Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość magdana
Wiesz co to wszystko zalezy od lekarza nie szpitala. ja operowałam sie w swoim powiatowym szpitalu na chirurgi ogólnej, gdyby ktoś mi kiedys powiedział, ze tam sie zoperuje to bym go wysmiała. Ale okzałao się, ze ordynatorem chirurgi został swietny spec od tarczyc. Poszłam do niego i mam zrobione super, nie uszkodzony głos wogóle, przytarczyczki nie uszkodzone, bez powikłan wszystko. ból pooperacyjny znikomy. Takze szukaj lekarza a nie szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
Hej....:) Byłam dziś u teleradioterapełyt iiiii....... mam już tomograf na 14sierpnia a wizytę w zabiegowym tam gdzie będą mnie przygotowywać do zabiegu przez tydzień na 22sierpnia:) w miarę szybko to idzie jestem zadowolona i oby ta terapia pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
iwa38 pomoze napewno ja tez mam dzisiaj dola boli mnie piers tak jak sylwie jeszcze nie wyczuwam guza tylko taki szczypiacy bol no i oczywiscie odrazu pomyslalam ze to dziadostwo zadzwonilam do pielegniarki zeby sie zarejestrowac a ona mi powiedziala ze mam zadzwonic jutro i dopiero zarejestruje mnie na wrzesien szok tyle czekania tyle dni czarnych mysli niewiem co o tym myslec bylam w kwietniu na usg piersi i lekarz powiedzial ze piersi w porzadku nic sie nie dzieje dzisiaj ogladalam program jak lekarz gin mowil ze guz piersi rosnie 1 cm okolo 8 lat boje sie ze ten lekarz cos moze przeoczyl i teraz sie narobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia prosze nie pisz ze ja JESZCZE nie wyczulam guza ! nie mam zamiaru go wyczuc - bo go nie mam !!! i to ze biers Cie boli to jeszcze nic nie oznacza ! czasami piersi bola ! przeciez to organizm i czasami cos moze zabolec - jak Cie boli glowa to nie mowisz ze masz raka - nie wiem czemu na tym forum ostatnio wszyscy maja jakies czarne mysli - ja mam guza pod pacha i jestem dobrej mysli - wezly powiekszaja sie z roznych powodow i nastawiam sie ze u mnie przyczyna bedzie blacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia 25 wiesz u mnie jest troche inaczej ja za szybko chyba przekwitam i moze przy tych skaczacych hormonach lapie mnie sie wszystko bo nie majac jeszcze 40 lat ja juz miesiaczki mam co 3 miesiace i nie wiem czy to od tego no i do tego ten hormon euthyrox czy to razem jest jakos powiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia nie wiem mysle ze powinas wybrac sie do ginekologa - bo nie mysle ze jest to wczesne przekwitanie - tylko problem z hormonami - od tego tez moga bolec piersi tak samo niektore kobiety ktore maja okres maja bol piersi bo hormonki sie zmieniaja - tak samo u Ciebie - mozesz miec problem z hormonami i temu masz bol piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia 25 ja bylam u ginekologa 2 miesiace temu robil usg dopochwowe mowil ze wszystko ok ze moje jajniki koncza zywotnosc a piersi mnie nigdy nie bolaly przed miesiaczka nie wiem czym wiecej czytam i mysle o tym to glupieje i jeszcze te nastroje ja moge caly dzien plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co czytasz glupoty na necie - przeciez lekarz tego nie pisze - a ludzie wynyslaja rozne rzeczy !! ja jak cos mi dolega trzymam sie z dala on internetu !! bylas u ginekologa i powiedzial Ci ze szybciej przekwitasz - wiec w takiej sytuacji piersi tez moja bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Nareszcie dzis jest pierwszy dzień, kiedy czuję sie super. Na noc juz nie musiałam brac propranololu:), teraz wziełam bo musze to stopniowo odstawiac. W końcu widzę ogromne pozytywy z usuniecia tarczycy. jestem inna osobą, wszystko robię spokojnie, zupełnie inaczej :)Jesli ktoś boryka sie z nadczynnościa tarczycy to bezwzglednie usuwać, inne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naftanalek
