Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka _31

test ciązowy .pomocy!!!!!

Polecane posty

mam takie pytanie .robiłam dziś test ciążowy firmy \"amil\"zaraz wyszła mi jedna kreska i za moment druga ale taka blado różowa nie wiem jak mam to rozumieć w instrukcji pisze ,że wynik odczytuje sie po 5 minutach .i mi po tych pięciu minutach wyszła ta blado różowa kreska .tak bardzo bym chciała być w ciąży.może ktoś z was tak miał i jest teraz szczęśliwą mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAugu
Wydaje mi się że będziesz miała dzidziusia :) Z tego co wiem to w instrukcji tego testu jest napisane, że kreski mogą się różnić zabarwieniem. Uważam, że jesteś w ciąży ale masz jeszcze małe stężenie hcg dlatego ta druga pojawiła się później i jest bledsza. Trzymam kciuki na pewno wszystko się potoczy po twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże tak bym chciała!!jak bym była w ciąży to byłby drugi tydzień.mam rano nudności i piersi obolałe ,ale nie wiem już czy to ciąża.kurcze jak człówiek chce i ma warunki to nie może .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam inny test
ale tam tez mialy byc dwie kreski. Ta druga byla tak bladziutka, ze widzialam ja tylko pod swiatlo:D Wszyscy mowili, ze tam nic nie ma, a to byl moj roczny dzis synus:D:D:D Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu dobrze .że mam z kim tu pogadać!!!pytałam już mojej córci ile widzi kresek to ona też widzi dwie tylko ta druga jest taka blado różowa .poczekam jeszcze pare dni i pójde do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAugu
Jeżeli twierdzisz, że to dopiero drugi tydzień ciąży to ta druga kreseczka na pewno będzie mało widoczna. Nie stresuj się na pewno się udało, a nerwy to teraz nie wskazane. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam inny test
Za kilka dni mozesz zrobic jeszcze jeden test. Ja chcialam dodac, ze po tym tescie poszlam do lekarza. Zbadal mnie, zrobil USG i...dal zastrzyki na wywolanie okresu, bo stwierdzil, ze wciazy nie jestem napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki śliczne .w piątek mam dostać okres no i okaże sie ,ale jak go dostane to załamie sie .mnie to zastanawia ta druga blada kreska moja siostra mówi ,że jak sobie robiła test to była tylko jedna kreska a u mnie widać dwie .tak bym chciała mieć dzidzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulująca
Jeżeli widać dwie to jesteś w ciąży, nawet jeżeli ta druga jest jasna :) Gratulacje :) Jedna kreska to brak ciąży, dwie ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JA ROBIŁAM INNY TEST TO JA ROZUMIEM ,ŻE TY BYŁAŚ W CIĄŻY A LEKARZ TEGO NIE STWIERDZIŁ?jak tak to jakis koniował.ale mimo wszystko urodziłaś dzidzie?mam nadzieję ,że zdrową te zastrzyki mogły by zaszkodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak są dwie kreski jedna taka porządna a ta druga taka bladziutka ,ale ją widać .ja to chyba oszaleje ze szczęścia!!!mam cudownego męża ,mieszkanie samochód i córunie .ale chciała bym miec jeszcze jedno dziecko .jak ja byłam w ciąży z córką byłam bardzo młoda i nie pamiętam jak to z nia było ale testu nie robiłam .ta pierwsza ciaża przeleciała mi \"przez palce\"byłam młoda i na wiele spraw nie zwracałam uwagi .teraz z wiekiem inaczej się myśli .(ale nie jestem taka stara mam 30 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam inny test
Oj konowal, konowal! Synus ma juz 14 m-cy:D:D:D Jest zdrowy i sliczny:D Dlatego radze Ci zrobic jeszcze jeden test, zanim udasz sie do lekarza. Acha! Kiedy juz wiedzialam napewno, ze jestem w ciazy, tak mi slicznie wszystko wyliczyl, ze okazalo sie, ze kiedy wczesniej u niego bylam, musialm byc w ciazy ponad miesiac. To bylo nasze ostatnie spatkanie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju !!!ja poczekam do przyszłego piątku drugi test sobie zrobie ,ale rano bo dziś to robiłam popołudniu bo juz doczekać się nie mogłam .ja popytam znajomych o dobrego gina w moim miescie bo do konowała nie pójde .mam pare koleżanek co maja mała dzidzie to popytam ich.tak się też zastanawiam ja muszę miec dobrego lekarza bo nie wiem jak to bedzie u mnie z rodzeniem ja miałam dosc poważna operacje na nogę więc chyba cesarke będe miała musze sie dowiedziec dokładnie bo nie wiem czy będę mogła normalnie rodzić ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam inny test
Mysle, ze mozesz test zrobic po niedzieli. No i mam nadzieje, ze Twoje marzenie sie spelni:D Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że nie powinnam juz tego testu oglądać ,ale ja jeszcze dzis widzę tą drugą blada kreske .ja już nie wiem co o tym myśleć jestem taka niecierpliwa .no ale nudności lekkie od rana mam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób jeszcze jutro drugi test
Jeśli to ciąża, to ta "oczekiwana kreseczka" będzie już zdecydowanie ciemniejsza Trzymam kciuki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TYCH OSÓB CO MI ŻYCZYŁY DOBRZE.... kochani zrobiłam dziś powtórnie drugi test i są dwie grube krechy... tak się ciesze .w tygodniu ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszamy na topik H.U.R.R.A. Dwie kreski na tescie-LUTY 2007. Pozdrawiam!! I gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×