Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allyson

zabawy na wieczór panieński

Polecane posty

Gość allyson

zostałam NOMINOWANA na ŚWIADKOWą :), no i teraz mam niesamowity problem z pomysłami na wieczór panieński, chodzi mi o jakieś gry, zabawy i wszelkiego rodzaju wesołe-śmieszne pomysły, które mogłabym wykorzystać dla szalejacych w domu dziewczyn. Bardzo proszę o pomoc. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wypijcie
za duzo bo pijane kobiety są .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allyson
cze Malea5 nie jestem do końca przekonana czy MY Świadkowe powinnyśmy same organizować wieczór-tak jest w stanach ale niekoniecznie u nas, ja będę wszystko planować z panną młodą, tzn. liczbe pań no i miejsce, gdyż miałyśy zrobić imprezę w domu, jednak z powodu zbyt dużej ilości kobiet które mają sie zjawić na tym spotkaniu, zmuszone będziemy wynająć lokal-i za niego płacić będzie panna młoda. do mnie należy poinformowanie dziewczyn-zebranie pieniędzy na poczęstunek (20-50zł) no i zoorganoizowanie jakoś tego wieczoru aby byl niezapomniany, u mnie musi być niestey tańczący pan(gdyą p-anna młoda odką pamiętam o tymn mówi-na to składamy sie z innymi dziewczynami), każda na własną ręke kupuje jakiś drobiazg, a do mnie należą te zabawy i pomysły o które właśnie pytam w tym topiku ale jak widze nikt nie chce nam pomóc-buuuuuuuuu ponadto dwa tygodnie przed ślubem zabieram ją nad może na jedna noc, a to dlatego że ten wieczór organizujemy razem i nie miałaby niespodzianki-wiec to morze będzie takim małytm prezentem ode mnie:) pisz jak tam sie mają twoje plany zwiazane z tym wieczorem, no i kiedy masz wesele, tzn.będziesz świadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do allyson: Ja mam byc swiadkowa 15 lipca. Kurcze, wczoraj gadalam z :panna mloda\" :) i zaproponowalam jej, zeby wiecZor panienski Zrobic u mnie w domu tzn. zeby ona i jej siostry przyjechaly wczesniej i bysmy wszystko udekorowaly, a kazda z zaproszonych dziewczyn zrobila by cos do jedzenia w domu i przywiozla do mnie. U Anki nie jest to mozliwe, bo ona teraz mieszka z przyszlym mezem w jego domu i z jego mama. A u niej w rodzinnym domu tez nie bardzo bo mam mame chora :( No ale, ona nie wie, czy to dobry pomysl, aby mi to zwalac na glowe. Uwaza, ze powinnysmy isc gdzies do knajpy i na dicho. a ja mysle, ze bedzie duzooo luzniej u mnie :) No i w koncu nie wiem. Musze z nia jeszcze pogadac. A co do Twojego pomyslu to super z tym morzem :) Tylko ze w moim przypadku to raczej by nie wypalilo. Obydwie mamy sesje :( Acha, a jaka bedziesz miala sukienke?? Bo ja za chiny ludowe zadnej nie moge znalezc :( A to juz niedlugo. Mam malo czasu na szukanie przez ta cholerna sesje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allyson
witaj malea5 :) uważam że ten wieczór panieński w Twoim domku to świetny pomysł-my też miałyśmy go tak spędzić, ale ze wzgledu na 20pań uczestniczących nie jesteśmy w stanie, i tylko dlatego idziemy do knajpy-ale to jeszcze nie jest uzgodnione-"Nasze" wesele dopiero 26 sierpnia więc do wieczoru jeszcze kawał czasu i wszystko się może zmienić. a klimat będzię zdecydowanie luźniejszy i bardziej sprzyjający wygłupom w domu niż w barze czy na dyskotece. a co do sukienki to nie mam jeszcze pojęcia, chciałabym wyglądać ślicznie ale nie wiem do końca coż to znaczy, widziałam jedną taką jak dla księżniczki ale cena była KOSMICZNA (bagatela 799zł :( ) wiem jedno jako świadkowe powinnyśmy wyglądać ujmująćo :) ale fajnie jest tak pogadać z osobą w takim samym momencie w życiu pozdrawiam cię serdecznie chyba nikt nam nie podpowie tych zabaw na wieczór-kurka:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie co do sukienki :) Problem w tym, ze w moim miescie ciezko taka znalezc :( Przeszlam pol miasta i zadna mi sie nie podobala :( W ogole to chyba nie wypada w ciemnej sukience isc. Wiec jaki kolor? Chyba wolalabym krotka sukieneczke, taka do kolan, bo naleze do dosc szczuplych osob i nawet przez to, ze bede sie w dlugiej platac :) Chcialabym jakas prosta sukieneczke!!! A co do tych wieczoru, to musze ja namowic, ze ma byc u mnie i koniec i kropka!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadkowa na ślubie
