Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość **YEKATERINA***
kwiatuszku...napisałam do Ciebie maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kawe nnie ma już szansy bo materiał dostałam od koleżanki a Ona pd babci więc był kupowany kilkanaście lat temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Dostałam dzisiaj torbę moro. Napisze Wam ze jest SUPER. Kwiatku ile masz jeszcze torebek bukiecik? Na razie nie mam pieniądzy ale jak tylko uzbieram to postaram sie ją kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zamówić \"beżowe kwiatki\"? I czy będzie jeszcze kiedyś jakaś torebka z kotem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaa
Kwiatku a mam pytanie czy cos w stylu torebki Kawa ale np w kolorze brazowym lub czanym z jakas kontrastowa kokardka dalabys rede zrobic? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini pini
a czy te wszystkie torby można zawiesić na ramie, czy niektóe tylko w dłoni sie trzyma??? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie torba z Kotem w kolorze różu i kot brązowy. Torby wszystkie można nosić na ramieniu. Beżowe kwiatki można zamówić dzisiaj będzie fason KAWY z materiału co torba Beżowe kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelew już poszedł kwiatku :). Pamietaj zeby nie wysyłac bo jeszcze cos domówie ;). (widze że ładne torebki się zapowiadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiak
kwiatku, podoba mi sie torebka Zielona, prosze napisz jaki ma zapięcie i czy w środku ma suwaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaania
mam pytanie z jakiego materialu są bezowe kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztruks chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiak===== jest zapinana na zatrzask i dodatkowo zaciągana na sznureczek w środku ma kieszonke na dokumenty i komórke. Tylko tak jak pisałam zdjęcie nie oddaje koloru, kolor jest to intasywny zieleń. Pojemna mieści format A4 i troszke więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaania===== a właśnie że nie sztruks, to jest tkanina o splocie żakardu, kwiatki są wrabiane, jest to taka jakby wełniany żakard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dostałam swoje totebeczki. sa piekne!!!! bardzo mi sie podobaja. idealnie zrobione i piekne tak jak na zdjeciach!! dziekuje Kwiatuszku:* czekam na nowe pomysły!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona.....
...ze tez dopiero odkrylam strone z tymi slicznymi torebkami... Kwiatku interesowalaby mnie torebka w kolorze oliwki lub brązu czy czekolady, ksztaltem zblizona do KUKUŁKI bądz NAGIETKA. No i co najwazniejsze - musi miescic format A4 gdyż zamierzam ja zabierac na zajęcia :). Czy jest szansa ze w najblizszym czasie " wyprodukujesz" cos takiego? czekam na odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachwycona========== mogłabym uszyć z tej tkaniny co torba BRĄZ I ZŁOTO, a oliwki nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona.....
kwiatku a czy istnieje mozliwosc uszycia torby KUKUŁKA z materiału z którego robisz BUTELKOWĄ? Chodzi mi o to ze kształt KUKUŁKI zdecydowanie lepiej mi się podoba.... a butelkowa zielen tez mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torby ziemia już na pewno nie będzie. Zachwycona== mogłabym taką uszyć, ale to napisz na poczte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×