Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

wizyta Papieża bardzo mnie wzruszyła

Polecane posty

Gość do ...BAJKA 24 ...
Dziewczyno ty chyba rzeczywiście opowiadasz bajki. Ojciec Rydzyk nie nalezy do kościoła kat. ? Nie jest akceptowany przez Watykan ? Widocznie żyjemy w innej Polsce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... xaxaxa
"Nie utożsamiam z wszystkimi katolikami, poczytaj dokładnie, ale RM popierają nietylko "zdeklarowani" słuchacze RM," ... Papiez dopiero wyjechał, a tu same kłamstwa. RM i TV Trwam o. Rydzyka nie popierają tylko moherowe berety, ale równiez rząd Polski. Nie wiesz o tym, prasa pisała na ten temat, nie mowiąc juz o biskupach, którzy uwazają, że o. Rydzyk jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...bajka24
tak dobrze znasz Biblie, to wiesz, że tam nie ma mowy o KRZYZU PAPIESKIM, a u nas takie pojęcie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
Oczywiście, że działalność Rydzyka nie jest akceptowana przez Watykan. Co mnie obchodzi , że rząd czy nawet kilka biskupów popiera oszołoma. Prawdziwa wiara nie ma z nimi wszystkimi nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...bajka24
Czyli wg ciebie o. Rydzyk dziala w jakies sekcie i biskupi koscioła kat. również ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...bajka24
Czyli wg ciebie o. Rydzyk dziala w jakies sekcie i biskupi koscioła kat. również ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się gubię
Wierzę w Boga, i mam duży szacunek dla Papieża, ale czuję, że powoli się gubię. Idąc do kościoła czy słuchając homilli Papieża (JPII lub B XVI) słyszę słowa (modlitwy) dotyczące Matki Bożej, Jezusa Chrystusa - ich boskości, wielkości i potęgi. Ale z drugiej strony dociera do mnie coraz więcej informacji, które zaprzeczają "faktom" religii katolickiej ( Biblia pisana na zlecenie Konstatntyna Wielkiego, wątpliwości dotyczące tego czy Jezus był Bogiem, nazywanie Papieża Ojcem Świętym mimo, że Biblia mówi, że tak można nazywać jedynie Boga, wątpienie w samo istnienie Boga - w obliczu zła na ziemi itp.) Zadaję sobie więc pytanie: jak mam wierzyć? Ślepo uznać wszystko co mówi kościół? Wybiórczo? (to chyba bez sensu) Jak? A może wierzyć w Boga to być dobrym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tej BAJKA
Jak to co ciebie obchodzi ? Myślalem, że mieszkasz w Polsce i jesteś Polką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
Rydzyk nagiął bardzo znacząco prawdy wiary aż do granic niemożliwości.. sugerując właśnie nienawiść do Żydów. dla mnie to nie jest katolicyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
Rydzyk ogólnie nie jest akceptowany przez społeczeństwo więc nawet rząd w swoim dla niego uwielbieniu niewiele jest w stanie zaszkodzić.. groziłoby to rozruchom społecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA SIĘ GUBIĘ ...
I TAK jest ze mną, nie moge się z tym pogodzić, popieram ciebie, masz rację, wkurza mnie to całe zaklamanie, przeciez ludzie maja rozum, te kwiki jak Papież powie cś po polsku, albo oklaski na mszy św., to mnie przeraża. Mam wrażenie, ze zamiast na mszy jestem na stadionie, robienie z Papieża idola tez mi się nie podoba ... nie ta droga wg mnie, jestem katoliczką i to mnie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Popieram wypowiedzi WIERNEGO OGRODNIKA. Widać,że należy do tych, któzy przeglądaja na oczy. Czytalam też te książki .Biblię też. Tylko ja widzialm ją w innym swietle. ( arka przymierza, manna, nefilim, góra Synaj, Oblok naprowadzajacy żydow, Ezechiel i "chwałla Pana" ktora go wyprowadziła z równowagi, Apokalipsa Jana...Kto za tym stoi? Trzeba być ślepym,żeby tego nie widzieć. A co do NT, to jest tak ocenzurowany, że nie ma o czym rozmawiać... Trzeba umieć samemu myśleć a nie pod czyjeś dyktando!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie BAJKA
