Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samoa

Pytanie do mężczyzn.. czego niektórzy szukają na ......?

Polecane posty

Gość samoa
gelko nie jestem idealna, ale wredna baba też nie, jego koledzy stwierdzili,ze miał za dobrze i za duzo wolnego czasu, dlatego szajba mu odbiła, poprostu wszystko mial podane na tacy, z parca tez nie musiał się przemęczać, mial lepiej niż niejeden jego kolega, oni musza się zastanawiać jak wiązać koniec z koncem a jemu wszystko lekko przychodziło, mysle,że oni maja rację a co do masazu- u mnie zawsze musiał kończyc sie czymś więcej.........., z mojej inicjatywy bardzo często.....dla mnie żaden problem, nawet w taki sposób jak on chciał, sam widzisz co mam za to.............jedno wielkie cierpienie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelko
mal_a ja tez zacząłem zaglądac na tekie portale, ogladac laski itp bo brakuje mi seksu ale to tylko namiastka, własciwie takie sobie rozładowanie napiecia, przesiadywalem do pozna i powiem ze tez nie jestem swiety jesli chodzi o poswiecanie czasu zonie ( czesto pracowalem do pozna naprawiajac rozne graty )ale ani razu nie powiedziala zebym przyszedł do niej do łozka ( w stylu: kochanie chodz do łozka a nie pozałujesz a ja wtedy rzuciłbym to w cholere ) bo byla zawsze zmeczona. rozumialem jej zmeczenie bo pracowala po 12-13 godzin łącznie z weekendami a ja takze nie mniej( sam tez pracuje po 12-13 h ) wiec same rozumiecie. teraz zmienila prace pracuje krocej ale pod wzgledem seksu nic sie nie zmienilo, choc widze ze jakby rozprobieniała , zaczeła sie odchudzac , chodzic na siłownie itd..wiem co powiecie- ma kogos, hehe- ale sam teraz juz nie wiem czy mi zalezy. wiem tylko ( czytajac inne topiik'i) ze ta tendencja moze sie odwrocic ( podobno tak naja kobiety) i jak za rok lub dwa ona bedzie chciala to mi sie odechce , ale moze nie chce mi sie tylko z nia bo majac przed oczyma te ciagłe odmowy straciłem na nia ochote. pozdrawiam all i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --vamos
faceci chcą czuć się mężczyznami, chcą czuć się przydatni i potrzebni, to wcale nie zawsze chodzi o sex, ale jeśli nasze panny chodzą ciągle nadąsane bez humoru, niezadowolone, facet biega wokół was i staje na rzęsach byście były zadowolone, ale nie widzi w oczach kobiety wdzięczności i zadowolenia, zaczyna szukać wsparcia na takich portalach i pisze na forach, by przez chwilę poczuć się wartościowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelko
Moze cos takiego by pomogło wielu parom a pozniej i małżenstwom w zyciu. Chce tutaj abyscie mnie zle nie zrozumialy bo moze byc to antidotum na technike , przelamanie wstydu ( przynajmniej w niektorych przypadkach) oraz innowacje w seksie. Mam na mysli to ze moze kobieta ktora zaczyna zycie seksualne lub tez juz jakies doswiadczenie ma za soba powinna zamowic sobie kobiete- prostytutke ( taka starsza z duzym doswiadczeniem) oczywiscie nie w celu uprawiania seksu ale po to aby udzielila jej profesjonalnego instruktarzu \\\"obsługi faceta\\\" z uwzglednieniem technik, miejsc erogennych i wszystkiego tego co sie wiaże z seksem. Ja wiem ze teraz jest na temat seksu mase publikacji, internet i inne zrodla ale wydaje mi sie ze nikt nie przekazałby tego lepiej niz wlasnie doswiadczona prostytutka. Oczywiscie przeba by najpierw przelamac wstyd spotkania z prostytutką- nauczycielka ale pozniej zbierałoby sie tylko owoce zachwytu partnera. Co o tej idei myslicie??? Nie wiem tylko czy ludzie w Polsce nie sa zbyt staroswieccy zeby sie na cos takiego odwazyc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