bylam u endo wczoraj a przedwczoraj wyladowalam na kolejnej kroplowce, porobili badania i wyszło jeszcze nizszy niz 2 tyg temu poziom wit D i wapna zjonizowanego czyli typoa tężyczka i hipokalcemia:( lekarz zwiekszył ilosc tabletek i ich dawke. Jak bede miała nastepny atak gwaltownego spadku to mam jechac do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
do naftalek Ja biore 2x po 1 tab. calperosu i jest ok. Mrowienia sie skończyły. Ale mnie nie usuneli przytarczyczek, moze juz zaczeły same pracowac. nie wiem, bo dopiero za tydzien porobię wszystkie badania. narazie równiez nie biore hormonów tarczycy. czuje sie jak nowonarodzona, oby sie to nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
kenia 73 sory ze sie wtrace ale rak nie boli, jak boli to to dobrze tak kiedys powiedzial mnie moj onkolog, cos wiem jestem po 10 ciu operacjach piersi,a ze wczesny przekwit to i moga bolec bo jest spadek estrogenu,np ja kiedys przed miesiaczka to przez trzy dni mialam potworne bole ale jednej piersi i tak jest do dzisiaj ale guzki tworzyly sie na drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wszystkich nie boli - znam kobitke ktora miala ogromny bol w piersi i wymacala sobie guza :/ potem okazalo sie ze to rak - kazdy czlowiek i kazdy organizm jest inny czyli jak mowicie ze rak nie boli to co mam powiedziec - moj wezel pod pacha tez mnie nie boli ? czyli co to rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Oj sylwia zaraz myslisz o najgorszym,dopuki nie masz wynikow doputy zawsze trzeba myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Nalezalam sie na onkologi kilkakrotnie i roznie bywalo ale najczesciej nic nie bolalo a bole przed miesiaczka to tez niektore panie mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danan staram sie myslec pozytywnie - biopsja sie zbliza i razem z tym czarne mysli - no ale staram sie myslec ze przeciez wezly moga sie powiekszyc z roznych powodow - podobno nawet od przeziebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
Sylwia!!! Umówiłyśmy się przecież, że cierpliwie czekamy a potem publicznie ogłosimy nasze DOBRE wyniki badań?!! Ja tydzień temu jakbym drugi raz "zmartwychwstała" ..... wiem co czujesz, ale powiem Wam, jak takie doświadczenie uczy pokory .... jak zbliża rodzinę .... jak docenia się to co się ma .... W moim przypadku nie żałuję tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
Karta_32 zgadzam się z Tobą w 100% z tą pokorą i zbliżaniem się do siebie rodziny...ja to właśnie przechodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
iwa - ja też... Wciąż przed operacją i przed ostatecznym wynikiem .... Ale będzie dobrze .... Mam nadzieję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina8588888
Witam wszystkich.... Od kilku miesiecy sledze uwaznie to forum jak takze wszytskie inne tematy dotyczace tarczycy,guzów,bipsji,i operacji. Jakby ktos chcial ze mna o tym popisac to chetnie.Jestem miesiac po operacji całkowitego wyciecia tarczycy ale czuje sie ok. pozdrawiam piszcie jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina8588888
Witam wszystkich.... Od kilku miesiecy sledze uwaznie to forum jak takze wszytskie inne tematy dotyczace tarczycy,guzów,bipsji,i operacji. Jakby ktos chcial ze mna o tym popisac to chetnie.Jestem miesiac po operacji całkowitego wyciecia tarczycy ale czuje sie ok. pozdrawiam piszcie jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
