Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanek77

Kogo stać na oryginalne perfumy za 200-300 zł!!

Polecane posty

Gość hanek77

Czy kupujecie perfumy w sklepach czy macie jakieś tańsze źródła. Bo tyle jest topików o perfumach Mnie nie stać na tak drogie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj Maz
kupuje mi w bezclowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaki
Ja kupuje w necie.Mam swoje sprawdzone sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w Polsce
jest dobrze ludziska po 300 na perfumy dają a płaczą że na czynsz im nie starcza tak im ciężko !!! zarabiam 1300 i z tego 300 na perfum ....żyć nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokita
jak kogoś stac to kupuje, co tu duzo gadac jak kogos nie stac, to tez chce, bo ludzie lubią otaczac sie rzeczami, które sa eksluzywne, drogie itp. zreszta mi setka starcza na pól roku, wioec tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie stać, nie kupuję i dobrze mi z tym :classic_cool:, co nie znaczy, że nie używam żadnych pachnideł af kors:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stać mnie
i dlatego kupuję tańsze perfumy. w perfumeriach można znaleźć też ładne zapachy za 50-100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej biedactwo zarabia 1300zl
i ją nie stać...:O to co ja mam powiedzieć, która zarabia 760zł... też muszę zyć jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w Polsce
tyle że ja mam na utrzymaniu dwoje dzieci i nie mam męzusia który mi robi niespodzianki tak jak co niektórym i wcale nie uważam się za biedactwo ale łatwo mi też nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej biedactwo zarabia 1300zł
moja matka pracuje 29 lat i zarabia 800zł i też wychowywała mnie i brata SAMA, bo ojciec nas olał więc jeśli mówisz o takiej niespodziance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje Giorgio Armani za 180 zl bo tylko ten zapach mi odpowiada. Ale mam 20 lat i dostaje co miesiac kieszonkowe od dziadka 100 zl i od babci 50 wiec moge sobie na to pozwolic gdyby nie to to moglabym tylkopomarzyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie w zasadzie stac
ale nie kupilam nigdy, bo mi akurat na to szkoda forsy, Jak juz, to takie male zestawy próbek - np na lotnisku. I tak nie zdaze uzyc , bo malo sie perfumuje.Nie lubie, mam chyba uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam24 lata
nie pracuje i mnie stac nie kupuje byle goiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowa
a mnie stać, ale szkoda mi kasy na oryginalen perfumy.... to znaczy na wodę toaletową (bo o tym mówimy, prawdziwa perfuma, mały flakonik to wydatek rzędu 500-600 zł).... jakoś do tej pory ciągnę na prezentach gwiazdkowych i urodzinowych.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie stac
ale szkoda mi kasy na perfumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety prosze to niejest
ten perfum ani ta perfuma. tylko perfumY - wyłacznie liczba mnoga, jak drzwi...Sprawdzcie w slowniku, jak nie wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa jednaa
Kathrin-------------> A gdzie kupujesz Giorgio Armaniego za 180 zł??Jeśli możesz to napisz:)będę wdzięczna:) Pozdrawiam serdecznie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swój ulubiony i kupuję na allegro oryginalny tester 100 ml za 130 zł i przynajmniej mam go na pół roku albo i dłuzej. Też mi się nie przelewa, czasmi mi zal tej kasy, ale wolę kupić sobie ulubioną wodę toaletową , niż następny ciuch, którego i tak nie wynoszę. Ciuchy staram sie kupowacw lumpeksach, bo można kupić tanio i coś ciekawego , w czym nie chodzi ubrane 1/3 miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromna nastolatka
Drogich perfum nigdy nie miałam, aczkolwiek podoba mi się Hugo Boss i pewnie go sobie kiedyś kupię. Na razie nie pracuję, uczę się i jestem na utrzymaniu rodziców, jak tata dostaje czasem jakieś super zlecenie dostanę od niego kasę kupię jakiś dobry, drogi tusz do rzęs czy błyszczyk, ale drogie perfumy pozostawię raczej na czasy kiedy będę zarabiać. Kiedyś kupowałam tanie perfumy, ale szybko nudził mi się zapach i coś co mi się podobało później działało drażniącą z prawdziwymi drogimi perfumami pewnie byłoby inaczej. Czasem podczas zakupów w Sephorze dostaję próbki drogich perfum, raz zapachem byłam tak zauroczona, że mogłabym się w nim kąpać. Strasznie żałuję, że wywaliłam pustą prókę bo teraz nie wiem co to był za zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie stać, ale najwyżej dwa razy do roku, i to też po 50 ml. Lubię perfumy i uważam, że mam prawo od czasu do czasu zafundować sobie coś luksusowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa19
Uwielbiam perfumy- i kupuje... Na moje Hypnose zbierałam 3 miesiące, więc stać mnie, ale tylko wtedy, kiedy zrezygnuje z innych rzeczy, niestety nie moge mieć wszystkiego... Ale od poniedziałku pracuje, mature już zdałam- na razie nie jest źle, tym bardziej, że całe zarobione pieniądze bede mogła przeznaczyć tylko i tylko na siebie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa19
Ja uważam, że pefumy, to rzecz, w którą warto zainwestować!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhm
mnie stac, uwielbiam perfumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia54656
http://www.dolce.pl/chanel/chance/142.php5 Jak to nie kosztują 200 - 300 zł? Te są za 265, ale nie kupiłabym z prostych powodów. 7.5ml, brak sprayu i za mało okazji, zdecydowanie wolę wody. Mam jedne perfumy, które używam okazyjnie ale jak się okazuje już klika lat je zużywam i się nie zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionus
ja kupuje oryginalne lane perfumy sa w niektorych perfumeriach, wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacze wuja Leona
a jakupuję tester w drogeri dobrze mi znanaj za 150,wieksza bytla i dłuzej trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfum nie kupuje sie jak chleba a więc co dzień . Jedni kochają się w samochodach i narzekają, iż nie maja co do gara włożyć :( a pod domem stoi autko ,,spod igły,, .Drudzy cenią sobie odrobinke luksusu a zakup perfum < wód perfumowanych> jest niczym z ceną samochodu :)) czyż nie ??? Do tych ,,drugich ,, ja przynależę . Miast autka mam rower i stać mnie na to by raz do roku sprawić sobie urodzinowy prezent w formie ulubionego zapaszku :)) Zdecydowanie bardziej wolę zakupy w sklepach , choć ostatnio sie pzrejechałam bo różnica pomiedzy sklepem a sprawdzoną perfumerią w necie wynosiła 50 zł :(( Teraz mam nauczkę nim kupię sprawdzam gdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja ide do perfumerii i jak jakies perfumy mi sie podobaja to je sobie kupuje i cena nie gra roli. Ostatnio kupilam perfumy LOVELY ( Sarah Jessica Parker) €75 i mezowi SILVER SHADOW ( Davidoff) €60 . Oplacalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×