Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sympatyczny szatyn

kolory życia

Polecane posty

pewnie t ak skoro zamilkła na dobre napisałem jej co i jak szczerze bo szczerosc uwazam za podstawe...Mozae lepiej było sciemniac..? Ale po co ...Lubie jak wiadmomo co i jak... A Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 30-tka
ja tez bo tu naprawde pelno sciemniaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to moze napiszesz do mnie maila.umiesicłem go na samym poczatku..ale ok. podaje ; romulus3@o2.pl Napisz pominiemy forum i sciemniaczy , podszywaczy ect..bedziemy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na skrzynce do 17.20 jesli bym ci dzis nie odpisał zrobie to w poniedziałek- nie bedziesz sie gniewac?? .Mam jednak nadzieje ze napiszesz a ja zdarze odpisac....Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dwa baty??? ja sie na takie rzeczy nie piszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 30-tka
jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 30-tko. Ciesze sie ze jestes.Spotkamy sie na mailu.O ile dobrze pamietam miałas do mnie napisac ... Myslałem ze jak dzis odpale kompa bedzie cos od Ciebie :)) a tu nic :(( Jak minałeły te dwa wolne dni.... Do spotkania na mailu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 30-tka
przykro mi szatynie:( te dwa dni minęły dośc intensywnie, powiedzmy, że poznałam kogoś fascynującego i niestety nie jestes to Ty:( wszystkiego naj życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna brunetka
heloł z rana:) widze przystojniaku nie idzie ci to szukanie:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż nie zawsze wszsytko jest takie jak bysmy chcieli. Choc przyznam szczerze ze jestem troche zawiedziony ale coż. Ni ukrywam tez ze czekałem az odpiszesz mi lecz wolałas odpisac na fomum niz na malia... Ale OK ja jestem z Tych ktorych cechuje cierpliwosc....i wiara.... Wierze ze pomomo trudnosci znajdziemy sie ja i ona ...ktorej szukam... Bede tu zaglądał choc moj mail jest tu i jesli znajdzie sie własnie ona to wierze ze napsize do mnie....... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 30-tka
człowieku jak piszesz z pomarańvzowymi to nie wierz we wszystko co piszą:) ja jestem podszywem sympatycznej 30-tki i nie wiem czy ona na prawde kogos poznala:) pewnie nie, jak przyjdzie to tu wejdzie:) nie bede chamska i nie zarezerwuje sobie jej nicka chociaz bym mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm123456
:)) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. ..a ja prześledziłam sobie ten temacik od początku do samego końca.. i stwierdzam jedno.. ..hehs.. Kobiety które tu pisały..chciałyby i boją się..ech.. ..szatynie.. może nie tędy droga..czy wydaje się Tobie..że powtórzy się los \"samotności w sieci\" i poprzez taki anons..;)...przeżyjesz przygodę swojego życia??..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy powtórzy sie los tego oczym piszesz..ale kto wie moze przezyje przygode swego zycia,moze poznam ta ktora szuka tego co ja...Kto wie....Pewnie masz racje ze sa tu kobiety ktore by chciały ale sie boja....Coz , ale czyz nie warto czasami zaryzykowac choc odrobinke.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Arturku
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Miska... :))) czego szukam ....nie gniewaj sie ale nie chce mi sie wszystkiego od nowa pisac...Zerknij prosze na sam poczatek a wszystkiego sie dowiesz..znajdziesz tam nawet mojego maila... :)) Jesli masz ochote ...napsiać...zrob to z ochota Ci odpisze... Czesc Arturku..??? :))) Kto to pisał ? moze sie przedstawisz? lub tez do mnie napiszesz...:)) Skad znasz moje imie....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Arturku
Zgadnij:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześc Arturku
Twoja strata, no to 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatyn wydaje mi sie, że dokucza Ci samotność. To prawda, że nasze życie często ma kolory szarości, tylko szarości. To od nas zależy, czy tak musi być, chociaż czasami trudno to zmienić. Powodzenia Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie strata...ale jak mam zgadnac kto....moze to przypadek ze znasz moje imie,moze gdzies tam wczesniej napisałem je....a moze ....Sam juz nie wiem.... Jesli mnie znasz napisz choc swoje imie :)).... Lubisz sie droczyc.... Znasz do mnie maila ...?napisz do mnie....Bardzo chetnie pozgaduje ale nie tu na forum...OK ? :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześc Arturku
uwielbiam sie droczyć, a na maila nie napiszę, bo leniwa jestem:p ale wiedz o tym ze cie znam, ale poznawać dalej nie chce:D a teraz już 🖐️ 🖐️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Arturku
a ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześc Arturku
lepiej ty napisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×