DANAN PO 10 -CIU OPERACJACH PRZECIEZ TO SZOK WIECIE JEST MI BARDZO SMUTNO DZIS ZMARL MOJ WUJEK MOJ CHRZESTNY TAK WALCZYL Z TYM PASKUCTWEM NO I PRZEGRAL CZEMU TYLU LUDZI UCZONYCH NIE MOZE ZNALEZC NA TEGO DZIADA LEKARSTWA CZEMU BOG NIE CHCE POMOC PODPOWIEDZIEC BADACZOM TYLE JEST SLOW CZEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia tez sie czasami nad tym zastanawiam :( czemu nie moga znalesc na to leku :( bardzo mi przykro z powodu Twojego wojka :( ciezko patrzy sie jak bliska nam osoba umiera :( moj wojek tez umarl na raka (pluc) kochana wierze ze lek jest juz blizej niz dalej - miejmy taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia wyrazy współczucia dla całej rodziny!!!! Katarina8588888 Ja miałam operacje 13 czerwca ale odwrotnie do Ciebie czuje się fatalnie..... twarz spuchnięta ,oczy też opuchnięte , skurcze w nogach i rękach szczególnie w nocy,ciągle czuje się zmęczona, nic mi się nie chce, tyje , ciągle mi się chciało jeść teraz trochę mi to przeszło.. psychicznie też nie za bardzo.... widzę że każdy to inaczej przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
katarina ja jestem prawie 2 ty. po operacji i czuję sie super, jak nowownarodzona. Miałam nadczynnośc tarczycy a teraz juz czuje sie ok. Nie biorę jeszcze hormonu, poniewaz samopoczucie jest wysmienite. W przyszłym tyg. zrobię sobie badania poziomu hormonów, ale wydaje mi sie, ze TSH nie jest jeszcze wysokie, dwa tyg. temu przed operacja wynosiło 0,4- było za niskie, wiec myslę, ze do 4 do górnej granicy normy jeszcze nie urosło. Myslę, ze gdyby było wysokie to i moje samopoczucie byłoby gorsze. teraz stwierdzam, ze zle robiłam nie wycinajac tarczycy wczesniej. operacja nie jest taka straszna, a zyskuje sie naprawdę bardzo duzo zdrowia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana robiłam badanie TSH -106,7 ciekawe jaki wynik będzie u Ciebie , zaznaczam nie brałam jeszcze hormonu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do magdana! Ciesze sie ze dobrze sie czujesz.JA tak jak i ty stwierdzam ze jesli operacja jest konieczna to nie ma co sie zastanawiac.ale ty masz wycieta całosc?Jaki był powód?mialas rane szyta czy sklejana ?skad jestes?napisz koniecznie fajnie ze mamy wspolny temat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do iren53! Oj to nie dobrze skoro tak kiepsko sie czujesz.A co na to twoj lekarz prowadzacy?Musi byc tego jakas przyczna.Tyle tylko ze to dopiero iesiac po operacji i kazdy organizm potrzebuje czasu by sie zregenerowac po zabiegu.Jedni potrezbuja miesiaca ini trzech ale koniecznie powiedz o tym lekarzowi. JA ogolnie czuje sie dobrze zreszta zaraz po operacji czułam sie ok moze tylko nieco osłabiona i z bólem gardła ale ok.Moje samopoczucie jest ok,smieje sie i mam energie ze mogłabym góry przenosic coc dzwigac nie mozna do 6 miesiecy podobno:)Moze jedynym minusem jest to ze nie meczy mnie troche bezsennosc ale lakarz mowił ze to normalne wiec sie nie martwie.JAk nie spie w nocy to mysle o tym co bede robic jak juz wstanie dzien.....:) Ciesze sie ze mam to wszytsko za soba!Pozdrawiam i czekam na wiadomosci od was Kochane! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina8588888 co jest przyczyną .... brak tarczycy..... nie biorę hormonu bo czekam na dawkę jodu radioaktywnego... żeby do końca wyniszczyć resztki tarczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×