Ty po prostu nie jestes obiektywna, wierzysz w to w co chcesz wierzyć ... Wg mnie to jest dzialanie wrogie przeciwko kosciolowi kat., nie jestem slepa i dlatego , ponieważ jestem katoliczka trudno mi się z tym pogodzić i to zaakceptować. Papiez wyraznie powiedzial czym maja zająć się księża, maja być specjalistami od duszy, a nie od robienia interesów ..., ciekawe czy to zostanie zauważone przez hierarchów naszego koscioła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
do a ja się gubię Czy religia katolicka namawia Cię do złego? Co jest złego w tym, że naucza, żeby być dla siebie dobrym, miłować bliźniego, czynić dobro, Jakie to ma znaczenie w jakiej to jest oprawie, jakimi symbolami opatrzone.. Najważniejsza jest idea miłości, szacunku, wzajmenego zrozumienia. A ludzie tak reagują na Papieża, bo to dla nich człowiek czysty moralnie, autorytet, ludzie potrzebują umacniania w wierze i przewodnictwa duchowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bajka teraz
przesadzasz, rzad boi się rozruchów spolecznych i dlatego przymyka oczy na działalność o. Rydzyka, no nie, gruba przesada. Chyba nie chcesz powiedziec, że rząd bedzie działał pod dyktando o. Rydzyka, bo sie go boi - to by było bardzo niebezpieczne ... Zabrnełaś chyba w ślepy zaułek i tak na prawde nie wiesz co mowisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Tak przyznaje, ze DZIAŁAM PRZECIWKO KATOLICKIEJ HIPOKRYZJI I ZAKŁAMANIU a nie przciwko dobrym ksiezom, ktorzy w pelnej nieswiadomosci i dobrej wierze pratykuja nieszczęsny celibat OkŁAMANI co do podstaw swojej wiary!@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Benedykt VI jest dobrym czlowiekiem, ale czy szczerym, to mam watpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wice, dobrze, że wrociłaś do myśli przewodniej, bo tu się kłócą już o coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważam że
na autorytet trzeba zapracować nawet wtedy jak się jest Papieżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
w ogóle mnie nie zrozumiałeś Rząd przymyka oczy na ojca Rydzyka bo im pomógł dojść do władzy.A chodziło mi o to, że Rydzyk ogromnie Polsce nie może zaszkodzić, bo jednak większość Polaków nie popiera Rydzyka ani jego działalności. co Rydzyk może zrobić? Nasłać parę starszych babć? Jakby za wiele sobie pozwolił to stałoby się to co stało się z Radiem Maryja w Niemczech, które zlikwidowano. Rydzyk zaraz po tym przeszedł do Polski "z misją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli chodzi
o mnie to się z nikim nie kłócę, tylko mówię swoje zdanie i na pewno nie zgadzam sie z tym co pisze BAJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli chodzi
o mnie to się z nikim nie kłócę, tylko mówię swoje zdanie i na pewno nie zgadzam sie z tym co pisze BAJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
nie musisz się ze mną zgadzać, żyjemy w wolnym kraju i możesz wyznawać co chcesz.Nie ma sensu też kłótnia, ja przedstawiam swoje poglądy a Ty swoje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJKA ...
Rydzyk rządowi pomógł dojść do władzy ? Znowu przesadzasz. Kościół kat. nie moze mieszać się do polityki, polityka to nie sprawa kościoła, a Polska to państwo świeckie a nie wyznaniowe. PS Nie doceniasz wyborców, oj brzydko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No własnie BAJKA ...
i o to chodzi, zyjemy w państwie demokratycznym i mamy prawo miec inne poglądy, na szczęście komuny juz nie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....BLANKA M
TY CHYBA NIE WIESZ CO TO JEST KŁÓTNIA, A CO DYSKUSJA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
Rydzyk pomógł dojść do władzy Kaczorowi popierając go i zachęcając słuchaczy do głosowania na niego, za co Kaczor podziękował "Ojcu" na forum publicznym Wybór Kaczki na prezydenta zaimplikowało powstanie takiego a nie innego rządu w efekcie Nie o tym jednak miał być topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×