Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

co do slownika to myslalam ze te form jest po to zeby sobie pomuc :) a nie siedziec z glowa w slownikach :) sa tu tez inne osoby ktore mi to wyjasnily wiec dziekuje Wam :) a co u reszty ? :) madzia co u Ciebie u mnie juz powoli robi sie cieplo :) i lato chodzi mi po glowie hihi :) w czwartek ma byc az 18 s :) az czlowiek inaczej sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej eweliza:) udało mi się dziś dostać prywatnie po godzinach przyjęć do Pani endokrynolog. Sprawdziła wyniki,porobiła badania i stwierdziła ,że tą zmianę u mnie nie można nazwać guzkiem....jest to zmiana o bardzo małej wielkości.Wyjeżdzam w następną sobotę więc doktorka stwierdziła,że ze spokojem mogę jechać i gdy wrócę muszę powtórzyć badania i zgłośić się do niej.Jeśli będzie zmiana się powiększać to zleci biopsje.Póki co przed moim wyjazdem kazała powtórzyć badanie tsh i ft4.Chcę mieć dziecko i właśnie mam problem.Moja Pani ginekolog mnie skierowała na badania tarczycy i dzięki niej w porę udało się wykryć tę zmianę.Pani endokrynolog twierdzi,że skoro wyniki badań tsh i ft4 są w normie to ze strony tarczycy niema problemu z zajściem w ciąże.Problem musi tkwić u podłoża ginekologicznego.Przed wyjazdem 16 marca mam wizytę u ginekolog.Czekam z niecierpliwością.Troszkę mi ulżyło z powodu tego,że zmiana nie jest duża i na ten etap nie groźna:)ciągle będę informować co u mnie i obserwować co u Was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mam nadzieję,że z całością będzie ok.........bo jeszcze wizyta u ginekologa mnie czeka:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie dobrze :) pamietaj czasami jest tak ze jak przed dlugi czas ktos nie moze zajsc w ciaze to moze miec to podloze psychiczne. moja siostra przez pare lat starala sie o dzidzie - fizycznie wszystko bylo ok :) lekarz powiedziala jej ze to ze nie moze zajsc w ciaze ma podloze psychiczne :/ moze zabardzo myslisz o tym i przejmujesz sie tym ? duzo kobiet co bardzo chce miec dziecko zabardzo o tym mysli i sie tym stresuje (czasami jest nawet tak ze kobieta moze nie zwraca na to uwagi ze sie na tym tak skupia) wszystko bedzie dobrze :) napewno jestes zdrowa :) moze poprostu wyluzuj sie troszke i nie martw sie :) bardzo wazne jest to zeby w czasie starania sie o dzidzie nie przejmowac sie ani nie martwic byle czym :) i nie skupiac zabardzo na ciazy :) tak wlasnie lekarz powiedzial dla mojej siostry :) kochana ktora jest u Ciebie godzina - widze ze chyba spac nie mozesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Witam wszystkich:) Mialam napisac w niedziele,ale nie dalam rady:(Mielismy gosci a wieczorem z kolega siedzialam na tarasie i testowalismy teleskop. wczoraj tez nie zdazylam do Was napisac bo musialam ogarnac sajgon w domu.Dwojka dzieciakow jest w stanie narobic takiego balaganu,ze czlowiek nie wie do czego rece wlozyc:) U mnie spoko,dziura tak samo wyglada,chyba nigdy sie nie zarosnie:(Mam wizyte u dentysty w poniedzialek(zabiegi higieniczne)ale pewnie nic mi nie bedzie robil skoro dziura dalej jest.Musze zadzwonic w piatek i uprzedzic go. Poza tym nic ciekawego,troche zimniej sie zrobilo,ale sniegu juz chyba nie bedzie. Dziewczyny,czytam Was codziennie,zagladam czesto.Musicie mi wybaczyc,ze nie pisze.Czesto czasu brak,ale najwazniejsza rzecz-Wy piszecie o problemach,a ja o pierdolach jak widac wyzej:) Trzymajcie sie cieplo,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniakb ja też mam hashimoto i guzy jakiej wielkości są twoje? i lekarz nic nie wspomina o zabiegu operacyjnym ? jaką dawkę bierzerz eurytoxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia71 wtraca sie :) pytalas o sabiegu przy hashimoto :) powiem Ci ze czytalam kiedys o tym sporo i nie kazdy lekarz zaleca operacje. zalezy pewnie od wielkosci guza czasami jak guzy za male i na nic nie uciskaja lekarz daje leki ktore zatrzymuja ich rosniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia :) fajnie ze sie odzywasz :) czasami lepiej napisac o czyms innym niz o chorobie :) zapomniec o Wszystkim i popisac o innych rzeczach :) wspolczuje Ci :/ ze dziura po zebie nie zarasta :/ ja od paru dni tez mam problem :/ mam juz swoje osemki ale czasami STRASZNIE mnie jedna boli :/ (po jakims czasie przechodzi) no i wlasnie teraz tak mam ze mam spochniete i strasznie mnie boli no i teraz przez to ucho mnie tez boli :/ (raczej za nim) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia71 tak, jak pisala Sylwia, decyzja o operacji zalezy tylko od rodzaju i wielkosci guzow. Moje to ok. 1,7 cm. Mam ich kilka, ostatnio robilam biopsje i czekam na konsultacje w sprawie wszystkich ostatnich badan. Biore 100 lub 75 na przemian co drugi dzien, tsh ok. 5. Samej Hashimoto sie nie operuje, tylko obserwuje. Jesli sa guzy, trzeba je szczegolnie obserwowac, no i regularnie faszerowac sie hormonami, by stworzyc pozory normalnosci dla przysadki i reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzia Sylwia ma rację,my piszemy tylko o chorobach tarczycy, ale Ciebie też to tyczy. Twoje problemy z tarczycą narazie sa odroczone ale to nie znaczy że nie masz o czym z nami pisać i czujesz ze piszesz opierdołach. Ja bardzo ale to bardzo chcę przeczytać o tych pierdołach. Sama mam dzieciaczka i też fajnie się podzielić z kimś takimi problemami i radościami. Fajnie jest czytać coś innego a nie tylko rak,guzy i inne problemy. Więc czekam na więcej Twoich wpisów. co do zęba to współczuję.Ale pokaz to dentyście, niech obejrzy, a nawet koniecznie:-) sylwia Wiesz co popieram vertigo bo ja też usłyszałam, że euthyrox który przyjmuję działa nie tylko jako hormon ale też i jako lek onkologiczny.Tak mi powiedziała endo. Moży ty masz faktycznie inny lek ale mój podobno tak działa:-) Nie spytałam endo na jakiej zasadzie on działa onkologicznie więc nie będę się wypowiadać, ale z ciekawości jak pojadę na wizytę to spytam o szczegóły. A co Ci się znowu dzieje z uchem ??????? A tak poza tym to od poniedziałku zmniejszyłam sobię dawkę na 125 i dzisiaj już dobrze się czuję. Głowa przestała mnie boleć i teraz zastanawiam się czy miałao to wszystko ze soą jakiś związek.' kamilki dorze ze endo Cie uspokoił i teraz ay pomyslnie wypadła ci wizyta u ginekologa i będziesz mogła spokonie sobie wyjechać :-) daj znać co ginekolog powie ale mam nadzieję, że też pójdzie nieźle :-) ostatnio kilka osó prawie wcale się nie odzywa!!!! Czemu ????? trzeba niektórych wywoływać imiennie hihih:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza, dziekuję za słowa poparcia, bo mam wrażenie, że jakieś nowe obszary odkrywam :) chciałam tylko sprostować (nie bierz tego do siebie), że nie nasze leki nie są lekami onkologicznymi. Celowo o tym piszę, żeby inne osoby, które biorą euthyrox/letrox itp przy nadczynności/niedoczynności/guzkach/wolach nie pomyślały pochopnie, że to lek onkologiczny. I się nie przestraszyły działania leku:). Tylko w naszym przypadku spełnia on funkcję, o której wcześniej pisałam, czyli supresyjną - blokującą, która jak najbardziej ma zastosowanie onkologiczne. W pozostałych przypadkach, zresztą w większości, działa normująco, o czym pisała aniakB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza nie wiem tez nie bede juz sie wypowiadala na ten temat bo kazdy i tak pisze co innego i nie dojdziemy do porozumienia hihi :) :) :) moze faktycznie moj lek inaczej dziala- nie wiem co do ucha to boli mnie od mojego zeba (osemki) :/ mam tak z nim od czasu do czasu. pewnie mi niedlugo mi przejdzie. robi sie coraz cieplej az czlowiek inaczej mysli i funkcjonuje :) ja to nie moge sie juz doczekac lata hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniakB a dlaczego masz takie wysokie tsh? ja mam poniżej jednego i to sporo, mój lekarz powiedział ,że powinnam mieć poniżej normy dla zdrowego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Sylwia ty