Jest tu jeszcze ktoś?? Jak minęły wieczorki panieńskie?? Ja teraz mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Ja 2 miechy temu organizowałam przyjaciółce wieczór panieński. Jednym z punktów programu był quiz. Wcześniej dałam ankietę panu młodemu do wypełnienia, oczywiście w tajemnicy przed panną młodą. Pytania od najprostszych do tych zahaczających o intymne :D Pytania pocięłam na karteczki, włożyłam po jednym do jednego balonika, nadmuchałam baloniki (inne dziewczyny mi pomagały :) ). Przyszła panna młoda wybierała baloniki, \"pękała\" je i miała odpowiedzieć na pytanie. Za zła odpowiedź (albo dobraą - jak kto woli :D ) wypijała wściekłwgo pieska :D Jeśli chodzi o prezenty to każda z uczestniczek przyniosła ze soba jakiś drobiazg. Zrzuciłyśmy wszystko do jednej torby, panna młoda potem z zamkniętymi oczami zdagywała co to jest. Jak nie zgadła - wściekły piesek :D Jak juz dowiedziała się co to, musiała wy,myslić dwuwiersz rymowany na jego temat. W ten sposób powstała PIĘKNA poezja i super pamiątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w chowanego sie jeszcze
pobawcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pyrlandia: Ja tez bede swiadkowa i mam mega wazna sprawe!Wspominalas cos o quizie.Masz jeszcze te pytania?czy moglabys mi przeslac na mail: aneta.jablonska@poczta.fm bylabym ci baardzo wdzieczna!!!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w zlizywanie bitej smieta
nie wiem jak ty, ale ja nie chciałabym zlizywac smietany ani niczego innego z fiuta jakiegos faceta, poza oczywiscie skarbem mojego meżczyzny :) zastanawia mnie treaz czy jakies panny sie wogóle w to bawia przeciez to oblesne na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Basia
Ja tez poprosze te pytania.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwap3
czy ja tez moglabym prosic o pytania?:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ułożyłam quiz sama i takie mam pytanka/niektore tandetne ale zawsze cos-sa i dotyczace tego jak dobrze poznali siebie i swoje rodziny/imie z bierzmowania czy zawod rodzicow i siebie-zdecydowana wiekszosc.Do pytan zwiazanych z bielizna i sukniami slubnymi wybralam kilka zdjec i wydrukowalam by moc wybrac-Kinga to imie narzeczonej jak pewnie sie domyslacie;)pozdrawiam i jak ktos zna inna zabawe,ma propozycje to czekam..bo czyms trzeba zajac caly wieczor.jakie macie koncepcje ogolnie?gdzie,co robicie i w ogole kazda informacja jest cenna! a oto quiz: 1.Kinię porównałbyś do.../zwierzątko np tygrysica,kotka itp/ 2.Twoje największe marzenie... 3.Wasza piosenka.. 4.W czym ci się Kinga najbardziej podoba? 5.Jakie kwiaty pasują do Kini? 6.Jaki kolor lubisz najbardziej? 7.Jak spędziłbyś wymarzony weekend? 8.Ulubiona pozycja:D 9.Którą bieliznę byś wybrał dla narzeczonej 10.W jakiej sukni wyobrażasz sobie Kinię? 11.Marzysz o wakacjach../gdzie?/ 12.Twoja ulubiona potrawa.. 13.Kobiety sa bardziej pomysłowe niż mezczyzni w.. 14.Uważasz że usta Kingi smakują jak.. 15.Najśmieszniejsza sytuacja w Twoim życiu.. 16.Co zrobiłbyś jakbyś zobaczył Kingę w kawiarni z innym chłopakiem? 17.Gdybyś miał kłopot i ani Kinga ani rodzina nie byłaby dostępna do kogo z przyjaciół byś zadzwonił? 18.Twoją największą ambicją jest.. 19.Twoje imię z bierzmowania.. 20.Kim z zawodu są Twoi rodzice? 21.co..lubisz nosić:)? 22.Jaki sport lubisz uprawiać? 23.Największa niespodzianka/najlepszy prezent od Kingi.. 24.Co ci się najbardziej w niej podoba? 25.Kim chciałeś być jak byłeś mały? tylko albo i az 25 bo 25 setek to mozna ladnie zalatwic rpzyszla panne mloda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel3
dziewczyny ja tez mam do zorganizowania wieczor panienski ale nie wiem od czego sie zabrac... jestem raczej skromna dziewczyna i wstydze sie wielu rzeczy... porsze pomozcie... odpiszcie najlepiej na meila gdyz nie zawsze was tutaj odwiedze.... z gory dziekuje karmel3@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssagata
Witam :)ja również jestem świadkową,która organizuje wieczór panieński swojej naj naj najlepszej przyjaciółce. To mój debiut,dlatego dzięuję Wam za Wasze propozycje, napewno z nich skorzystam.Mam jednak WIELKI problem nie mogę znaleźć striptizera(jakiegoś fajnego)-jestem ze Szczecina PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofika
hej ja rowniez jestem "swiadkowa" juz za 3 tyg u mojej siostry:) i oczywiscie organizuje wieczor panienski:)wynajmujemy sale w jednym pubie tylko dla nas bedzie ok 15 dziwczyn, kupilam juz smieszne gadzety typu podwiazka i welon dla panny mlodej a dla nas szatanskie opaski na glowe z diabelskimi rozkami :) mam zamiar zorganizowac rowiniez troche konkursow jakies quizy i tego typu sprwy, w tym momencie jestem na etapie buszowania na necie w poszukiwaniu takowych:)mam nadzieje ze to bedzie niezapomniany wieczor dla mojej siostry dosdajac ze jestem osoba szalona napewno nie bedziemy sie nudzic a.... na koniec jak juz wszycy wrocimy do domu szykujemy nie lada gratke dla naszych mezczyn ( moja siostra i jej narzeczony juz od dawna mieszkaja razem) wymislialam uklad taneczny, przebrane w seksowne stroje mamy zamiar dla nich zatanczyc ..... a co jezeli sie prwdziwie kocha to nie istnieje potrzeba wynajmowania sztucznych balonow aby sie dobrze bawic. tego zycze wszytkiim parom ps a dla tych co pisza ze faceci wynajmuja jakies striptizerki i nne tego typu napompowane lale to tylko wspolczuje ..... i zalmi takich ludzi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grashka
najlepsza zabawa na wieczór panieński???? hm.....proponuje pokaz chippendales (tych original from USA ;)) z tego co wiem przyjada do wawy 9 października i wystąpią w kongresówce. i bedziesz miałą z głowy problem wymyslania zabaw :-) info na stronie oragnizatora tego pokazu: www. makroconcert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun factory
pomysły lub pomoc w organizacji wieczoru panieńskiego - napisz skąd jesteś, ile chcecie wydać na osobę - czy chcecie facetów czy zabawę we własnym gronie - są dziesiątki możliwości - od wpólnej nauki gotowania po naukę tańca hula... ZASKOCZ PANNĘ MŁODĄ - zrób jej bieg po mieście, egzamin na żonę; a żeby wspomnienia zostały na długo - wspólna sesja zdjęciowa -w przebraniach? czemu nie! napisz do nas - mamy setki pomysłów - na każdą kieszeń info@funfactory.com.pl fabryka pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca błyszcząca
proszę o pomysły zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forEVER me
rosalinda a twoj men ze swoimi kolezankami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forEVER me
to wybaw sie ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca błyszcząca
no dobra, Wy tu gadu gadu a zabaw nikt nie podpowiedział... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grusky
JA TEŻ BĘDĘ ORGANIZOWAŁA WIECZÓR PANIEŃSKI. NA TYCH CO BYŁAM DO TEJ PORY ( W TYM MÓJ) NIE BYŁO ZADNYCH KONKURSÓW A MIMO TO ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁYŚMY. nAJWAZNIEJSZE JEST DOBRE TOWARZYSTWO, DUŻO ALKOHOLU I MUZYKA.RESZTA SAMA SIĘ ROZKRĘCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patik
juto mam wieczór panieński mojej serdecznej przyjaciółki jest w ciąży i mam problem ! Czy ktoś ma jakiś pomysł na dobrą zabawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorek panienski mojej kuzynki zorganizowany byl w klubie. mialaysmy osobny pokoj gdzie nikt nie wchodzil :) za pokoj placila panna mloda. oplacenie striptizera polegalo na upiciu go, kolega z podworka mojej kuzynki sie rozbieral :) smiechu bylo co nie miara.kazda dziewczyna przyniosla jakis maly prezent dla panny mlodej i jej zadaniem bylo wykonanie zadanej czynnosci przez nas. np. ja kupilam jej mini zestaw do kuchni, walek do ciasta itd. kazalam zrobic jej ciasto na pierogi kupilam jaja i make. i wode. koszt:20 zl. dodatkowo kupilam folie zeby nie zabrudzila stolika. inne zabawy: na scianie wisial duzyyy plakat jej przyszlego meza w normalnych rozmiarach. posmarowalaysmy go bita smietana tu i tam i nakazalysmy zlizac pannie mlodoej wszystko. inne: obranie ogorka i marchewki na ksztalt penisa (dostala specjalny nozyk jako prezent). taniec erotyczny w fartuszku i z miotelka do kurzu (tez prezenty). jedzenie to chipsy i paluszki. do picia wina piwa drinki (trzeba bylo sobie kupic naturalnie to picie ;) ). ogolnie bylo zabawnie i smiechowo :) ksiazke dostala tez : kamasutra. z pozycjami ;) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×