Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

akloj3 Bardzo sie ciesze :D :D :D SUPEROWO!!!! Mialas wspanialego chirurga przy reoperacji, a to jest tak bardzo wazne. Zycze zdrowka, kuruj sie teraz:D :D :D Jeszcze takie upaly teraz sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj3
dodzwonilam sie do gliwic wizyte mam na 27 08 tak że wykuruje sie do tego czasu bo droga daleka i upały trzeba być zdrowym żeby sie leczyc .Ciesze się że mam to za sobą w sumie dobrze znioslam te dwie operację teraz odpoczywami niech rodzinka troche koło mnie poskacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj3 I tak trzymaj :D :D :D Szybko masz ta wizyte w Gliwicach. Super!!!! Teraz juz z gorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z tym leczeniem. Trzeba sie nachodzic, nazabiegac o siebie a czasem ludziom opadaja rece i sie poddaja bo nie maja zdrowia na to zeby sie leczyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Jak tam u Ciebie? Juz chyba ostatni tydzien zostal? Widzialam zdjecie lozeczka Dominiczka, PIĘKNE :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Hej Ja juz na oddziale, tylko czekam na przydzial lozka. Po tylu godz podrozy mam juz dosyc. Siedze na krzesle od 1,5 godz. Byl juz wywiad, wazenie, mierzenie, pobranie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak super wyniki !!!! oby zawsze takie były :D akloj ciesze się ze wszystko dobrze poszło. strasznie szybko Cię wypuścili ze szpitala, ale może to i lepiej bo nie ma to jak w domu. dzabba już teraz pójdzie z górki, aby tylko przyjąć tabletkę to potem jakoś czas poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Dostalam juz mala niebieska kapsulke. Ale lozka nadal nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza Dzieki, i u Ciebie tez :D Amen :D :D :D dzabba Tylko sie nie denerwuj, jakos to wszystko zniesiesz, trzymam kciuki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj3
wyszłam do domu w pierwszej dobie duzo ludzi brak miejsc gorąco ciasno .Czuję sie jako tako mąż dostał 2tygodnie opieki i dzis podał mi sniadanko do łóżka po dwudziestu paru latach ale niestety zaznaczył żebym sie nie przyzwyczajała .Za ok.3tygodnie wynik his-pat mam nadzieje że nie będzie gorszy od pierwszego -brodawkowy.Chirurg mówił że tareszta tarczycy i okoliczne wezły wygladały dobrze wyciął mi tylko środkowe,przy pierwszrj operacji tez wszystko wygladało dobrze a wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Lezeeeeeeee :-) Obiad paskudny. Dobrze, ze pani z lozka obok zapowadzila mnie do sklepiku, to kupilam kanapki i ciasto :-) Ale zdzieraja z chorych! Ale pan dr za to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Hej, Rano na badaniu po testowej wyszlo, ze mam mala jodochwytnosc. Jestem juz po duzej dawce. Mam wrazenie, ze sie bardziej poce i ze watrobe mi wywalilo. Mial ktos tak? Zarcie dzis o niebo lepsze, niz wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzabba Pewnie niewiele zostalo do zniszczenia i z tad ta mala jodowychwytnosc. Mozesz miec takie objawy po jodzie. Mozesz byc senna, moze glowa bolec tez i mdlosci czasem. Ja mialam wlasnie problem z zoladkiem i watroba. Ostatnio dostalam lekko przeczyszczajacy proszek i duzo lepiej bylo. To sa jednak toksyny i dobrze jakby sie ich pozbyc jak najszybciej z przewodu pokarmowego. To co mialo sie wchlonac tam gdzie trzeba to juz sie wchlonelo. Pamietaj koniecznie o cukierkach, cytrynie czy gumie do zucia teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Wlasnie kazdy dostal po 2 tabletki na przeczyszczenie, do wziecia po kolacji :-) Siostra wlasnie powiedziala o bolu glowy, szyi, zaparciu Czyli ok. To sie nie martwie na zapas. Ide kawe zrobic do ciasteczek, lepiej zadziala niz te tabletki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Aaaaaaaaaa Siostra dala nam reczniki, by ich uzywac teraz przy wzmozonym wydzielaniu jodu. Przed scyntygrafia dostaniemy czyste. Swoje juz mam pochowac i nie uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Jesssssu Ledwo zyje. Tabletki niepotrzebne. Nie wiem czy to zasluga jodu cxy kawy :-( Siostra zajrzala kontrolnie i zapytala czemu tabletek nie wzielam. A po co? Juz 3 razy gnalam na zlamanie karku :-) I poce sie jak swinia ech Skoro cisza na forum, to troche Wam pomarudze. A co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzabba a marudź sobie ile chcesz hihi. Dzisiaj jest okropny dzień i myslę że te poty to też od pogody. Trzymaj te tableteczki na pogonkę, może się przydadzą bo jak wiadomo lepiej szybciej się wszystkiego pozbyć z przewodu. kurczak Popieram - wyniki - amen - na zawsze !!!!!!!:D :D :D :D :D :D pisałam do sylwi bo się nie odzywa, jeszcze nie urodziła ale znowu ma jakieś problemy z wpisami. Jeszcze chwila i zostaniemy ciociami hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj3