vamos, gelko a czy mężczyźni myslą czasem,że nam kobietom tez trzeba dogodzić, tez ponadskakiwać, porozpieszczac nas, czasem zapominacie ,że jesteście mężczyznami, żałujecie 3 zł na kwiatek, pczka papierochów kosztuje 3 zł gelko co Ty mi tu chrzanisz o prostytutce!chyba nie czytałes moich postów dokładnie, starałam się i dawalam zbyt wiele, a mojemu i tak szajba odbiła od nadmiaru wolnego czasu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
paczka papierochów kosztuje 6 zł, to była literówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) To prawda, że mężczyźni szukają ciągłego potrwierdzania swojej atrakcyjności. Mój chłopak z którym jestem od 4 lat ciągle to robi. Uwielbia flirtować z koleżankami z pracy. czuje się bardzo dowartościowany gdy słyszy że jest super, przystojny, wspaniały itd. Lecz gdy tylko jakaś kobieta proponuje mu spotkanie, kończy to wszytsko. Mów, że to zaszło za daleko i nigdy sie z nią nie spotka. Rozmawiamy o tym szczerze, mnie to bardzo boli on obiecuje, że już tak nigdy nie zrobi ale...ja juz w to nie wierzę. Ma chyba strasznie niską samoocenę, układa nam się dobrze, seks jest super... z czego to wynika? Już nie wiem co mam robić, mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal_a
gelko, vamos ja czesto ostatnio mowilam, chodz do lozka, polez ze mna, przytulalam sie , a On ze musi cos zrobic, ze musi gdzies isc. Ostatnio ze kazdym razem mnie odpycha, takjakby nie chcial seksu ze mna. Rozmawialismy o tym, mowi ze to nie moja wina, ze chce byc ze mna i ze cieszy sie ze jestem.........wiec o co chodzi? Co do potzreby czucia sie przydatnym i potzrebnym.....jak widzi ze pomoze mi w czyms, ze ja sie ciesze, jak cos naprawi, zrobi, to poprostu rosnie z dumy ale nie takiej niedobrej, poprostu widze ze lubi jak jestem zadowolona z czegos co zrobił. Jak kiedys zapytałam czy Jemu sie tak chce spełniac kazda moja zachcianke to powiedział "dla Ciebie chce mi sie wszystko" tylko ten brak seksu.........echhhhhh, widze ze patrzy na mnie, ze chce,a nie ma........nie wiem co mam myslec widzac w historii otwieranych stron www pełno porozbieranych rozowych lalek, echhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --vamos
odpowiedź jest prosta, i sama na nią sobie odpowiadasz. "jak widzi ze pomoze mi w czyms, ze ja sie ciesze, jak cos naprawi, zrobi, to poprostu rosnie z dumy ale nie takiej niedobrej, poprostu widze ze lubi jak jestem zadowolona z czegos co zrobił" on nie zauważa twojego zadowolenia w łóżku, skoro byc moze starał się , ale nie widzi byś była zdodolona, to sobie odpuścił, by nie pognębiać się jeszcze bardziej. Piszę to z własnego doświadczenia, moja żona chyba z niczego nie jest zadowolona, więc sobie odpściłem na wielu frontach. Ostatnio mam strasznie niską samoocenę siebie i chodzę niedowartościowany. Ja również boję się chodzić do łóżka, nie jestem super kochankiem i w moje ocenie nie zaspokajam żony (po prostu szybko kończę) i nie chcę się bardziej dołować, więc nie zaczynam. Tak bardzo chciałbym zobaczyć zadowolenie na twarzy żonki ze mnie. Facet spełni każdą zachciankę, byle to było tylko odzwierciedlone uznaniem , podziwem, uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --vamos
niektóre babki, po prostu uwazają, że wszystko co "należy do obowiązków facetów" im sie bezwzględnie należy, bez żadnego podziękowania i słowa uznania; że to jest ich zazrany obobiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal_a
vamos............to raczej nie to, w łozku jest....bylo? mi z nim swietnie i poprostu Mu to mowilam i wie o tym ze zaspokajał mnie.On tez mowil ze jest Mu dobrze. Chociaz kilka razy bylo tak ze nie mogł skonczyc, pytalam dlaczego, to odpowiadal ze to przez stres.A nastepnego dnia znowu w historii stronki xxx, echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×