Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to niekoniec świata

gratuluję wszystkim matkom i przyszłym matkom....ja nie mogę mieć dzieci....

Polecane posty

Gość to niekoniec świata

gratuluję posiadania tego szczęścia już na świecie albo dopiero w sobie. gratuluję.... ja nie mogę mieć dzieci....w każdym pokoleniu mojej rodziny jest jedna kobieta, ktora dzieci mieć nie może. w tym pokoleniu wypadło na mnie.... nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa jestemmm
czy nie jestes jedna z tych ktore prawiły morały młodym matka, tu takich topików pełno, które mówiły ze rodzac w wieku 20 lat to znaczy ze sie laska puszczała, ze jest nie odpowiedzialna ze nie wychowa dziecka bo jest prosta, nie ma wykształcenia itd, które mówia ze pierw magistra trzeba zrobic potem prace znalez miec kupe kasy i potem ewentualnie dziecko kurde ciekawa jestem jak smok, pełno tu takich jest które tak gadaja pełno i kazdy im mówi ze ich los pokara za te beszczelne komentarze, i chyba ciebie pokarał fajnie ze tu wróciłas i piszesz o tym i co miłe uczucie nie miec dziecka ??????? i nie móc go juz nigdy miec ?? potrzebne było kiedys dreczyc i dogryzac innym teraz masz za swoje !! a pewno nie jedna osoba ci mówiła zebys sie opanowała w swoich komentarzach nie zdziwie sie jak wszystkiemu zaprzeczysz nawet to normalne bedzie, bo przeciez WSTYD sie az przyznac :o:o pa p.s. moze zaadoptuj dziecko, moze któras z tych młodych 20letnich mam pod wpływem twojej presji oddała je do adoopcji, bo tak jej radziłasze to bedzie lepsze dla jej dziecka niz to ze wychowa je TAKA matka, moze teraz trafisz na to dziecko i je zaadoptujesz. A mi sie wtedy zal zrobi ze trafiło na taka jak TY :o:o:o !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wypowiedź powyżej - ciekawa jestemmm, to jakiś koszmar jest. Kobieto - jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to się nie odzywaj. Pozdrawiam autorkę. Przykro mi niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa jestemmm
bo co ja tez wielokrotnie pisze na swoich topikach aby sie na nich nie udzielały osoby które do powiedzenia w moim temacie nic nie maja, a sie udzielaja to jakim prawem ja nie mam sie udzielac tylmardziej ze nie jedna taka madrale znałam co kazdej w ciazy młodej mamie dokuczała ze jest prosta bez wykształcenia pusta itd, a sama dziecka nie miała moze to jedna z nich a teraz ja los pokarał i jeszcze o tym pisze trza było pomyslec zanim wyzywałas kobiety które mimo swojego młodego wieku zdecydowały sie ponies ta odpowiedzialnosc za swoje czyny, którym było ciezko w tej sytuacji a ty im tylko dopierdziulałas zamiast wesprzec TERAZ MA KOBIETA ZA SWOJE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura właśnie te, które na matki się nie nadają i szykanują z tych, które chcą mieć dzieci zazwyczaj mogą je mieć. A te, które bardzo by tego pragnęły są bezpłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciekawej - powiedz mi - znasz ją? Wiesz na pewno, że robiła takie rzeczy? Nigdy nie zakładasz , że ktoś może pisać prawdę? Zastanow się, jeśli napisała prawdę, jest porządną dziewczyną - to jak teraz się czuje... Szlag mnie trafia, jak mam do czynienia z takimi ludźmi. Jeśli zachwoujesz się na swoich topikach - tak jak tu - jesteś pełna jadu i nie wiadomo skąd wysysasz oskarżenia, to nie dziwię się, że ludzie reagują zlośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara jeszcze jara
Nigdy nie mów nigdy:) Moja kolezanka po 15 latach szaleństwa i uznaniu jej i meża za bezpłodnych,po sztucznych zapłodnieniach itp.zaszła normalnie w ciążę,po prostu cud,teraz małe ma 3 lata i ona czeka na kolejne dziecko-niedługo rodzi:),ma 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie koniec świata