dzabba bardzo realistycznie opisujesz swoje spotkanie z jodem dobrze bo mam przedsmak tego co mnie czeka mam nadzieje ze w niedalekiej przyszłosci trzymaj sie i wcale nie marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Witam z rana, O ile wczorajsza pogoda byla super (chlodno, deszcze), to dzisiejsza juz mnie zaczyna przerazac. Slonce juz daje do wiwatu, a ma byc ok 33 st. w cieniu. Sniadanko bylo i .... przelecialo :-) Sasiad zza sciany mowil, ze sie obzeral wszystkim co mu pod reke wpadlo a tabletki i tak nie zadzialaly. Hmmmmm niech sie modli, by go w pon w pociagu nie chwycilo :-) Pozdrawiam Was dziewczynki i zycze milego dnia. Bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Akloj Nie bierz za duzo wody. Butelka 1,5-1,75l na dzien wystarczy spokojnie (4 butelki). Nawet przy tym upale ciezko wypic cala. Do posilkow masz herbate czy kompot, poza tym zupa. Ja mialam 5 butelek 1,75. Zostaly mi jeszcze 3 cale. Moze jeszcze ta jedna zmecze do jutra. Cukierkow na szczescie nie musialam ssac. Na slodycze brak ochoty. Dieta cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj3
ja na słodycze zawsze mam ochotę nie ma takiej opcji, wogóle teraz mam apetyt upały mi wcale nie przeszkadzają niestety to widać. Jeśli chodzi o landrynki to ja zrozumiałam że trzeba ssać lub żuć gumy na ślinianki nawet jak nie ma na nie ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Hej Wlasnie wrocilam. Wpadlam jeszcze przed domem na kosz 40 roz :-) Jutro zdam szczegolowa relacje, lacznie z wynikami. Teraz padam z nog. Ide spaaaac. Dzis czulam sie jak w cyrku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Witam Zamiast pozwolic mi spac, pobudke robia z samego rana wrrrr Wiec (dwoja bec, jak mawial polonista): tsh doszlo do 102,12. Wapn i fosfor w normie, jakies B-HCG < 0,1. Mialam po tescie mala jodochwytnosc. Dostalam dawke 65,9mCi. Po scyntygrafii: W szyi, w lozy pooperacyjnej, uwidoczniono ognisko wzmozonego gromadzenia radiojodu w rzucie kikuta lewego plata. Przeraza mnie slowo "wzmozonego". A tak cos od ponad miesiaca szyja mnie pobolewa, a raczej w srodku, przy przelykaniu i w ogole, po lewej stronie. Czy to mozliwe, ze od tego kikuta cos czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
A teraz wczorajsze absurdy: Przyszedl mlody (ok 30-35) lekarz, by dac wyniki mi i 1 pacjentowi. Poprzednie 2 osoby dostaly od innego lekarza komplet wraz z recepta i zwolnieniem do 23.08. Starszy pan wstal i zaczal wyciagac reke, na co lekarz ostro: prosze sie do mnie nie zblizac! Wariat? A ja 6 godz w jednym przedziale z ludzmi siedzialam. Kolej na mnie. Daje mi wyniki, wiec pytam: wszystko jest? Recepta tez? Lekarz zdziwiony. Mowie, ze skoro mam dawkowac leki i co 4 dni zwiekszac, to mam tylko dawke 137. Poszedl wypisac. Ogladam dalej papiery... nie mam zwolnienia. Pytam o zwolnienie. A on zdziwiony. Tlumacze, ze wszyscy przede mna dostali takie same do 23.08. A on: ten pan, przed pania nie dostal. No to mowie, ze on juz na emeryturze a ja nadal pracuje. Pani w wieku 50 lat tez dostala i mlody 34l tez. Poszedl i z laska wypisal. I adres sknocil. Znowu do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Na szczescie zaparafowal i poprawil. Zdumiewa mnie jedno. Sam byl na dystans, a ja mialam isc dzis do pracy? Nawet zwolnienia za pobyt w szpitalu nie wypisal. A nalezy sie kasa od ubezpieczyciela. Normalnie szok. Robia co chca. Najpierw powinni nauczyc sie pisac, czytac, a dopiero brac sie za medycyne. Zglaszalam, ze jest blad w nazwie ulicy, ale nikto go nie poprawil i jest tak na kazdym dokumencie. Nawet z dowodu nie potrafia przepisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Helloouuuu????? Jest tu ktos poza mna? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzabba przypomnij mi gdzie się leczysz? bo pomyłki jak w w-wie na w. b-hcg to badanie na ciążę :) kikutów to na pewno nie czujesz :) spokojnie :) i Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin! zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
hej , właśnie ostatnio to tu straszna cisza. ja dziś rozmawiałam z endo. bo po 3 miesiącach brania letrox 75 poziom TSH z 2,5 spadło mi na 0,41. ona stwierdziła że powinnam brać tą samą dawkę bo w moim przypadku niski poziom TSH musi być . myślałam że moge prze branie takiej dawki dalej wpaść w nadczynność ale pewnie tak nie jest bo teraz tarczyca tak zwolniła że leki za nia utrzymują dobry poziom . więc pewnie tak ma być .a poza tym dni lecą i data mojej operacji zbliża się nieubłaganie i coraz większy stres . a czy wy przed operacja w Gliwicach mieliście wizytę w poradni czy od razu stawialiście sie na oddział w dniu operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpieszę donieść, że nasza Sylwia została szczęśliwą mamusią :)))) dziś urodziła Synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×