Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

No tak to wlasnie wychodzi. Nie zawsze przez pisanie mozna precyzyjnie okreslic czyjes intencje. Patyk napewno nikt tu z forum nie zyczy Ci raka, ani niczego zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie pisalam ze masz raka ! (nigdy nie przetlumaczam nikomu na forum wynikow ! bo sie na tym nie znam) przeczytalam tylko Twoja wypowiedz - gdzie sam napisales ze to rak -pozatym to nie o to chodzilo - a o to ze napisales ze jak mnie rozczarowales to przepraszasz :/ I nikt z forum nie postawil Ci diagnozy ze to rak - sam to napisales a teraz wyglada to tak ze obwiniasz dziewczyny z forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie forum zrobilo z tego raka - Ty sam to napisales pierwszy :/ ja tylko przeczytalam i napisalam ze bedzie dobrze - nigdy nie tlumaczylam Twoich wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja juz wiecej nie komentuje tego bo sie nakrecam ! napiszcie lepiej jak tam u Was z pogoda :) ? i jak tam przygotowania do swiat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia spokojnie...u mnie jak zwyle pada deszcz ale dziś przeswitywalo słoneczko jest nadzieja ze wiosna niebawem zawita. Zakupy na święta zrobione teraz juz tylko gotować zostało. Sylwia nadal mi ie przeszło z tym smakiem co ja pogotuje i co z tego wyjdzie to nie wiem hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka spokojnie na to potrzeba czasu - jesz cytryne ? ona pobudza slinianki przez co smak szybciej wroci - a ile czasu masz juz ten problem ze smakiem ? chyba nie tak dlugo co ? lekarz mowila mi ze problem ze smakiem moze trwac nawet do 2 miesiecy - i mowila wlasnie ze najwazniejsze to jedzenie kwasnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra 7 lat mieszkala w irlandi - mowila ze tam latwo o depresje hihi bo ciagle pada deszcz :/ kurde ja to bym nie wytrzymala tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do swiat - ja jade do babci i cioci - jak co roku zreszta :) tam spotyamy sie z cala rodzinka - wiec nie musze nic przygotowywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
Bulka601 nie chce Ci martwić ale mi dopiero po jakimś miesiącu po jodzie wrócił smak.... Każdy sie śmiał jak doprawiałam np obiad a później okazywało sie to nie jadalne hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
Bulka601 to u ciebie padało? U mnie żadnych deszczy tylko zimnica jak chol... Już mogłoby się cieplej zrobić :( Gdzie ta wiosna? Sylwia 25 o depresje czasami tu łatwo jak pada przez 3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkiego idzie przywyknac nawet do deszczu, ale jak 3 miesiące pada to i rzeczywiście depresji idzie dostać hi hi ale ludzie są fajni więc i nadrabiaja za pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsant w Youghal to nawet grat wczoraj padal ja to mieszkam w takiej niecce ze ciagle pada moze dlatego ze blisko morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsant kurde wspolczuje tego deszczu :/ bulka no mozna sie przyzwyczaic :) ale moja siostra sie nie przyzyczaila chociaz mieszkala tam az 7 lat co do irlandczykow - to zgadzam sie lubia sie pobawic i zabalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
Bulka601 Hmmm to nieciekawie :( ale mi przeszło z dnia na dzień i nie wiem w sumie co mi pomogło :) Będzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga jaki ten swiat jest mały bo xsanta akurat poznałam na tym forum i mieszka niedaleko więc tak wspieramy sie na wzajem. Ba nawet sie spotkaliśmy...xsant miło cię było poznać trzymaj sie Jak mi minie z tym smakiem to chyba zaznacze ten dzień w kalendarzu jako święto, cała ta przygoda z rakiem tak mnie nie zmeczyla jak te kilka tygodni bezsmakowego jedzenia masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka mnie tez to kurde wymeczylo przez dlugi czas nie moglam dojsc do siebie :/ ale musimy myslec ze i tak mamy dobrze bo nie bylysmy leczone chemia i naswietleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj przez przypadek odkryli u mnie guzek na tarczycy o wielkości 11mm/6mm bez zmian ogniskowych na prawym płacie, bardzo się boje:( Co teraz? Wiem, że mam iść do endy, jakie badania on wykonuje? Przepraszam, że tak pytam, ale bardzo się boje, nigdy w życiu nie byłam w szpitalu:( Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelkaa21 Idź do endo i poproś o skierowanie na biopsję, Twój guzek przekroczył już 1 cm. i trzeba zbadać co w nim siedzi. Biopsja boli mniej niż pobranie krwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
