Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sedna

Lumpeksy

Polecane posty

Gość sedna

Co sądzicieo tych sklepach? Ja osobiscie uwielbiam, znajde tam wszystko co potrzebuję, swietne rzeczy, które kupie z pewnościa i bez stresu, ze zobacze potem 100 osob tak samo ubranych. Second-handy to wylegarnia stylu fuugly! Jaka jest wasza opinia? Lubiecie tego typu sklepy czy brzydzicie sie w nich kupowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
tylko tam kupuje!!mam całe stosy firmowych zajebistych ciuszków !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka123
ja tez lubie te sklepy.jak sie wie gdzie sa codziennie swieze dostawy to mozna niezle sie obkupic.i najwazniejsze-za grosze.sa tam stałe bywalczynie ktore nowych potrafia niezle podrapacrzucajac sie na ciuchy jak otwieraja sklep,ale w zyciu zawsze trzeba walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 13
Wspaniałe fasony,dobre materiały.Mam z koleżankami takie ulubione lumpeksy.Jak nam się coś podoba a trzeba poprawić a nie raz przerobić to mamy taki salon poprawek po krawcach.Nie ma żeczy nie możliwych wszystko zrobią.Często to kilkakrotnie więcej kosztuje.Ale i tak się opłaca.Bo nikt takiego ciucha nie ma.Jak się zorjętowałam to 70% klientów tego salonu przynosi stroje z lumpeksów.Salon mieści się w W-wie podaje tel 22- 665 92 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxy ^^
Jak najbardziej ZA! Połowę szafy mam przepchaną tymi ciuchami :P Zawsze coś dla siebie znajdę-za dobrą cenę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
lumpeksy to zajebioza na maksa uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×