się nie mozesz doczekać lata?????? Osoiście nie lubie lata bo jest gorąco ale za to kocham wiosnę. Na szczęscie u nas ostatnie chłodne dni i niedługo tez będzie pieknie i wiosennie :-) juz sie nie mogę doczekać jak wszystko wyniosę na ogródek, ławki, hużtawki, trampolinę hihi:-) Wiesz co ja też czasem mam problem z moimi osemkami na dole. Czasem boli mnie dziąsło jakby chciały mi rosnąć i dziąsło robi sie opuchnięte i bolące. Boli kilka dni i przechodzi. Mam nadzieję, że tak samo będzie w Twoim przypadku, że za kilka dni będzie oki.:-) A co u reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafit20
Dwa tygodnie temu miałam operację w Gliwicach - całkowite wycięcie tarczycy. Wszystko goiło się w miarę normalnie, ale w miejscu gdzie wbity był dren - ciągle sączy mi się jakaś substancja, jest trochę przezroczysta czasami zabarwiona na różowo. Czy u was było podobnie, czy to może być normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafit20 to co opisujesz nie jest normalne :/ (jest to ropa i jak pisalas/es czasami z krwia) niestety ale rana nie goi sie tak jak trzeba :/ mysle ze powinnas/ powinienes isc do lekarza zeby obejrzal rane :) napewno nic zlego sie nie dzieje ale moze masz takie cialo ze rany gorzej lub wolniej Ci sie goja. mysle ze lekarz przepisal by Ci cos na przyspieszenie gojenia - zeby pozniej blizna zle nie wygladala :) nigdy tez nie slyszalam zeby komus tak sie to goilo. utrzymuj rane czysta bo jesli ropieje to moze przyplatac sie infekcja (chociaz to malo prawdopodobne) VertigoGo mozemy skaczyc juz ten temat ? :) do slownika nie zagladalam ale nastazja mi to wytlumaczyla :) jest juz sporo po leczniu i mysle ze zna sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dopiero sie obudzilam i nie zauwazylam ze piszez w zeskiej osobie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza no ja lubie wiosne i lato :) lato lubie bo u mnie szczedzie nakokolo ocean jest i jest gdzie sie pokapac :) za to wiosna jest tak piekna :) wszystko odzywa :) chociaz nie powiem mam tez i zle wspomnienia :/ w lipcu dowiedzialam sie o chorobie :/ poczatek sierpnia operacja no i we wrzesniu jod :/ wtedy bylo najgorsze lato w moim zyciu !! ale moze temu ze bylo wlasnie lato nie siedzialam w domu i nie myslalam tyle :) tylko chodzilam nad wode do znajomych i takie tam :) no ale nie powiem wszyscy gapili sie na moja rane haha a w lato nie moglam jej zakryc :) teraz jak jest ta data to ciesze sie ze wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no właśnie nie wiem:) sprawdziłam, kiedy pisałam i to było wczoraj (przepraszam, nie dwa dni:))). Nieważne, czyli Sylwia jeden dzień spała, a nie dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 30 latek ale powiem Ci ze po tym co napisalas nie widac tego :) i prosze nie pisz do mnie takich rzeczy- jak o spaniu zachowuj sie jak dorosla osoba :) i nie psuj atmosfery na forum :) napisalam tylko ze o tym pisala dzisiaj (nie widze w tym nic chamskiego) no ale widze ze na tym forum pomyslic sie nie mozna haha eweliza nie wiem o co chodzi haha naskoczyla na mnie kobieta ! chyba ma zly dzien hihi :) jak juz pisalam kiedys nie komentuje takich glupot na forum :) jestem tu z innych powodow :) a nie po to zeby sie z kims bawic w takie rzeczy szkoda dnia :) ide sprzatac dom haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo zapomnialam napisac ze na moj czas (tu gdzie jestem) to bylo jeszcze dzisiaj hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY LUZIK Moznato podsumowac tak: jak b te tabletki nie działały to i tak musimy je brać do końca zycia. One nam pomagają i już. Koniec tematy dzisiaj, wczoraj, nie ważne!!! Sylwia Ty idziesz sprzatac dom a ja chyba już padam i ide spać hihi u nas 21,40 i leżę już w łóżku. życzę wszystkim słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sorki za błędy ale piszę po ciemku i przyświecaa mi tylko monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×