Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

oczywiście że tak......zrobić badania krwi w kierunku tarczycy.... oraz USG szyi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rak piersi ? ja mam nadzieje ze to tylko infekcja a nie rak iren czemu wstawiasz tu takie rzeczy - nie wyszukuj niczego na necie - wpadniesz w jakols depresje lub nerwice :/ jezu ja nawet nie wiedziala ze jest tyle rodzaji guzow - i wole nie wnikac w to - pozatym tak jak pisze danan - rak tarczycy rokuje bardzooooooooo dobrze wiec nie ma sensu czytac bzdor na necie - bo to tylko doluje a potem okazuje sie nieprawda ! ja tak mialam naczytalam sie glupot a potem wszystko okazalo sie klamstwem !!! a ile ja nocy przez to przeplakalam :/ poszukaj lepiej czegos pozytywnego - jak to ze tylko 2% guzow tarczycy to rak :) albo ze to najlepiej rokujacy rak jaki jest :) ze na tego raka sie nie umiera :) albo to ze ludzie maja po nim rodziny i zyja sobie do starosci :) jest duzo pozytywnych histori na temat tego raka :) ludzie go mieli wyleczyli sie i zyja sobie normalnie :) wiadomo kazdy ma dola czasami ale trzeba patrzec tez na te lepsze strony ze z tego raka mozna wyjsc i ze mozna spokojnie dozyc starosci :) danan widzisz wole jak piszesz do mnie takie pozytywne rzeczy :) a nie ze mi nie wierzysz czy cos :) moja endo tez mowi mi ze to raczej nie rak no ale sprawdzic trzeba - mam dosyc tych ciaglych badan i tego wszystkiego - to mnie meczy najbardziej :/ u mnie w rodzinie nikt nie chorowal na raka piersi - wiec mam wielka nadzieje ze to jakas infekcja lub zapalenie - albo ze wezel jest juz normalnych rozmiarow i jak pojde do lekarza to powiedzia ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julkamala idz do lekarza bo tak jak napisalas wyglada to na nadczynnosc tarczycy - moja mama na nadczynnosc i tez narzekala ze sie mocno poci - szczegolnie w nocy - trodno powiedziec ale wyglada to na problem z hormonami wiec dobrze jakbys poszla do lekarza - nie muszisz miec wcale guzow - mozesz poprostu miec nadczynnosc chociaz powiem Ci ze apetyt ma sie przy niedoczynnosci - moj brat tak ma napewno to nic zlego - ale te objawy swiadcza o czyms - wydaje mi sie ze to nadczynnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia25 nie twierdze ze z tymi rakami się nie żyje i że medycyna idzie do przodu leczenie dobrze rokuje .... i można z nimi żyć 100 lat ale że są takie rodzaje to nikt nie zaprzeczy.....i że to nie zabawa i nie grypa albo przeziębienie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren boze nie poznaje Cie - czemu jestes tak zle nastawiona do tego ? :( piszesz ze to nie grypa - a czy wiesz ile ludzi umiera na grype ? mnustwo!! ja nigdy nie slyszalam o takich rodzajach guzow - i nie znam ani jednej osoby ktora by to miala - najczestrze raki tarczycy to brodawkowaty, pecherzykowaty na koncu rdzeniasty - jest jeszcze jeden rodzaj ale na niego to moze z 1% ludzi choruje tak mi sie wydaje ze chcesz zeby wszyscy tutaj sie wystraszyli - hmmm..przykro mi :( ale ja dalej bede pisala ze na tego raka sie nie umiera i ze nie ma sensu wyszukiwac tych najgorszych rzeczy - bo przeciez z tego mozna wyjsc - a piszesz tak jakby to byl najgorszy tak na swiecie i tak jak kiedys napisalas ze tylko karta dozyje starosci - bo reszta z nas miala raka wiec juz jestesmy przekresleni strasznie czyta sie takie wypowiedzi :/ rozumiem Cie ze tak myslisz nie kazdy przeciez musi myslec pozytywnie - ale przeciesz to wszystko co tu piszesz zdarza sie w 1-2 % przypadkow - czemu nie napiszesz ze 95 % - 98% ludzi zyje po tym raku normalnie i ma sie swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkamala
Najgorsze jest te pocenie. No ale do lekarza moge dopiero we wrzesniu bo jestem na wakacjach. A jak myslucie czy przy moich objawach marosnie mi wol? Czy niekpniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
witajcie iren powiedz czemu mi współczujesz????czy ta radioterapia jest taka straszna?? ryśka ja mam raka rdzeniastego MEN 2B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana bierz dalej spokojnie ten calperos - napewno nie zaszkodzi. Cieszę sie że mogłam Ci sluzyć radą :D dzisiaj mialas miec jakąs wizytę i jak ??????????? dziewczyny widzę że atmosfera znowu zaczyna byc gorącą hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa napewno wszystko będzie dobrze. Pamietaj by mieć pozytywne nastawienie bo to połowa sukcesu :-) powiedz mi czy ty przyjmujesz hormon ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa powiem Ci ze moj kolega (po takim raku co Twoj) zniusl leczenie dobrze - jestem pewna ze u Ciebie tez tak bedzie :) pozatym kazdy z nas bal sie leczenia i nie wiedzial jak je zniesie - potem okazywalo sie ze strach ma wielkie oczy :) julkamala mysle ze to pocenie nie ma nic wspolnego z wolami - one nie powoduja pocenia sie ani tych objawow co opisalas wczesniej - wydaje mi sie ze masz nadczynnosc ktora trzeba wyrownac tabletkami eweliza atmosfera juz jest ok hihi :) co tam u Ciebie ?? :) madzia, kwiatek, dosia, oby i cala reszta co tam u Was ? oby, dosia czemu sie juz do nas nie odzywacie ?? napiszcie co u Was jak tam wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa zapomnialam zapytac to chyba Tobie kiedys dawalam e-mail tego chlopaka po takim raku co Ty masz - pisalas moze do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza, w tej chwili nie biorę kompletnie nic, narazie nie ma takiej potrzeby, lekarze trzymają kciuki, żeby prawy płat pojął pracę na cała parę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdana, no to czekamy na wyniki histo razem:) pozdrowionka dla wszystkich. ja jadę do rodziców teraz na 1,5 tygodnia i nie będę miałą dostępu do netu. Czas zacząć wakacje:))))) Trzymajcie się dziewczyny - do rychłego:))) Aha - wczoraj ściągnęli mi plastry przytrzymujące ranę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
Jak dobrze, że mamy Sylwię!! Dziewczyny, długo czekałyście na operację usunięcia tarczycy?? Mi zaproponowali - luty!! przy dużym guzie koloidowym! Sylwia - mnie piersi i pod pachami też coś boli - ale guzków nie czuję! Tak mnie jakoś dziwnie ciągnie raz po raz. Poza tym boli mnie bark, itd, itd ..... Ale to może od tego czytania (szzcególnie o przerzutach raka tarczycy, zanim dowiedziałam się że mój guz to koloid , a panikara jestem! Fakt!! I ostatnia sprawa - przy drugim nie podejrzanym USG i wyniku biopsji cienkoigłowej - guzek koloidowy - może okazać się po operacji ze to jednak rak? I to już z przerzutami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkamala
Mam jeszcze jedno pytanie: czy jesli mam nadczynnosc to musxe miec wola czy moze wystepowac sama nadczynnosc? Bo nie wiem czy czekac na pojawienie sie wola czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkamala
Mam jeszcze jedno pytanie: czy jesli mam nadczynnosc to musxe miec wola czy moze wystepowac sama nadczynnosc? Bo nie wiem czy czekac na pojawienie sie wola czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkamala
Mam jeszcze jedno pytanie: czy jesli mam nadczynnosc to musxe miec wola czy moze wystepowac sama nadczynnosc? Bo nie wiem czy czekac na pojawienie sie wola czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkamala
