Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć Zbaczajac z tematu. Miałam dziś problem z recepta na moje hormony (eltroxin). Poszłam sobie zamówić receptę jak zwykle na 3 miesiące. Potem kobieta z recepcji do mnie dzwoni ze mi nie da da bo mówiła ze juz wcześniej mi wystawiła receptę, ja mówię ze 100 mg, mam całe opakowanie a 50 juz mi sie kończą i dlatego przyszłam. I dala mi tylko te 50 mg a tamtych juz nie. Dopiero jak mi sie skończą to da, będę musiała znowu isc za niedługo. Ja lubię mieć zapas bo nigdy nic nie wiadomo co sie wydarzy. Zastanawiam sie dlaczego tak pilnują moze chodzi o pieniądze bo jam mam prawie za darmo tek tek. Bo nie wiem co moze byc jeszcze przyczyna? Przecież nie biore wiecej niż zalecane. Kiedyś czytałam ze kobiety to lykaja jak środek odchudzajacy masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
Mam nietypowe pytanie... Czy zmienił Wam się Kobietki okres po operacji lub po jodzie? Ja mam coraz częściej ostatnio dostałam po 22 dniach i bardzo bolesny był :( Od zawsze miałam bolesny ale teraz to już była masakra :( Nie wiem co robić kłania się kolejny lekarz czy samo to się unormuje ....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, że nic mnie nie boli jak łykam Alfadiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janna zazwyczaj szpitale nie wymagaja szczepienia na zoltaczke do operacji usuniecia tarczycy ja sie zaszczepilam w trybie pilnym w ciagu dwoch tygodni idz do lekarza rodzinnego niech wystawi skierowanie ale i tak bedziesz musiala zaplacic za szczepionke nie daj sie zwiesc to dla twojego bezpieczenstwa ja przy duzej nadczynnosci mialam bole stawow awalon ja mialam brodawkowaty wariant pecherzykowy i na poczatku myslalam ze to jest rak pecherzykowy moze u ciebie tez tak jest sylwia relaks i luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja mialam zaburzenia okresu po jodzie trwalo to piec miesiecy wszystko wrocilo do normy wizyta zawsze wskazana mysle ze i u ciebie wszystko sie wyreguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to nie wiedziałam, że taki jest rodzaj raka! ja mam w hist-pacie brodawkowaty wariant klasyczny. A co okresów po tym wszystkim to u mnie cykle się skróciły, mam co 26 dni. wcześniej było 28-31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janna dopiszę tylko, że wygląda to na nerwoból. Niestety my tak mamy, że teraz każdy ból z jednym się kojarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka ;)
Janna84 ja zaszczepiłam się pod koniec listopada, 6grudnia miałam operację, drugą szczepionkę wzięłam już po operacji - pod koniec grudnia, a trzeciej nie brałam (miałam ją wziąć ok 20 maja), ale wolę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek dzięki za odpowiedz:) ja miałam podany jod w grudniu a wciąż mi wszystko wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka u mnie w aptekach jest to samo :/ ja nawet jak mam recepte i ide wykupic jaki kolwiek lek to oni sprawdzaja w kompie czy juz mi sie skonczyl !!!! kiedys mialam taka historie z witamina D ! ona do mnie ze jeszcze jedna tabletke mam (biore co 2 tyg) a ja do niej ze jak juz jestem po inne leki to chcialam wziasc i to - ale z nimi sie nie wykluce - nie dala i tyle alutka no ja tak samo nie wiedzialam - myslalam ze mam brodawkowatego wariand pecherzykowaty - ale lekarz powiedziala ze jest na odwrot - nigdzie na forum nie widzialam jeszcze takiej odmiany - 100 razy sprawdzalam wyniki zeby sie upewnic - no i wkoncu zapytalam lekarza (po roku czasu hihi) ciagle widzialam na forach brod wariant pecherzy. i myslalam ze sie u mnie cos pomylili -ale nie :) kasiula z tego co wiem do pol roku jod jest w naszym organizmie a jego skotki mozna czyc do roku czasu (dlatego mozna zachodzic w ciaze dopiero rok od podania jodu) mysle ze u Ciebie wszystko powoli wroci do normy - widzilaam wczesniej na forach ze dzewczyny mialy problem z okresem - ja bralam wtedy tab anty wiec u mnie nic sie nie zmienilo - za to teraz jak juz ich nie biore - okres mi sie zawsze spoznia pare dni i trwa tylko 4 dni a kiedys 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia za odpowiedz już nie wiem co robić :( wszystko mi wariuje a końca nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula a ile czasu masz juz taki problem ? jak u Ciebie