Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franczeska

Ciśnienie w ciąży

Polecane posty

Gość Franczeska

Jakie jest idealne ciśnienie w ciąży, czy 130/80 nie jest za wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianemka
120/80 jest idealnym ciśnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowe jest ciśnienie poniżej 140/90, 130/80 jest dobrym ciśnieniem. Nie ma czegoś takiego jak idealne ciśnienie - ważne, żeby nie było za wysokie i za niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisek27
w ciązy cisnienie jest zazwyczaj obnizone. Ja mam zwykle niższe ale za każdą wizytą u lekarza tak się denerwuję ze mi od razu wysokie podskakuje. Ale to tylko chwilowe jest:) Pozdrawiam Termin: 01.11.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi23
Witam!!!Jestem mama 15 msc.bobasa.W ciąży miałam nadciśnienie GESTOZE ale bez białka w moczu.Ciśnienie powyżej 140/90 jest niebezpieczne dla płodu.Grunt żeby to drugie,rozkurczoew nie przekroczyło 90.U mnie niestety czasami przekraczało, czasem miałam nawet 150,160/120.I skutki tego były dla mnie tragiczne.Miałam cesarskie cięcie NA ŻYCZENIE dla lekarzy nie było wskazań medycznych.Jak się pózniej okazało, mój synek miał wzmożone napięcie mięśniowe.Wyszedł z tego całkowcie,poprzez rehabilitacje i dzięki mądrej lekarce,która w pore to wykryła.Niewiem co będzie pózniej czy wylew u dziecka pozostawił jakieś ślady w mózgu ale narazie jest normalnie rozwijającym sie dzieckiem.Dodam że rehabilitowałam go metodą Voyty.Nie strasze nikogo ale z ciśnieniem w ciąży trzeba uważać i często je kontrolować zwłaszcze jeżeli pojawi się większa opuchlizna ciała.Doświadczona mama.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×