Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOVAN

Co się dzieje . do jakiego lekarza iść?

Polecane posty

mAMM poważny problem ze zdrowiem. Nie wiem co się ze mną dzieje. Od dłuższego czasu (ok 3 lata) jestem ciagle zmęczona, ciagle śpie, iode spać z wyrzutami sumienia, ze zamoast coś zrobić to idę spać. Wszystkie obowiazki mi śnią. jestem rozkojarzona, wejde na drugie piętro i czuje jakbym nie wiadomo co robiła. Nie umiem się skoncentrować, mam problemy z pamięcia. Myśl;ałąm, że to cukrzyca. Okazało się, ze nie. Wszystkie wyniki mam w normie. Poza tym czasami mam uczucie jak bardzo bije mi serce, uderzenia gorąca. Pomocy, tak nie da się żyć.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albi
Maska depresji. Iść do psychiatry. Gdyby Ci coś było, nie chodziłabyś z tym 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Wszystko wskazuje na depresje i pewnie o tym wiesz tylko szukasz potwierdzenia i pewnie ciezko Ci uwierzyc ale ona daje takie objawy i setke innych ale zbadaj jeszcze tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku chyba macie racje, rzeczywiscie chyba potrzebuje potwierdzenia z Waszej strony. Poza tym ostatnio miałam bardzo zły okre, po paru latach facet poszedł do innej, to wszystko jakoś tak mi nie wychodzi. .... Mam ataki płaczu, agresji, czaesm jestem potulna jak baranek. Jabym miała kilka tożsamosci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
No to chyba juz wiesz ....ciezko z tym zyc ale wiesz ,w duzej mierze mamy wplyw na swoje nastroje ,zly okres w Twoim zyciu nie pomaga ,musisz przetrwac najlepirj przy pomocy rodziny czy przyjaciolki....trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a moze to tarczyca? warto zbadac krew, moze anemia? warto pójsc do lekarza, po kompleksowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
jesteś nieżle rąbnięta, leń Ci siedzi w dupie a w głowie masz nasrane... nie ma nadzieji, nadajesz sie tylko na śmietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram niebieskooką, zrób poziom hormonów tarczycy. Sprawdź też ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rOBIłAM KOMPLEKSOWE BADANIA I NIC NIE wykazały. (bez hormonów) lalalumada---- przykro mi ale nie masz racji, do lenistwa mi daleko. Poza tym masz chyba małą wyobraznię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
no ale chorób tarczycy czy np. jajników bez poziomu hormonów nie da się określic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja wiem. Nic innego mi nie zostało tylk jutro kierunek- laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguna to lubię
Koniecznie sprawdź tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat82
zrob badania na tarczyce tj:TSH,FT4 i idz z wynikami do endokrynologa.Ja mialam dokladnie to samo i okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat82
O tej tarczycy ,to bylo do Jovan...zapomnialam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostanio
powaznie traktujesię możliwość zasiedlenia( bo boje sie inaczej napisać) przez duszę, która w momencie smierci nie odeszła do swiatla...Piszę to z własnego doswidczenia. Całe lata byłam leczona na depresje. Po przeczytaniu ksiązki w. Pratnickiej poddałam sie egzorcyzmom. Okazalo sie, że mialam w sobie 2 duchy. Pierwszy tkwił we mnie od 6-go roku życia!!! Obecnie czyje sie cudownie. Jak pomysle ile lat zmarnowalam.... Mialam takie objawy jak ty. Nie radze isć do ksiedza, tylko poszukaj w necie. Jest tam pan, ktory mi pomógl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×