hormonki i kiedy dokladnie mialas jod ? jestem pewna ze poprostu organizm tak na to wszystko zareagowal ja juz ponad 7 miesiecy temu odstawilam tab anty a okres jeszcze mi sie nie wyrownal - lekarz mowi ze jak organizm szaleje z jakiegos powodu i okres sie rozreguluje - to moze minac sporo miesiecy zanim wszystko wroci do normy - wiec kochana musisz uzbroic sie w cierpliwosc - a jak naprawde Ci to bardzo przeszkadz idz do ginekologa oni wieca co robic w takich sytuacjach :) i napewno Ci wszystko wyreguluja - ale jesli da sie wytrzymac to poczekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi lekarz powiedzal ze tylko przez pól roku nie wolno mi zajść w ciążę a potem to juz zależy ode mnie. Zreszta i tak nie mam zamiaru juz miec wiecej dzieci. Zreszta ja jak juz bym miała zachodzić w ciążę to i tak rok bym wolała czekać zawsze bezpieczniej. U mnie z hormonami tez jest wszystko popieprzone nie tylko z tarczycowymi ale prawie ze wszystkimi, jak bym zaczęła opowiadać to by forum zabrakło także dziewczynki tak to juz jest jak nie urok to sraczka, dla mnie endokrynolog to prawie jak mama. Juz 16 lat jestem pod jego opieka i zawsze cos....czy to kiedyś sie skończy to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jod miałam podany na początku grudnia tsh mam 0,020 :( nie biorę tab anty od roku jakoś tak samo wyszło,że je odstawiłam pochłonęła mnie ta cała historia z tarczycą. Zobaczę co mi powie endo na kontroli 12-ego czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka dla mnie lekarz powiedziala ze trzeba odczekac rok zeby miec dziecko - ale dodala ze sporo par stara sie o dziecko wlasnie pol roku po jodzie i tez rodza zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Co tu taka cisza ? Eweliza co u Ciebie ,ze nic się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Co tu taka cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Przepraszam, ze tyle razy mi wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki :) bulka nie wiem czemu wstawilo moj post do Ciebie hahaha pisalam go pare dni temu i nie chcialo wstawic - teraz wchodze a on jest mamakas ja tez tak sie zastanawialam co tu taka cisza - pewnie cieplo sie zrobilo to na kompie tyle sie nie siedzi u mnie wszystko ok :) codziennie dochodzi prawie do 40 stopni - takie mamy upaly ze wytrzymac sie nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja normalnie teraz wchodze sobie na forum a tego postu do bulki znowu nie ma hahahaha cos te forum szwankuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja się melduję hihi zaglądam na forum cały czas. Ostatnio jestem zabiegana. praca, remont w domu i dodatkowo zajmuję się siostrzenicą - po prostu padam hihi. a co u reszty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypoczywam i staram się jakoś znaleźć w tej nowej dla mnie sytuacji. W domu również wieczny remont i oczywiście bieganina za dzieciaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co o tym sadzicie ? okres mialam dokladnie 22 maja i trawl on 4 dni - no i teraz od soboty znowu mam okres !!!! przeciez minelo doslownie pare dni od ostatniej miesiaczki :/ (jest taki sam jak okres ktory mam zawsze) pol roku temu odstawilam tab anty ale okres mialam mniej wiecej ok nie wiem co to moze byc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że nie tylko mi szaleje okres :( Ja po ostatnim dostałam plamienia na 2 dni a nigdy tak nie miałam :( Sylwia czas iść do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula wizyte mam 24 czerwca :/ troche dlugo musze czekac - no ale moja endo mnie uspokoila i powiedziala ze to najprawdopodobniej po odstawieniu tab anty (chociaz odstawilam je az 6 miesiecy temu) zobacze jak to bedzie - ale i tak do lekarza pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja miałam coś podobnego jak byłam w ciąży :) Okres w odstępstwie 2 tyg. i potem 9 m-cy spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avalon wiesz co tez mi to przeszlo przez mysl ale w ciazy jednak nie jestem - pozatym ja dostalam okresu 6 dni po ostatnim okresie :/ (a jak jest sie w ciazy to raczej mozna go dostac 2 tyg po okresie i sa to tylko plamienia a ja mam zwykly okres takie jak zawsze) no ale endo mnie uspokoila wiec mysle ze to nic takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×