Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdka***

tak mi smutno...

Polecane posty

Gość aqel
a co teraz czynisz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
ona 21 ale masz pozytywne podejście do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnA_21
aqel.. no sorry...z tego wszystkiego co przeczytalam na to wychodzi... i mam bardzo pozytywne podejscie do zycia :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
no i napewno niezły z ciebie psyhoanalityk, w poprawianiu humoru jesteś the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aquel..rozumeim ze to do niej pytanie??? moze ja odpwiiem lezy w lozku scorowana i popijaa zimne piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
ona=> uwierz mi, ze czasami prawie ze namacalnie czuje jego milosc. Ale czasami odwali taki numer, jak dzis, ze po prostu nie pozostaje nic poza placzem:( groosia=> jest wlasnie tak jak mowisz, to nie byl zaden spontan tylko planowany od paru dni wieczor. No a skonczylo sie z kumplami. I to nie po raz pierwszy tak zmienil nasze wspolne plany:( On na prawde jest dla mnie bardzo dobry i nie jest tak, ze rzadko sie widujemy, bo spotykamy sie prawie codziennie. Po prostu teraz taki nerwowy okres...i jeden z trudem wygospodarowany dzien a tu taka kicha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
kobieta teraz potrzebuje wsparcia a nie jakis dziwnych komentarzy ktore spowodują że zacznie głupio myśleć o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
groosia jestes the best:)) Wyobraz sobie ze leze w lozku schorowana z lapem na kolanach i popijam zimne piwko:) Bo tydzien temu rzucilam palenie i tak mnie kusi zeby zapalic sobie... ale trzeba byc twardym wiec na otarcie lez postanowilam wypic piwko...moze nie umre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnA_21
wiecie co dlaczego wszyscy maja ja pocieszac...dlaczego nie mam prawa napisac tak jak ja mysle...???? nie orzumiem was...moja kolezanka miala identycznie i wiem co napisalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazka etraz po tym co napsails stwierdzam,ze naprawd ejemu nie zalezalo..uamwia sie z toba na wpsolny dzien..a robi ci cos takiego??? niedopuszczalne....zadzwon do niego i zapytaj sie czy dzisiaj jeszcze wpadnie...bo skoro znow zmienil plany to widac ze mu nie zalezalo.. albo ty mu kiedys zrob taka akcje..tylko od razu uprzedzam,awantura gwarantowana.... jedyne dobre rozwianie....zadzown po kolezanki choc do mnie na gg to sobie pogadamy zostan tutaj to sobie pogadamy z dwojka nieznajomych i bedizmey dalej p0lanowac dizwne tezy albo porstu wylacz ten okropny komputer ktory maci ci w glwoie..sorry my macimy...bo kazdy ma inne doswiadczenia izdania na ten temat. aquel...ale co krecimy,no co...ewidetnie ją olał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
a tak wogóle to wybaczcie kobiety facetom że często są tacy ułomni,wiem o tym bo sam nim jestem i zdarza mi sie popełniać błedy,jak każdemu,pamietajcie wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i mamy prawo do popełniania błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona_21 ja cie nie osadzam,bo wiem wlansie jakie moglas miec doswiadczenia.. ja jestem z toba...bo tez nie wyobrazam sobie ze facet moz emi cos takiego zorbic.. gwiazdka-piwko poprawia kondycje:)a jak rzucilas palenie to uu....3mam kciuki ze dalej wytrzymasz:)) a tak swoja droga...dlaczego jestes skaana na siebie...gdzie wszyscy wyjechali?nie mas znawet bliskiej sasiadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
ooo mama do mnie przyszla, wlasnie wchodzi po schodach.Chyba troche sie przejela bo zadzwonilam do niej i wszystko opowiedzialam. Bede wieczorkiem. A...moj mezczyzna wlasnie zakomunikowal mi (sms), ze jest juz w domu.Chyba nie bylo fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnA_21