Mam jeszcze jedno pytanie: czy jesli mam nadczynnosc to musxe miec wola czy moze wystepowac sama nadczynnosc? Bo nie wiem czy czekac na pojawienie sie wola czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julkamala co Ci szkoda się przebadać- będziesz spokojniejsza......nie musisz mieć żadnego wola ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naftanalek
Hej mam pytanie do tych co już po wycieciu, jestem miesiąc po wycieciu prawego płata i guza wraz z ciesnia 2 tyg temu w nocy nagle tętno zaczęło mi spadać i miałam 43 bicia następnego dnia wyladowalam u swojej dr i pod 2 kroplowkami.Zrobili mi badania i hormony w normie a wapno i wit D dużo poniżej dostałam prochy i był spokój. Od wczoraj znowu zaczęło mi sie mocno kręcić w głowie i tętno skacze.Moja dr na urlopie a dopiero w piątek mogę dostać sie do lekarza. Czy tez mieliście takie problemy po wycieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
Witajcie kochane laseczki Sylwia25 nie pisałam do niego...chyba podświadomie bałam się odpowiedzi????ale czytałam bloga... Eweliza biorę wapno w kapsułkach i euthyrox125... Poza tym czuję się dobrze...i myślę pozytywnie mam na tym padole ludzkim jeszcze parę misji do spełnienia 1.wychować syna ma 6lat 2.wydać córkę za mąż ma 19lat 3.doczekać się wnuków od moich dzieci 4.wydać za mąż lub ożenić wnuków 5.żyć długo i cieszyć się tym co mam :) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
Iwa - jakbyś także szukała żony dla synka - to moja córeczka ma prawie 6 lat i jest najsłodsza i najkochańsza na świecie!! Haha .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
do naftalek Ja jestem prawie tydzien po wycieciu , ale narazie tetno mam wysokie. przed operacja miałam nadczynnosć. Biorę jeszcze propranolol na obnizenie tetna. Ale powiem Ci, ze chociaz sie zoperowałam to nadal jestem niespokojna bo nnigdy nie wiadomo co ci spadnie przy tej tarczycy, a w zasadzie jej braku. Albo wapno, albo potas, albo tetno- i to sa niemiłe rzeczy. Mam nadzieje, ze to się nam jakos unormuje w koncu. Naftalek nadal bierzesz wapno i tetno tak ci spadło?Moze zbadaj sobie jego poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Iwa38 glowa do gory bedzie dobrze bedziesz napewno miala naswietlane okolice szyi trwa kilka min,zalezy co zaleci po badaniach radioterapeuta,przeszlam tylko inny,bedziesz miala darmowy tatuaz to tez plus pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
karta co ty wymyslasz dziewczyno, naczytasz sie i dopasowujesz do siebie opanuj sie bedzie dobrze.Najszybciej w ten sposob mozna wpasc w nerwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naftanalek
Biore ciagle wapno o wit d i dalej takie skoki tetna. najgorsze to ze ciagle sie kręci w głowie:(dodatkowo pojawiły sie wymioty i biegunka chyba wyląduje na pogotowiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
:) może zostaniemy teściowymi naszych dzieci hihihi trzeba tylko w odpowiednim czasie ich poznać:) zawsze chciałam mieć tatuaż :) mia lam sobie zrobić na 30 urodziny i nie wypaliło to będzie na 39 hahaha :) a jakby któraś chciała to można mnie znaleźć na naszej klasie(Iwona Baranowicz)blondynka krótko ścięta z Bydgoszczy.I na facebook personalia jak wyżej z tym ,że już długie włosy.Wpadnijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
danan! Wiem, masz rację! W domu też mi tak wszyscy mówią .... Głupkowate to wszystko, już chciałabym być po opearcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
naftanalek!! Zadzwoń może do szpitala, w którym Cię operowali .... Może tam Ci coś powiedzą .... To raczej normalne nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
iwa 38 milo poznac wirtualna kolezanke no i rowiesniczke oraz kobitke zmagajaca sie z guzami tarczycy wszystko to samo co ja siostro wirtualna hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×