Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam mu powiedzieć

mam mu zwrócić uwagę?

Polecane posty

Gość mam mu powiedzieć

Hm..mam problem. niedawno poznalam na gadu fajnego faceta. Super mi się z nim gada tylko jest jeden "problem"..on robi blędy ortograficzne i to w takich naprawdę prostych wyrazach jak 'już" czy 'ponieważ". bardzo mnie to razi:o Mam mu zwrócić jakoś delikatnie uwagę? Czy nie powinnam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mu powiedzieć
no nie wiem..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mu powiedzieć
buu:( kurcze, mnie to razi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mu powiedzieć
buu:( kurcze, mnie to razi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez gadamz bardzo fajnym facetem i on robi bledy, ale jak sie mowi \"glupi nie zauwazy, madry nic nie powie\" tak ja nic nie mowie, przyzwyczailam sie, czasem mnie to rozbawi i mimo, ze czasem jestem zlosliwa, to NIGDY nie zrobilabym mu przykrosci i nie zwrocila uwagi, ze robi bledy. Jesi je robi, a ma juz swoje lata to niczego to nie zmieni, oprocz tego, ze moze przestac pisac do Ciebie ze wstydu, a tego chyba nie chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z mostu go zapytaj
czy jest świadomy swoich błędów. jeśli jest, zapytaj, czy zyczy sobie, żebyś mu zwracała uwagę, bo wtedy będzie ich mniej robił i sa szanse, ze przestanie. jesli nie wie, że robi ortografy, to mu powiedz i poczekaj, co powie. najlepiej postaw się na jego miejscu, spróbuj poczuć, to co on moze poczuć w związku z tym. i na pewno nie wysmiewaj, nie żartuj, nie wkurzaj tym wytykaniem mu błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mu powiedzieć
słusznie:) dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśta
ja zawsze pytam wprost: czy ma dysleksję czy desgrafię czy jedno i drugie... jeśli chcesz wiedzieć i zamienic na ten temat dwa zdania to zapytaj, tak po prostu. mysle, ze zrozumie, ze kieruje tobą ciekawość i wyjaśni, jeśli jest co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie powie
że jest DYS ..., a w rzeczywistości, albo nieuk, albo uposledzony umysłowo ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pieprzenie, to ,że ktoś pisze z błędami nie znaczy ,że jest nieukiem😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jakby byl mądry
i wiedzial, ze ma DYS , to by sam na wstepie to zaznacyl. jako swiadomy tego, co robi. Ja bym się w ogole powaznie zastanowial, czy sobie nim zawracac glowe. Pisanie do ludzi z takimi bykami to lekceważenie. Jak go spytasz . czy ma DYS, to pewnie ochoczo potwierdzi.. A tak przy okazji - u mojego syna psycholog stwierdzila dysgrafie i dysortografie, nawet dala mu na to papier. Jego jednak bardzo peszylo, ze sadzi byki,sam ćwiczył i teraz jak sie zastanowi, to ich nie robi, pisze zupełnie bez błedów. Wiecej go moze to niz innych kosztowalo i tyle. Średnio po tym wierze w te wszytkie dys. Sama mam stwierdzoną dysgrafię, ale jak mi zależy , piszę jak człowiek. Fakt, ze komputer to wybawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz że on nie wie że robi
byki? :D pisanie z błędami nie jest dowodem lekceważenia, ale nieumiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie uważam,żeby trzeba się było od razu tym chwalić;) Ja mam dys często połykam litery lub je przestawiam. Piszę tak ,że sama sie nie jestem w stanie się odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Miarka ...
Tak najczęściej jest, że ktos nie zna zasad ortografii, nie zwraca uwage na to, że robi byki ... i tłumaczy się , że jest DYS ..., a w sumie jak wiadomo bez pracy nie ma kołaczy :-D PS Mówienie a raczej pisanie to nie pieprzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkowa
chłopak z którym gadam przez gadulca też nie grzeszy znajomością zasad ortograficznych w takich sytuacjach piszę poprawnie wyraz, który on napisał źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkowa
powiedzcie mi proszę gdzie na kafe jest stronka z emotami?? nie mogę jej znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×