Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
kukuryku

Suwaczki w Wordzie, gdzie jeste艣cie? POMOCY!!!

Polecane posty

馃槶 Gdzie艣 klika艂am po Wordzie i znikn臋艂y mi suwaczki z pionowej linijki, te kt贸rymi mo偶na ustawia膰 wysoko艣膰 margines贸w g贸rnego i dolnego. :O Na pewno kto艣 wie co zrobi膰, aby znowu wr贸ci艂y.Bardzo prosz臋 o pomoc. 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
albo po lewej stronie w dole okna masz skr贸ty do widoku (np widok sieci web, widok konspektu g艂, -->wybierz widok strony) albo pasek-->widok-->uk艂ad wydruku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tam pr贸bowa艂am, i na dole po lewej i w pasku narz臋dzi. Widok strony mam zaznaczony i jest widoczna ta linijka z prawej strony ekranu z liczbami, ale nie ma na niej suwaczk贸w. :( Co robi膰? Bardzo mi ich brakuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a moze tak____
a nie masz czasem opcji w "widoku" -pe艂ny ekran? Bo wtedy nie widac suwaczk贸w. W widoku ustaw sobie widok wydruku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕
Je艣li nie masz margines贸w, a ca艂a linijka jest bia艂a, tylko z cyferkami, to sta艅 na "g贸rze" bocznej linijki i przesu艅 jej g贸rn膮 kraw臋d藕 w d贸艂 - powinno wr贸ci膰 do normy (je艣li rozumiem Tw贸j problem...)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam zaznaczony uk艂ad wydruku. Na ekranie wygl膮da wszystko tak, jak powinno wygl膮da膰, s膮 linijki, i g贸rna, ta pozioma do ustawiania margines贸w bocznych i pionowa, ta z lewej strony, tylko w艂a艣nie na niej nie ma suwaczk贸w :( tych malutkich tr贸jk膮cik贸w, za kt贸re mo偶na by艂o chwyci膰 myszk膮 i przesuwa膰, ustawiaj膮c marginesy - g贸rny i dolny. Nie ma ich, gdzie艣 znikn臋艂y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕
Mam w艂膮czonego Worda - na bocznej linijce nie mam 偶adnych suwaczk贸w - te na g贸rnej linijce te偶 nie s膮 do ustawiania margines贸w, tylko do orientacji tekstu (wci臋膰 akapit贸w) Do ustawiania margines贸w nie ma osobnych suwaczk贸w. Wed艂ug mojej wiedzy. Margines g贸rny/dolny wyznacza "koniec" bia艂ego obszaru na linijce (taka cienka pozioma szara kreseczka, mo偶na j膮 "przesun膮膰" w d贸艂 lub w g贸r臋 - najed藕 na ni膮 myszk膮, kursor powinien zmieni膰 wygl膮d)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak, masz racj臋 --> dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕 -Tam nie by艂o suwaczk贸w. To te ciemne obszary na linijce bocznej wyznacza艂y marginesy i to w艂a艣nie tego nie mam! Przepraszam za zamieszanie, ale zasugerowa艂am si臋 g贸rn膮 linijk膮. Moja boczna, pionowa linijka jest ca艂a bia艂a, a na niej tylko numerki, nie ma tych ciemniejszych obszar贸w, a kursor znajduje si臋 przez to na samej g贸rze kartki. Jak odzyska膰 te ciemne obszary? nic tam na g贸rze tej linijki nie moge uchwyci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕
Jeszcze raz - je艣li masz tylko bia艂膮 linijk膮 - najed藕 na koniec tej linijki (tego bia艂ego) - tam jest taka male艅ka szara kreseczka (czasem mo偶e jej nie by膰). Jak tam najedziesz, kursur zmienia kszta艂t na czarn膮 strza艂k臋 o dw贸ch grotach - trzymaj膮c wcie艣ni臋ty przycisk myszki przeci膮gnij w d贸艂 (je艣li chodzi o g贸rny margines) U mnie dzia艂a. :-) Szare pole wraca. PS. A je艣li to nie zadzia艂a, to Plik/Ustawienia strony/Marginesy :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widz臋 tam tak膮 ma艂膮 ciemniejsz膮 kreseczk臋 na g贸rze linijki, ale nijak nie mo偶na jej uchwyci膰 :( 偶eby poci膮gn膮膰 w d贸l. A --Plik/Ustawienia strony/Marginesy -- tam wszystko jest w porz膮dku, wszystkie marginesy s膮 ustawione na 2,5 cm. Wszystko w porz膮dku jest tak偶e na \"podgl膮dzie wydruku\", tu s膮 widoczne te ciemniejsze obszary i tu mo偶na regulowa膰 marginesy. Co si臋 sta艂o, 偶e nie ma ich w oknie g艂贸wnym Worda???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕
Nie wiem, czy jeszcze jeste艣 - ale wiem ju偶, co si臋 sta艂o, uciek艂o Ci "艣wiat艂o". :-) Najed藕 na szary pasek tu偶 pod g贸rn膮 linijk膮 - kursor zmieni kszta艂 i pojawi si臋 opis "poka偶 艣wiat艂o". Klikasz - i gotowe, wszystko wraca do normy! :-) W drug膮 stron臋 te偶 to dzia艂a. Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕
Uwaga - oczywi艣cie nie na szary pasek pod g贸rn膮 linijk膮, ale g贸rn膮 kraw臋d藕 "kartki". ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 馃尰 馃尰 Wielkie dzi臋ki!!! Tak, to w艂a艣nie o to chodzi艂o!!! Ju偶 wszystko jest tak, jak by膰 powinno :D :D :D 馃尰 馃尰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi艣 pytanie dzi艣 odpowied藕
O, to bardzo si臋 ciesz臋! :-D Pozdrawiam serdecznie! 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tyle lat min臋艂o, a problem aktualny :) Wielkieeeeeeeeeeee DZI臉KI :D M臋czy艂am si臋 z tym ok 8 mcy temu, posz艂am na macierzy艅ski, wracam i dalej si臋 m臋czy艂am i jednak kafeteria si臋 przydaje :D Super :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
:) Jak to dobrze, 偶e jest internet i dobrzy ludzie s艂u偶膮cy rad膮 :). Rzeczywi艣cie tyle lat min臋艂o od umieszczenia wpisu a wci膮偶 si臋 przydaje. Mi przytrafi艂o si臋 to samo. Wci臋艂o mi suwaczek ale znalaz艂am "艣wiat艂o" i wr贸ci艂 :). Dzi臋ki wielkie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OldestWoman
Jakie to by艂o proste... A jednak bez tej podpowiedzi nigdy bym na to nie wpad艂a. Tyle lat min臋艂o a ci膮gle si臋 przydaje. Serdeczne dzi臋ki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Super, o to w艂a艣nie chodzi艂o, dzi臋ki bardzo !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dorotagroszek
Mia艂am ten sam problem, naj艣mieszniejsze jest to 偶e informatyk nie da艂 rady a Wy kochani owszem :) Stokrotne dzieki!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 O艣wiecona
I ja dzi臋kuj臋! Mia艂am to samo, m臋ka przy pisaniu dokument贸w i nagle ZBAWIENIE! Wszystko 艣miga jak z艂oto!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ludzie, uratowali艣cie mi tym 偶ycie :) Bez "艣wiat艂a" nie da si臋 pracowa膰!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jessica__
Ja r贸wnie偶 dzi臋kuj臋.... ca艂e lata pisa艂am na wielu kompach i nic si臋 nie dzia艂o a偶 do wczoraj kiedy w po艣piechu co艣 nieuwa偶nie klikn臋艂am i upsss!!! ale teraz ju偶 wiem co robi膰 :)) dzi臋kuj臋!! i pozdrawiam :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dzi臋kuj臋, te偶 mi si臋 przyda艂o :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
艢wiat艂o to jest to. Niby takie proste a ile si臋 nakl膮艂em zanim to przeczyta艂em. Dzi臋ki za podpowied藕.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dzi臋kuj臋 bardzo. Ja tak偶e mia艂am ten problem. Super

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sowa 22

Czas mija, a temat si臋 przydaje. Dzi臋kuje i pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×