Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję dziewczyny, kurcze myslalam,że mozna dopytac telefonicznie, bo w ten sam dzien co mam tomograf to mam też usg i badania z krwi i gdyby wynik tg byl dobry to szkoda taki kawał jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dorcia, a Ty miałaś w piątek sam tomograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dorcia jeszcze jedno pytanko tk mialas robione tez z powodu cienia na plucach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Ja byłam w Gliwicach na jodowaniu. Ostatniego dnia miałam robiony TK. Tylko , że był to tomograf brzucha. Teraz czekam na wynik, ale i tak dzisiaj potwierdziłam, że czeka mnie jeszcze następna operacja na ginekologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Zrobiłam sobie sama marker ca 125. Wyszedł 145 więc sporo podwyższony. W Gliwicach mi powtórzyli, wyszło im trochę mniej bo 106 ale i tak dużo. Zrobili mi usg brzucha nic im nie wyszło, więc na koniec TK. Ostatniego dnia na konsultacji dowiedziałam się że dają mi dwa tygodnie na ochłonięcie i 6 października jak będzie wynik TK omówimy co dalej, ale trzeba ciąć jak najszybciej bo takich rzeczy się nie zostawia. Mam tylko przyjechać z opisem usg od mojego ginekologa. Na dzisiaj umówiłam się z moim ginem, to porobi mi dokładne usg, ale wczoraj jak z nim rozmawiałam to też powiedział że trzeba szybko ciąć. Na razie jestem tym wszystkim przerażona. Właśnie miałam wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dorcia,dasz radę :-) do pracy wrócisz, a jak trzeba wyciąć to wycinaj szybko bo szkoda się stresować.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia masz trudny czas ,musisz byc dobrej mysli napewno bedzie dobrze trzymam kciukasy za pomyslne zakonczenie leczenia ,do pracy wrocisz zdrowiusienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Właśnie wróciłam od ginekologa. Trochę mnie pocieszył. Powiedział że dzisiaj nie wygląda to tak źle jak mu się wczoraj wydawało. Dzisiaj miał lepsze USG. Dostałam zdjęcia z opisem i mam czekać co na to powiedzą Gliwice. Powiedział, że na temat operacji to teraz za wcześnie jeszcze rozmawiać. Trzeba zobaczyć co pokaże TK. Ja już byłam skłonna zrobić rezonans, ale powiedział mi że nie ma takiej potrzeby, żeby znów się nienapromieniowywać. Jod i TK mi wystarczy. Powiedział mi też że taki wynik markera to jeszcze nie powód do niepokoju.Więc na razie czekam bo mi nic innego nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia humor mi sie odrazu poprawil ,juz sa dobre wiesci moze byc tak ze nie bedziesz miala zadnej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dorcia, podwyższony marker ca nie zawsze oznacza nowotwór.Jest wiele schorzeń, gdy może ten marker być wyższy.Trzyma się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Też mi się dzisiaj humor poprawił, bo od wczoraj wkręcałam się w kolejnego raka. Ale ja już teraz nie odpuszczę jak w Gliwicach mnie nastraszyli że torbieli się nie zostawia tylko usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dorcia,moja znajoma miala torbiel na jajniku i po lekach antyk oncepcyjnych pękł,ale mowia że lepiej usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia bardzo się cieszę, że sprawa wygąda nieźle. Super ze troszkę się uspokoiłaś. Pamiętaj lepiej zapobiegać niż leczyć. trzymaj się kochana i głowa do góry a będzie dobrze bo jesteś w najlepszych rekach czyli giwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Ja o tej torbieli słyszę już od kilku lat. Na jednej wizycie jest, na drugiej niby nie ma. Jeden lekarz ją widzi inny nie. Za każdym razem jak jestem u ginekologa to każę szukać. Teraz już nie odpuszczę, bo mnie nastraszyli. Tylko najgorsze to czekanie. Jeszcze 1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dorcia, te torbiele na jajniku naprawdę często pękają więc mogly raz być,a raz nie.Często robią się tez podczas stosowania spirali antykoncepcyjnej.Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Wczoraj zbadalam sobie jeszcze hormony płciowe. Wszystkie wyszły w normie wiec nie pozostaje mi nic innego tylko czekać. Wczoraj był ostatni dzień kwarantanny i od dzisiaj wracam do ludzi więc może mi się humor poprawi. A tak jeszcze ciekawostka. Przy okazji zrobiłam sobie tsh i jestem zaskoczona. W ubiegłym tygodniu ponad 180 a teraz 0.1. Nie sądziłam że tak szybko spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Dziewczyny dlugo mialyscie obrzęk szyi po usunięciu tarczycy?wygląda to jak powiększone wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Albo chlopaki :-) może ,któryś z Was tak miał po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka U mnie obrzęk był przez kilka dni, właściwie to po zdjęciu szwów było już ok. Dziewczyny napiszcie na jaki czas Gliwice wystawiają zwolnienie z pracy po diagnostyce, czy tylko na czas pobytu w szpitalu czy dłużej. Jeszcze chciałabym się dowidzieć czy po diagnostyce też jest izolacja od dzieci (mam w domu 7 latkę). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Zośka ja po operacji też miałam obrzęk. Po 6 tygodniach zaczęłam smarować cepanem i po paru tygodniach zszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Miało być - po paru dniach zszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulacz ja i inne dziewczyny dostalysmy az 5 dni zwolnienia ,po szpitalu pare dni czulam sie jeszcze gorzej , rodzinny bez problemu wystawi ci dalsze l4 po diagnostyce nie ma kwarantanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Tylko ,że ja jestem cztery miesiące po operacji dwa miesiące temu na kontroli usg obrzęk i chyba nadal taki sam,nic nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
A co Ci powiedzieli po kontrolnym USG? Ja miałam opuchnięte okolice cięcia ale szybko zeszło po smarowaniu. Cepan zawiera heparynę. Teraz jak byłam w Gliwicach na jodowaniu to po jodzie też niektórym spuchła szyja. I to nawet tym co mieli już całkiem wygojoną ranę. Mi tylko na jeden dzień blizna zrobiła się czerwona, ale zaraz zeszło. Pytałam pielęgniarek czy to normalne, to powiedziały że czasem tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska
Przed jodem mialam usg i byl obrzęk.Lekarka powiedziala że to roznie bywa i powinien zejść.Ale coś kiepsko schodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1112
Może faktycznie trzeba poczekać. Ja jak chodziłam do foniatry to też mi mówiła że w środku mam mocno spuchnięte i długo to trwało. Tylko u mnie na zewnątrz nic nie było widać. Więc może jedni mają spuchnięte wewnątrz a inni na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie pametacie pisalam pod nickiem sylwia25 a potem cos mi sie stalo z forum i nie moglam wysylac wiadomosci (pare razy nawet eweliza prubowala pisac za mnie) BARDZOOOO mi Was brakowalo u mnie wszystko ok :D we wrzesniu minelo mi 5 latek jak jestem zdrowa - no i oczywiscie chce sie pochwalic ze mam rocznego synka (13 miesiecy) :D niestety nie moglam sie z Wami tym podzielic :( jest taki kochany :) a teraz mam jeszcze nowine - jestem w 12 tyg ciazy z corcia :D no i tyle u mnie mam nadzieje ze mnie pamietacie i ze juz nie bede miala problemow z wysylaniem wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka ja czesto mam tez przygody z guzem za uchem - wylazi mi kiedy chce czasami jest ogromny a czasami widoczny tylko na usg i lekarz mowi ze to cysta ktora zrobila mi sie po jodzie - ciesze sie ze u Ciebie to nic zlego :) :) kurczak dokladnie tak jak piszesz wznowa to cos nowego czego nie bylo - a Ty masz to caly czas wiec nie ma mowy o wznowie :) pozatym Twoj marker jest idealny wiec mozesz byc pewna ze to nic zlego :) po takim czasie dawno by juz sie podniosl. podwojnie usmiechnieta - zle dobrana dawka ma duzy wplyw na cisnienie :/ ja jak mam zawysoka dawke to mi cisnienie mocno sie podnosi wtedy endo kaze mi isc na pobranie krwi - wiec mysle ze u Ciebie to tez moze byc powiazane gosc Zoska - jakby cos bylo nie tak to na scyntografi napewno by sie swiecilo - zobaczysz zrobia dodatkowe badania i okaze sie ze to nic takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×