ciekawaaa jestemmm pewnie nie uwierzysz ale w chwili obecnej mam 21 lat. coś mówiłaś o młodych matkach, laskach, które się puszczają? tak, na pewno prawiłam im morały..... poza tym na tym forum wypowiedziałam się pierwszy raz. wiec nie pisz rzeczy, ktore są bzdurą i których nie jesteś pewna. przykro mi, że są osoby takie jak ty.... stara jeszcze jara - w moim przypadku cud się raczej nie zdarzy.... te kobiety z mojej rodziny, które nie mogą mieć dzieci z tego samego powodu co ja nawet po długoletnich kuracjach i staraniach nadal nie mają dzieci.... a adopcja? nie wiem czy umiała bym pokochać czyjes dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taką weną twórczą
i tyloma błędami raczej bestseller jej nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa jestemmmm
a jak kurde na tematy tych młodych matek wypowiadaja sie laski i po nich jada, jakby znały ich całe zycie to jest dobrze tak?? tak moze byc??? prawda?? a skad wy wiecie ze pisze prawde i ja pocieszacie?? poprostu tak myslicie i próbujecie ja pocieszyc a ja mysle ze kłamie i pisze co o tym mysle kurde ten swiat nie jest tylko w kolorowych i pieknych barwach, dziwne ze innym gadacie wredne zyeczy a jej nie mam prawo powiedziec co sadze i dociekac jak to moze byc tak samo jak wy dociekacie kim ja jestem jaka jestem ze mam pełno jadu idt a skad wiecie ?? po 1 poscie bueheheheh znam tKIE laski jak ona i dziekuje bardzo PROWOKACJA I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wy slepe jak krety p.s. jesli bym pisała pierwszy raz na tym forum to napewno bym sie nie tłumaczyła ze pisze pierwszy raz, wogóle gdyby to była nieprawda to bym takiej lasce jak ja nie odpowiedała i nie tłumaczyła sie w kazdym kłamstwie jest choc troche prawdy cos musiałas nabroic ze bóg cie pokarał, bo nie wierze w to ze swieta byłas i cos takiego cie spotkało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa jestemmmm
co do błedów ort. hehehe ale zes mi dowaliła ja cie i przez to ze robie błedy skoncze pod mostem i bede zebrac bo one sa tak wazne w zyciu czasem ludzie robiacy błedy sa bardziej inteligetni i osiagaja wiecej w zyciu niz tacy jak ty którzy umieja zwracac innym uwage a na siebie nie patrza pamietaj ze to Arke zbudowali amatorzy, a Titanica profesjonalisci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatraaaaaaaa
ciekawa....ty poprostu nienormalna jesteś, żyjesz w świecie swoich wyobraźni.Dzięki takim wariatką jak ty psychiatra ma choc prace. Weż coś na uspokojenie i idz spać.Albo ........spójrz w lustro-tylko się nie przestrasz kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa to wiadomo
Szanowna Pani " ciekawa jestemmmm" jest chyba taka gówniarą puszczająca sie i ma na ten temat kompleksy czyz nie??? Bo po co by saie wypowiadal kompletnie nie na temat. Czyżyś próbowala w ten sposób zatuszować swoje gówniarstwo i niedojrzałość. Jak ktoś jest głupi to zawsze to wyjdzie, wiec spadaj i daj dziewczynie spokój, jak nie moze mieć dzieci to i tak jest to dla niej wystarczajaca udręka, nie potrzebuje taki idiotek jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa jestemmm
widocznie jej pra pra pra babka nabroiła i teraz kazda w jej rodzie ma ten problem jesli istnienie arki jest czysto hipotetyczne, to dla ciebie bóg to tez istnienie czysto hipotetyczne nie wierzaca jestes ?????? jesli tak przykro mi, juz wiem czemu takie głupoty piszesz a jesli wierzysz to arka nie jest dla ciebie czysto hipotetyczna wiec nie przecz sama sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki: Kiedyś lekarze nie potrafili pomóc wielu kobietom, bo po prostu nie znali wielu chorób i nie mieli odpowiednich środków do leczenia, tj. sprzętu czy nawet leków. Teraz wiele się zmieniło, nauka idzie ciągle naprzód i często niemożliwe staje się możliwym. Nie załamuj się, masz dopiero 21 lat (z resztą tak, jak ja :)) ja też mam problemy, też mogę nigdy nie zajść w ciążę (mam pco) albo jak zajdę i tak nie donosić. Trafiłam teraz na wspaniałą panią profesor, która dała mi nadzieję. Jeżeli chciałabyś porozmawiać, albo chciałabyś namiary na moją panią prof. to napisz: markotka1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa jestemmm
