Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziunia19

laski,,,,,,zrobiłam ankiete wsród kolesi/..........co do ubiorów kobiecych

Polecane posty

Gość dziunia19

na 20 moich kolegów 17 odpowiedziało ze w lecie ma nadzieje ze laski beda chodzić w spodnicach przed kolano..........nie chodziło im o miniówy ze to bardziej pociagajce bo sexi ale tajemnicze dalej wielu twierdzi ze kobiecie jest o nie bo lepiej w czerwieni niz różu..........ze to bardziej pociągające...........a i stwierdzili ze w szortach powinny sie ubierac laski z pupka ALA lopez bo wtedy szorty maja sens lepiej wygladaja na laskach z ksztalatami niz na chudzielcach co wy na to jestem w szoku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się bo ja
sama jestem chuda jak szczapa, chociaż zgrabna bardzo, ale wiesz co ? Fatalnie wyglądam w krótki spodenkach, szortach. Czuję się niekobieco. Jakbym była wieszakiem bez kształtów. Także jestem w szoku że chłopcy wiedzą co mówią. W szortach fajnie wyglądają kobietki nieco bardziej krągłe w biodrach (nie mylić ze słowem "grube")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci co wy wiecie
hamerykę odkryły, no... Ja mam do szortów zajebistą dupcię, tylko z powodu pękających naczynek nie pokazuję nóg...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale
...co mnie obchodzi opinia Twoich kolegow, z calym szacunkiem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korannnnn
a ile latek mają Twoi koledzy - 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animxxx
Ja ubieram się tak, żebym dobrze się czuła, nie obchodzi mnie opinia innych. Oczywiście przed wyjściem z domu dokładnie oglądam się w lustrze, co polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×