Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturals

no dobra jesli mi napiszecie że warto to się odważę!!!

Polecane posty

Chodzi mi o depilacje woskiem u kosmetyczki, jakoś nie mogę się zebrać. Chciałabym oprócz ud wydepilować też okolice bikini. Nie wrastały wam później w te okolice włosy?? I czy ból jest wart efektu? Muszę mieć jakies wsparcie moralno wirtualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztw
nie bylam co prawda na wosk u kosmetyczki, robilam to w domu pierwszy i ostatni raz plastrami, kiedys wyrywalam wlosy tylko na nogach depilatorem elektycznym, wlosy szybko odrastaja, oczywiscie w skórę, boli jak nie wiem nie warto mialam taka gabeczke twarda specjalna niby mialy nie wrastac jak bede nia masowac chcesz sobie cipke depilowac?!?!?! nie mów że jesteś maso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mam zamiar bo jade niedlugo na wakacje i musze miec pachwinki tudziez uda ladniewygolone.chcialam isc na zywiol i poprosic o paseczek. prosze o wiecej komentarzy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costerco
Ja wprawdzie nie robię depilacji u kosmetyczki, ale w domku. Używam "wosku na goraco". Polecam gorąco tą forme depilacji. Wyrwiesz włoski i masz spokój na co najmniej 2 tyg. Ciało jest gładkie, a Ty czujesz się pewnie. Naprawdę warto. Poza tym depilacja nie boli aż tak mocno, ja chyba już przyzwyczaiłam się do tego odczucia. Aaa, i paseczek to tez bardzo dobry pomysł :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej costerco a gdzie kupujesz taki wsok na gorąco?? chętnie bym spróbowała ale niesttey nigdzie w drogeriach go nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×