo mi sie ,ze z moja piersia jest cos nie tak,tzn...zauwazylam ze z mojego sutka,przy mocniejszym nacisniecu go pokazuje sie jakas dziwna substancja (myslalam ze to krew)...ale zrobilam badanie usg i lekarz stwierdzil ze jest wszystko ok.pomyslalam ze to moze moj organizm tak dziwnie reaguje na cos,ale nie wiedzialamna co?No i tak se wlasnie mysle,ze to moga byc te problemy z tarczyca (chociaz juz z moimi piersiami jest wszystko ok).Boje sie tej wizyty,bo nie mam ochoty latac od lekarza do lekarza i stac w tych kolejkach i jeszcze na dodatek bede musiala za to wszystko placic bo nie jestem ubezpieczona:( W sumie wyniki badan mnie nie zaskocza bo wiem czego sie moge spodziewac,tylko boje sie ,ze moze sie okazac na usg ze to cos powazniejszego np.rak! a takiej wiadomosci bym chyba nie przezyla! jesli macie jakies uwagi to prosze o kontak to moj nr. gg 10737004. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :) Anna 43 Twoja lekarz napisala ze takie samopoczucie moze byc od narkozy wiec mysle ze wie co mowi :) ja to mialam takie cos od zle dobranych hormonow. kazdy organizm reaguje a wszystko inaczej. z czasem wszystko wruci do normy :) asia ciezko Ci spac bo uslyszenie ze ma sie raka nie jest latwe :/ ja przez rok ciagle budzilam sie w nocy :/ nie moglam spac lezalam i myslalam o niewiadomo czym :/ co do tabletek mysle ze nie powinnas ich brac (to tylko moja opinia) tabletki nasenne sa najbardziej uzalezniajacymi tabletkami- pozniej bedzie caly czas Ci sie wydawalo ze nie mozesz bez nich zasnac. musisz sie uspokoic moze kup sobie cos na uspokojenie ziolowego. krople lub melise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siss zdrowie jest najwazniejsze nie zastanawiaj sie i idz zrob sobie badania. ja chodzilam 5 razy do lekarza z zapaleniem ucha tez mi sie nie chcialo -to bardzo meczy czlowieka ale teraz dziekuje Bogu ze latalam tam tyle razy - bo przy usg lekarz znalazla guzy- a tak do dzisiaj chodzilabym z tym i nic nie wiedziala (i tak chodzilam z nimi 8 lat nie majac o tym pojecia) pamietak jest duzo guzow tarczycy ktore nie sa rakiem :) nawet jestem pewna ze u Ciebie tez tak bedzie. lekarza nie ominiesz predzej czy pozniej i tak bedziesz musiala isc z tymi wolami. co do piersi nie podobam i sie to ze lekarz zrobil Ci tylko usg :/ nie zrobil innych badan ? wydzielina sutka moze swiadczyc o jakiejs chorobie lub zapaleniu. czy teraz z Twoja piersia jest juz wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ madzica kurde smutno m, że dostałaś okresu. Pezyznam, że pocichu liczyłam, że udało się wam i zostanę ciocią ;-) Ale to nic, poczekam cierpliwie i myślę, że się doczekam:-) A powiedz jak sie ogólnie czujesz, czy wszystko juz ok? Aska Sylwia ma racje, daruj sobie takie tabletki. Kup coś na uspokojenie a nie na sen. Każda z nas nie mogła spać po takiej diagnozie, ale pamiętaj mamy szczęście w nieszczęściu i wszystko bedzie ok :-) Ja też nie jedną noc przewracałam się z boku na bok, ale wyluzowałam i juz spię jak suseł i myślę, że ty też powinnas tak zrobić :-) Siss hm.......... nikt nie lubi biegać od lekarza do lekarza,ale jak coś się dzieje to trzeba:-) Jeśli podejrzewasz u siebie problemy z tarczyca to już dawno powinnas odwiedzić endokrynologa. Uważam, że po to są lekarze by nam pomagali :-) Nie lekceważ problemów ze zdrowiem bo mała błachostka może stać się groźna. możesz wieżyć mi na słowo, że człowiek wszystko przeżyje nawet taką diagnozę, ale przyznam, że ścina to z nóg. Napisz czmu czekasz aż do kwietnia z wizytą????? Sylwia Gdzie sie podziewałaś, że nie było Cię dwa dni????? :-) Gosiaczek już dawno a nawet bardzo dawno nic nie pisałaś, jak czytasz nas czasami to odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ostatnio tak Was tu malo ? :( eweliza nie bylo mnie bo bylam u rodzinki :) chociaz na weekend staram sie oderwac od kompa :) pisalam dzisiaj z winsiamama jest juz po duzym jodzie :) pisala ze nie ma przerzutow :) ma troszke problemow bo pisala ze spuchla i ze ma jakis problem z gardlem (boli ja i nie ma prawie glosu) no ale mysle ze najwazniejsze ze przerzutow nie ma :) prosila mnie zebym Wam to przekazala bo nie ma w polsce komputera i pisala do mnie na facebook z telefonu :) a co tam u Was ? :) madzia jak tam samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Dzień Dobry wszystkim Wczoraj byłam w Gliwicach i znowu przekonałam się jak nieoceniona jest wasza pomoc i wiedza dostarczana nam nowicjuszkom Jestem po konsultacji z chirurgiem, wyznaczony mam termin operacji po świętach Wielkanocnych i będę miała osunięta całą tarczyce, tak jak mi sugerowałyście, ale nie musiałam się z lekarzem targować sam zarecytował, do tego czasu mam wykonać jeszcze kilka badań i tu moje pytanie gdzie na teranie Zagłębia mogę w miarę szybko dostać się do laryngologa? Aniu bardzo współczuję Ci, że tak się ucierpiałaś widocznie twój organizm nie toleruje narkozy sama jestem ciekawa jak ja będę się po niej czuła,:( dobrze że już wracasz do formy, a jak czuje się bez tarczycy czy odczuwasz juz jej brak? Asiu ja również po otrzymaniu wiadomości że mam raka byłam nie spokojna zresztą jak każda z nas, bo nie da się do tego podejść bez emocji, ale jak dziewczyny mi wytłumaczyły, że jest to najlepszy z raków jaki mógł się nam zdarzyć, uspokoiłam się z zasypianiem też nie mam problemów bo biorę leki na alergie a one działają nasennie, ale jeśli nadal będziesz miała problem to porozmawiaj z lekarzem i niech Ci coś przepisze doraźnego bo nie ma sensu się męczyć. Sylwia fajnie, że się trochę zrelaksowała a jak Twoje samopoczucie czy kręgosłup nadal daje o sobie znać? madzica i wszystko się wyjaśniło :) ale pewnie nie po twojej myśli, a tak pięknie mogłoby być, ale nic straconego za miesiąc znowu może się uda :):) madziu zamieść linka ze stroną z twoimi obrazami nastazja twoje problemy z serce mogą być też związane ze stresem i z przepracowania, jest sposób na to by sprawdzić jak pracuje Twoje serduszko, wystarczy kupić ciśnieniomierz z opcją wykrywania arytmii i robiąc pomiar będzie Ci wskazywał czy i jak często występuje a wyniki przydadzą Ci się tez na wizytę u lekarza jak już się do niego wybierzesz. eweliza coś ostatnio rzadko do nas zaglądasz co u Ciebie słychać? Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×