Gwiazdka nie mysl o tym wszystkim...bo domyslanie sie to najgorsze co moze byc...zadzwon do niego i powiedz mu : prosze Cie przyjdz teraz do mnie musze sie cos Ciebie spytac... lub cos w tym rodzaju...pogadaj z nim powaznie...to jedyne wyjscie:) 3mam kciuki zeby bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
przyznaje że zachował sie nie fair ale faceci są bardzo płytcy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
groosia, zostaw nr gg, ja za jakas godzinke bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
wierze że to wszystko wyjdzie wam jeszcze na dobre.to jest tzw docieranie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5048407 aquel...wiem z esa plytcy i malo rozumni..mojemu czesto mowie cos,a on dalej swoje i tym mnie rani.. nie jestem rzadna masyzna do seksu-__-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
ona 21 trzymam kciuki żebyś wytrwała w tym nie paleniu,jestem wielkim przeciwnikiem papierosów i palenia dlatego wielki plus dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
groosia pomyśl nad tym czy on nie traktuje cie za bardzo przedmotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
jeśli potrzebna jesteś mu tylko do.......? to chyba coś nie tak ale tylko moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnA_21
ale to gwiazdka napisala ze rzucila palenie:) ja nie pale hehe pomyslilo Ci sie drogi kolego...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie...klocilismy sie dzis o to..i cytuje (zwiazane z tym seskem) \"potrzebuje od ciebie wiecejbliskosci,w sensieuczucia przyjemnosci\" ej no sorry..kiedy tylko jestem w stanie to mu daje tej \"dupy\" nawet jak mnie zmusza...przeice zkobieta nie ejst zawsze do dyspozycji...ani psychicznie ani fizycznie..a on uwaza ze to jest wazna czesc w zwiazku.... tylko ze przez takie cos mam coraz mniejsz aochote na seks;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
nie niepomylilo mi sie tylko dałem przykład że facet jest ułomnym stworzeniem hihi .No dobra pomyliło mi sie ale to tylko dlatego że nie mam tak podzielnej uwagi jak kobiety! Groosia myśle że powinnaś sie nad tym głeboko zastanowić,kochający facet musi zrozumieć swoja kobiete że ona nie chce,co to za przyjemność mieć w łóżku kobietę kłode przepraszam za wyrażenie ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nigby kocha.ale mnie nie slucha...am msowje problemy,a do niego nie dociera;/ niby tu nie chdozi o seks..ale ja mowie \"nie mam ochoty\"a zon za mnie\"wiem ze masz\" i sie konczy..a jak zaczen sei drzec z enie cche to on focha zarzuca.. zalozylam nawet taki temat.... zrestza.wiem z emnie kocha..ale w tych sprawach mnie denerwuje....i nie wiem jak to mizneic u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqel
myślę ze dobry i partnerski związek to taki w którym potrafimy dogadać sie na każdej płaszczyźnie a sex w związku jest jego integralna częścią i musisz sie z nim w tej sprawie porozumieć bo bedzie wam coraz gorzej czego oczywiście nie rzyczę ale takie jest moje przeświadczenie w tym temacie być może sie mylę ale...?moge tez mieć racje wieć jeśli wiąrzewsz z nim nadzieje na przyszłość pogadaj z nim poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiaze..chcialabym ale ma tyle wkurwiajacych cech..ze juz nawet ten seks staje sie dla mnie pretekstem do klotni..by odpoczac od siebie.... ale kocham go...on kocha mnie.. ale wiem,ze jak sie nic nie zmieni to pozegnam tego pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok4
faceci są niestety ułomni, i jeśli się widzieliście i romawialiście i nawet jeśli on się ciebie spytał, jak sie czujesz i czy z tobą zostać, a ty mu powiedziałaś, że wszystko spoko, że może sobie iść ( a tak naprawdę chciałaś zeby został), to my sieroty sobie pójdziemy. Zadzwoń do niego, spytaj się jak sie bawi i czy przyjdzie jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz napisala..worcil do odmu.....a teraz siedzi z mama..przynajmniej nie ejst sama teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok4
a to baran, już pojechał. Jak go spotkam, to go zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×