Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się nad wózkiem

Gdzie kupię taki wózek??

Polecane posty

Gość zastanawiam się nad wózkiem

http://www.deltim.com.pl/voyager005.htm dostanę go w sklepie firmowym?? takiego sklepu zapewne nie ma u mnie w mieście, czy są może w supermarketach i ogólnie sklepach z wózkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno w sklepach online wysylkowych, a tak na marginesie niepodoba mi sie ten wozek ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad wózkiem
Właśnie, że nie chciałabym kupować wózka drogą wysyłkową. Zastanawiam się czy można go dostać w sklepie. W sklepach dla dzieci jest taki wybór wózków, będę musiała się przejść i popatrzeć czy są takie modele. Dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad wózkiem
Właśnie Asienka wyczytałam na innym forum, że Ty masz taki wózek. Jak się sprawdza?? jest ciężki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekopiuje czesc tego, co pisalam w podobnym temacie: Moj wozek niby wazy 15kg (wiem, ze duzo), ale nie musze go ciagac po schodach itp, wiec sprawdza sie rewelacyjnie, lekko sie go prowadzi, a zima po wszystkich zaspach spisywal sie wzorowo. Nic sie nie psuje, po zimie tylko lekko nasmarowalismy oski, na ktorych sa kolka. Kola mam pompowane, ale tylko raz byla potrzeba dopompowania. Mi jest bardzo wygodnie z tym wozkiem - dziecko ma sporo miejsca (nosidlo stosowalam do konca 4 miesiecy), jest mu wygodnie. Minusy - sporo zajmuje miejsca po zlozeniu. Mamy maly samochod, wiec caly bagaznik mamy zajety przez wozek. Czy bym kupila jeszcze raz taki wozek? Tak, jesli mialby mozliwosc zamontowania fotelika samochodowego. Bardzo chcielismy kupic Deltima Focusa, wlasnie ze wzgledu na ta funcje, no ale wozek nie zmiescil sie nam do bagaznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×