Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sawa

leczenie kanałowe zeba - pytanie

Polecane posty

Do leczenia kanałowo zęba najlepiej wybrać sprawdzonego specjalisty. Ja mogę polecić Wam stomatologów z Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w Wawie to do Centrum Demed - bardzo dobrze leczą, dokładnie i kompleksowo. i przede wszystkim nic a nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Eurodental w Warszawie. Pracują tam specjaliści z dużym doświadczeniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sama jestem zadowolona ze stomatologii dr Cichonia. dokładne i precyzyjne leczenie. i w komfortowych warunkach także dla mnie to idealne rozwiązanie - nie boję się mam zdrowe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy leczyłam zęby kanałowo w Centrum Demed i każdy u innego lekarza, musze przyznać ze dobrych mają specjalistów bo bardzo dobrze wyleczone zęby i żadnych problemów z nimi od lat. Jak się trafi do dobrej placówki to leczenie kanałowe nie jest takie traumatyczne jak się dotychczas przyjęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Krakowie i jest bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej w Lux Med. Leczą zęby bez boleśnie i na prawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciemny kolor zęba nie równa się ząb źle wyczyszczony podczas leczenia kanałowego. Ząb ciemnieje często dlatego, że pacjent pojawia się późno w gabinecie, kiedy miazga obumiera i produkty jej rozpadu wnikają do kanalików zębinowych i tam przebarwiają ząb. Wtedy samo leczenie kanałowe nie spowoduje, że na powrót będzie w poprzednim kolorze. Można go wybielać wewnętrznie, efekty czasem są zadowalające, czasem mniej. Jasne, zdarza się, że przebarwienie wynika z materiałów użytych podczas leczenia.

Od siebie polecam wybranie się do K2 Dental w Gdańsku https://klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/licowki/ Mają tam duże doświadczenie w stomatologii estetycznej i powinni coś zaradzić na ten problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×