Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmm

instynkt macierzynski u faceta jest cos takiego?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmm

moze to glupie pytanie ale moj facet ma 30 lat i narazie nie mysli o dzicku twierdzi ze ma czas ja mam 25 lat i czuje ze nadeszla ta chwila.Jestesmy razem 7 lat nie chce abysmy z tego powodu sie rozstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
dlaczego cierpiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Skarb posiada cos takiego jak instynkt, ale bardziej ojcowski ;) Może dlatego,że jestesmy jeszcze mlodzii to bedzie nasza pierwsza Dzidzia i calkiem nieplanowana?? Musze przyznac,ze bardzo sie martwi i bardzo to wszystko przezywa [teraz niestety pracuje za granica i to tylko poglebia jego troske],chce wiedziec wszystko- jak sie czuje,czy spalam w nocy,czy Dzidzia daje mi juz jakies znaki [jeszcze jest bardzo malutka], czy mialam mdlosci..... Nie chce sie wymadrzac,bo dzieli nas róznica wieku 4 lata,ale moze powinnas porozmawiac z Ukochanym?? i wyjasnic mu chocby aspekt \"biologiczny\" potrzeby dziecka [chodzi mi tu o to,że odpowiedni wiek kobiety na pierwsze dziecko to jest wlasnie do 25 lat-tak przynajmniej mowi moj gin i tak mozna wyczytac w \"poradnikach\".Niechce tu krytykowac nikogo ]...pisze to,ale Ty napewno juz wszystko wiesz... chcialabym Cie jakos wesprzec,tylko nie wiem jak... a moze owiedz mu otwarcie o swoich potrzebach... pzdrawiam i zycze powodzenia w pertraktacjach ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
on mowi mam czas ale jak kupimy to ..........to wtedy sie postaramy albo mowi za rok i tak ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×