zrób wszystkie badania i cierpliwie czekaj na wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka :)
Czasami guzki można leczyć farmakologicznie, więc bez paniki ;) Joker w tych Gliwicach to ewidentnie oni sami mnie spławili. Ale z tego co kojarze to Ty chyba jeszcze przed operacja jesteś, tak? Bo ja już tylko na jod czekam, to może też dlatego nie kazali mi jeździć, bo to bez sensu - no bo faktycznie nic ze mną nie zrobią, guza już nie ma, szyja czysta... Sylwia ja pigułki brałam niecałe 4 lata, ale to raczej nie powinno mieć wpływu. Moja bratowa odstawiła w lipcu, a już w sierpniu zaszła w ciażę i urodziła zdrowego chłopca, który dziś ma już 15 lat. A wiadomo, ze te dzisiejsze pigułki są lepsze, bezpieczniejsze. Wiecie co - dzwoniłam do Endo. Wynik TSH sprzed 2-óch tyg. 1,411, a teraz jest 2,19. na ost. wizycie zwiększyła mi eutyrox ze 112 na 125 celem zmniejszenia TSH, no i wyszło odwrotnie. Ale koniec końców to na mnie nakrzyczała, że po co robiłam po 2-óch tyg. wyniki, no ale i tak umówiłam się z nią na wizytę, bo powiedziała, że musi przepisać mi Eutyrox 150 i będę na zmianę brać 125 i 150... Tylko po co te pretensje ;p Przeciez to było do przewidzenia, że będę panikować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyk do Ciebie: ja na badaniu histopatologicznym miałam tak napisane rak pęcherzykowaty- po łacinie ,,Carcinoma folliculare,, pozdrawiam wszystki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek ide do rodzinnego by dał mi skierowane do endo;/ ale jeżeli kolejki będą tak duże jak mówią to pójde prywatnie... Boje się, że to rak;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelka Nie panikuj najpierw porob sobie badania, guzki tarczycy są bardzo powszechne z reguły łagodne, a rak występuje naprawdę rzadko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wielką panikarą, stresuje się, ale czytam różne fora i ludzie z tego wychodzą, więc jest nadzieja, że jeśli będzie to nawet to najgorsze, to uda mi się to pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela nie pisz jak byś juz sie zdiagnozowala nic ci nie bedzie a gdyby naprawdę juz przytrafiło by ci sie to najgorsze, w co wątpię, to na raka brodawkowatego i pecherzykowatego sie nie umiera, każdy na tym forum ci to powie, także głowa do gory i nie pograzaj sie od razu w czarnych myślach. Cierpliwie poczekaj na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika spokojnie :) guz to jeszcze nic takiego a napewno nie rak - musisz isc do endo i ona Ci powie co i jak - powiem Ci ze spoko kobitek ma guzy na tarczycy - wiekszosc z nich nawet o tym nie wie ! no i co najwazniejsze tylko 2% guzow tarczycy to rak wiec musisz teraz podejsc do tego z dystansem :) tak jak piszesz rak tarczycy jest najslabszym rakiem jakie tylko jest i na niego sie nie umiera - sama to slyszalam juz mnustwo razy od lekarzy - ale Ty w tej chwili wogole nie mysl o raku !!!! przeciez masz duzo wieksze prawdopodobienstwo ze to poprostu guz lagodny :) powiedz masz moze niedoczynnosc lub nadczynnosc tarczycy ? monka musisz teraz wszystkiego pilnowac to wazne dla bobasa :) moja endo zawsze do mnie mowi ze jak zmienia sie dawke hormonow - to dopiero po miesiacu mozna sprawdzic czy nowa dawka jest ok :) powiedziala ze wczesniej to nie ma sensu wiesz co moja endo tez czasami na mnie krzyczy haha stara sie robic to w zarcie :) czasami jak zadaje jej jakies chore pytania to smieje - ale czasami tez ochrzania :D jest tez psychologiem to chyba wie co robi hihi :) moja endo to wogole taka zakrecona kobitka- ale nigdy nie zamienie jej na innego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelkaa21 Mialas robione USG tarczycy? Co tam masz dokladnie napisane. Nie denerwuj sie, spokojnie, na tym etapie nie masz powodu do niepokoju. Pelno ludzi ma guzki tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Jak tam Twoj Pan Kot teraz? jakie stosunki z kociczką ma. Lepiej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj musialam ratowac zycie mojego sasiada !!! matko w zyciu sie tak nie stresowalam !!! szkole skonczylam dawno temu i musialam sobie wszystko przypominac !!! pozniej chyba z godzine jeszcze mi sie rece trzesly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×