a i nie musisz podszywac sie pod mój nick !!!!!!!!!!!!!! CO ZA PŁYCIZNA !!!!!!!!! WEZ SIE IDIOTKO W GARSC I IDZ ZRÓB COS POZYTECZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a wyszktałcenie nie jest warzne ważna jest swiadomosc\" to jest tekst roku na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
ciekawa jestem- pisałas tu niedawno ten sam styl kurde jakbym sie postarała to znazazłąbym ten topik taka nowobogacka co nie chce miec dzieci bo kasa kasa kasa chyba sie postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
ciekawa jesteeeeeeeeem czy masz musg czy kawałek pozostałości po nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa jestemmmm
kolerzanka w zawoduwce tez wpadła a ja sie z niej smiałam bo sie obnosila z najfajniejszym łebkiem w szkole, buueeheheheheh, i zyczyłam jej wszystkiego złego i sie doigrała a swiadomosc jest wazna jestem wieżąca czy tego chcecie czy nie a arka istniała bueejhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
chociaz nie-przypominam sobie ze ostatecznie został usuniety włąsnie przez styl Twoich wypowiedzi niepozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa wiadomo
Ludzie trzymajcie mnie " karzdy moze wpadnać" idiotko idź sie uczyc . Kolejny kwitaek z wypowiedzi "ciekawa jestemmmm" : "jak wpadniemy to bedzie slub i wesele" - jesteś pewna????? Pewnie rzuci taką kretynke. Dziewczyno sama nie zdajesz sobie sprawy ze swej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, nie zniżajmy się do poziomu ciekawej. To albo bardzo młoda osóbka, która niewiele o zyciu wie, albo bardzo niewychowana pani. Do ciekawej - skoro jesteś wierząca, to powinnaś znać taką zasadę "Nie sądź by ciebie nie sądzili". Po co zaśmiecasz topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
A ja się pośmieje trohę z ciebie! Zawoduwkę muwiż rze skończyłaś;) a nie widać po tobie rzebyś co koliwiek kończyła. W szkołah óczom szacunku do drógiej osoby a ty pokazałaś rze nie masz szacónkó więc na cholere pieprzysz trzy po trzy rze coś skończyłaś;) Fajnie wygląda tekst z niemiłosiernymi błędami ortograficznymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
własnie chciałam to napisać.. Fee podszywaczu jeden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tylko ja nie pisałam o zawodówce tylko jakas siera co sie podszywa DZIECINADA !!!!!!!!! widac kto jest na poziomie A swoja droga ja mam mÓZg w przeciwienstwie do ciebie, bo ty masz jak piszesz mMUg buehehehehhehehehheheheh !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
a ty nie wiesz co to znaczy ironia i jesteś opóźniona;) Ja mam magistra, więcsię nie pluj skarbie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
A co macie do zawodówki?? Skończyłam zawodówkę, potem uczyłam się dalej. Tak jakby tylko debile kończyli zawodówki, przykry jest Wasz światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor krecik
nie koniec świata - współczuję ci , ale to faktycznie nie koniec świata - zawsze można dziecko adoptować , tyle ich sierotek jest do przygarnięcia. 🌼 na ciekawą radzę nie zwracać uwagi , bo dyskusja schodzi niepotrzebnie na jakiś dziwny , chory tor narzucony przez dziwną , chorą ciekawąąąą. Ta osoba albo jest pierdolnięta na głowę , albo szuka kłótni - po co ją karmić , niech przepadnie , ignorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×