Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irenee

gdzie wypozyczyc suknie slubną w warszawie

Polecane posty

Gość irenee

i jaki sa koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Irene polecam salon "Carmen" na Al.JP II w Warszawie.Naprawdę bardzo miła i fachowa obsługa podaje tel.0048. 22 8316399.Warto zadzwonić i się umówić to nie będziesz musiała czekać.Ceny ok 1200 zł wypożyczenie.Podaje też adres stronki www.carmen-slubne.pl. W razie pytań pisz na adres mailowy. Pozdrawiam Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie sa warunki
wypozyczenia? a co w razie uszkodzenia sukni? Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusi
Aneczko! Co do warunków to dokładnie nie wiem jak jest z tym uszkodzeniem,lepiej uważać żeby nie uszkodzić.Co do czyszczenia to tym sie nie martwisz,trzeba też uważać żeby nie zrobic plam ,które nie zejdą.Nie martwe się o uszkodzenia ja też miałam stracha,ale większość sukni mam podpinane treny wiec bez obaw.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz orzech do zgryzienia - ja to przechodziłam 3 miesiące temu. Wypożyczenie sukni - nowego modelu kosztuje średnio 50% wartości sukni. Czyli biorąc pod uwagę ceny warszawskie jakieś 1500 zł musisz też wziąźć pod uwagę że suknie wypożyczona nie jest szyta na Twoją miarę więc nigdy nie dorówna nowej. Ja wybrałam inne rozwiązanie. Zupełnie przez przypadek rozmawiając z koleżanką dowiedziałam się o http://suknieslubne-slawa.pl/ - tym salonie. Firma \"sława\" ma trzy salony dwa w łodzi i jeden w Kutnie - w pierwszej chwili pomysł samej wycieczki wydał mi się beznadziejny ale różnica w cenach drastycznie zmieniła decyzję. Następnego dnia wsiadłam w samochód i pojechałam wybrałam NAJDROŻSZĄ suknie z salonu - kosztowała 1950 zł. Ten sam model w łodzi jest 200 zł droższy. Na wyjazd namówiłam jeszcze dwie koleżanki - obydwie wybrały coś dla siebie. Na stronie oczywiście nie ma wszystkich dostępnych modeli. Rozważ tą mozliwość bo naprawdę sie opłaca za te same pieniądze możesz mieć swoją wymażoną śliczną i uszytą dla siebie suknie - no i odpada problem zdjęć plenerowych które zazwyczaj odbywają się kilka dni po ślubie bo suknie masz swoją i nie musisz się martwić czy tamtej nikt nie wypożyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooork
w takim przypadku polecam zamiescic zapytanie na http://najem-wynajem.pl. Oferty od firm same zaczna splywac do skrzynki mailowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją wypożyczyłam w La Mariee - http://lamariee.pl - przy ulicy Marszałkowskiej 64 - pierwsze wypożyczenie 75% ceny kupna drugie - 50% ceny. Mają całkiem sporo fajnych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1232

Cześć, ja wypożyczałam suknię wieczorową na 4myself.pl Mają całkiem fajny wybór. Mają salon w Warszawie, można iść, przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×