Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gnsru n
moka a jaka torebke zamowilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, moim zdaniem sytuacja jest jasna - chcesz zamek to prosisz o wszycie :). Kwiatek i tak robi to tanio bo za 6 zł. U mnie w mieście za taką usługę jest zazwyczaj o 2 zł drożej. Kalkulacja też jest prosta - cena torebki plus zamek plus koszt wysyłki = coś koło 35-37 zł (nie wiem ile kosztuje torebka którą wybrałaś wiec liczylam na oko). Moim zdaniem to i tak tanio bo z taką samą torebka nie bedzie łazilo pół miasta :D Pozdro! :) Ja mam torebkę Grochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydajemisie
są ogrooomne koperty bąbelkowe, do których torebka spokojnie wejdzie ... I jest traktowana jako "list".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebeczka Czekoladowy Kwiatek jest juz niedostepna ;-( a co do przesyłek jak moge zarabiac jak na kazdej paczce jest kopia druku nadania na ktorej jest cena ile za przesyłke i zawsze się wszystko zgadza. Ja poprostu wysyłam torebki jako paczka i stąd 8 zł, jak policze koszt dużej koperty bąbelkowej i cene listu poleconego to prawie na jedno wychodzi a trzy torby np w koperte już nie wejdą. więc nie wiem skąd wogole ten temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego sie czepiacie a nawet jeśli kwiatek chciałby zarobic, chyba nie wyobrazacie sobie ze bedzie sprzedawał swoje torebki za grosze zreszta uważam ze i tak są tanie. Kupiłam od kwiatka torebkę i jest naprawde dokładnie w kazdym szczególe uszyta jest sliczna:)jezeli wam sie nie podoba cena to ok ale nie musicie teraz rozliczac kwiatka z każdej złowtówki, tochę przyzwoitości dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal
Właśnie!! Trochę przyzwoitości dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhrvi
troche przyzwoitosci?skoro kwiatek chcialby zarobic to by podwyzszyl cene toerbki, a nie kombinowal na przesylkach, ale nie mowie ze kombinuje, zeby zaraz nie bylo.. moim zdaniem torebki tez sa tanie, ale sama przesylka kosztuje polowe ich ceny ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje duza koperta
babelkowa?....bo w sumie to chyba wychodzi na to samo, jesli chodzi o calkowity koszt wysylki....gdyby chciala wiecej zarabiac poprostu podnioslaby cene torebki - proste jak budowa cepa. Kwiatku - pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhrvi
dokladnie, tez uwazam, ze podnioslaby cene torebek i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzian
a bedze ejszcze czekoladowy kwiatek bardzo miz ależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mini nagietek jest jeszcze dostępny? Czy są dostępne jakieś w kolorze brązowym? PS Torebeczki są śliczne, masz prawdziwy talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venye
brzydka i nie wkupuj sie ze swoim towarem w nie swoj topik, tylko zaloz nowy:).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, torebka jest super :) Czy byłabyś skłonna zrobić taką, a la worek? W poziome biało czarne pasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa8==Mini Nagietek jest dostępny. A w brązie to moge zaproponowac Kukułke brązową z dodatkami ecri, różu lub niebieskiego. napisz na poczte jeśli chcesz to przesle zdjęcie joga.23@poczta.fm Moka==fajnie ze torebeczka słuzy,przykro mi ale nie mam aktualnie tkaniny w paski biało-czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielce
ile kosztuje zatrzask do torebeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edaa16
dostalam wlasnie moja bordowa roze II, jest superladnie zrobiona i bardzo mi sie podoba, na pewno bedzie mi dobrze sluzyc.dzieki agai pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku , czy jest mozliwosc zamowienia sobie Czekoladowego Kwiatka ? Bede w Polsce w polowie maja i tyko na 3 tygodnie ,chciala bym zamowic ta torbe i ja miec przed wyjazdem Istnieje taka mozliwosc??? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalinka
Kwiatku piekne te twoje torebeczki:) A czy masz w swojej ofercie jakies turkusowe torebki? cos w stylu łączki? jesli mozesz, bardzo cie prosze o przeslanie na maila zdjec badz linkow do dostepnych torebeczek turkusowych oraz brazowych Pozdrawiam i czekam niecierpliwie kaasjaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CinnamonD
czyli niczego w formie lodki nie bedzie na razie? czekam na coś co by się dało przełozyc przez ramię... jakaś duża workowo-lódkowa torebka. W stylu tych "modnych" teraz... no... czekam czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykwariat
Właśnie dostałam torebkę "Czekoladowy kwiatek" jest SUPEROWA :D Czekam na nowe wzory i na pewno coś zamówię :D Dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wczoraj torebki :) Wszystkim bardzo się podobają, super wyszła ta czarna :) Na szczęście ten materiał, z której uszyta jest Chwaścikowa nie ma aż tak intensywnego koloru jak na zdjęciach :)) Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ale to bardzo dziewczyny się ciesze, że torebeczki się podobają hura hura hura!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower
BEDZIE TEN CZEKOLADOWY KWIATEK JESZCZE? HALOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a łódeczki jakieś nowe będa czy nie ma na co czekać ?? :( :( :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×