Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ... lolita ...

półmózgi ... ???

Polecane posty

Gość ... lolita ...

mężczyźni to 'półmózgi' - takie mam niestety o nich zdanie gdy widzę jak błyszczącymi oczami przeglądają magazyny typu "playboy" czy "CKM". najlepsze jest to, że potem naiwnie szukają tego plastikowego, komputerowego piękna, które nie istnieje moim zdaniem. już nie raz dostałam kosza ze wzgledu na to że jestem niska i mam mały biust. w oczach chłopaków wiadziałam co sadzą na temat mojej fizyczności. nawet nie chcieli rozmawiać, więc o poznaniu osoby mogłam zapomnieć - bez szans. teraz mam 19 lat i jestem nastawiona na samotne życie. planuję nawet wyjechać i robić karierę zawodową. mężczyźni stają się już skrajnie konsumpcyjni i myślą tylko o seksie, a kobiety studiują techniczne kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, może raczej dziewczynko, nie uogólniaj.. Twoi rówieśnicy może i się ślinią przed ckmem, ale nie mierz wszystkich mężczyzn miarą napalonych 1-latków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź no załóż ten topik na
dyskusji ogólnej czy coś.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mysla tylko o seksie to jesczze nie tragedia..najbardziej mnie wkurza ze mysla tylko o sobie-najwazniejszy jest komputer, mecz w TV i piwko... nie chce uogolniac, ale mysle ze kazdy z facetow ma w sobie cos takiego, nawet jesli oprocz tych durnych cech posiada jeszcze zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... lolita ...
szkoda tylko że takich jest 100% mężczyzn których znam. ZAWSZE dostawałam kosza dlatego ze jestem mała i brzydka. może i są jeszcze tacy, którzy mają uczucia, ale jak znam swoje szczęście to na pewno takiego nie spotkam, bo przez KAżDEGO jestem wkładana do szufladki nieatrakcyjnosci. jeszcze trochę potrwa zanim się z tym do końca pogodzę, ale myślę, że możliwe jest sterowanie swoimi uczuciami i emocjami, tylko trzeba to umieć. jeszcze czasmi zwracam uwagę na jakiegoś chłopaka i nawet zdarza mi się w nim 'zabujać' ale mam nadzieję że już niedługo żaden nie będzie robił na mnie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dessperatka
Internet to jeszcze najmniejszy problem. Gorzej jak taka zretuszowana panienka pracuje u niego w biurze, wszyscy się ślinią na jej widok. Wygląda jak skrzyżowanie Anderson z Electrą. I nie prawda, że tylko 16-latkowie ślinią się na jej widok. Ślinią się wszyscy łącznie z moim mężem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz za to swiata nie widzi poza sportem w tv,...;) juz sama nie wiem co jest gorsze hihi:P na szczescie srednia wieku pań w firmie w ktorej pracuje wynosi 45 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eep
lolita - Ty jestes mala i brzydka a oni maja male mozgi byc moze. Gardzisz nimi ze wzgledu na ich male mozgi i dziwisz sie jednoczesnie ze oni gardza Toba ... Jak Kuba Bogu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... lolita ...
epp: zgoda. tylko ze to oni zaczeli pierwsi mną gardzić, więc w przysłowiu które przytaczasz ['jak kuba bogu tak bóg kubie'] przyjmuję pozycję boga... [bez skojarzeń - nie jestem megalomanką]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee tam
Nie lubię uogólnień. Mam 152cm wzrostu i moja waga wahała się między 48-54kg. Obiektywnie rzecz biorąc nie byłam "piękna". Biust taki średni(dopiero po ciąży się powiększył, a i wbrew pozorom figura poprawiła:)). I jakoś nie narzekałam na brak adoratorów. Owszem nie było ich tylu ilu przy ładniejszych koleżankach, ale wcale mi to nie przeszkadzało. W końcu liczy się jakość a nie ilość:) Na studiach spotkałam męża który pokochał mnie i kocha do tej pory:) I podśmiewa się czasem np z mojego wrostu. Mnie to nie przeszkadza:) Dziewczyno! trzeba mieć do siebie dystans - mieć świadomość swoich wad ale i zalet. Trzeba siebie lubić, dobrze się czućw swoim ciele wtedy inni też to dostrzegaja i odbierają cię jakoi pogodną osobę. Hm... a to że faceci oglądają CKMy - to wzrokowcy, cieszy ich to. Ale nie sądzę, żeby jakiś dorosły mężczyzna szukał takiej kobiety - przecież wiedzą że są nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita, ty masz chyba upodobanie do kurdupli, bo to oni zazwyczaj lubią wysokie i okazałe, zazcznij podrywac takich normalnych wysokich, od 190 w górę, prawdziwi mężczyxni wiedzą że kobieta to do noszenia na rękach jest, więc musi byc drobniutka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy czytanie bzdurnych gazet, w których opisuje się tylko kosmetyki, ciuchy i sentymentalne niby-prawdziwe historie świadczy o inteligencji? Dla mnie to jeszcze głupsze niz \"Playboy\". Lolita - czy czasami nie jest tak, że facetów razi w tobie np. twój charakter albo zachowanie, a ty się usprawiedliwiasz w ten sposób? Łatwiej zwalić winę na głupotę facetów niż poszukać jej w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinskaa
Nie przejmuj się, ja straciłam cnotę dopiero jak skończyłam 21 lat, wcześniej też mnie chłopcy omijali jakoś :( Za to potem nadrobiłam wszelkie straty.. z nawiązką. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... lolita ...
do 'coccinella': dawniej na pewno nie razilam chłopakow swoim zachowaniem, bo zdarzało mi się robic pierwszy krok, co sie najczęściej kończyło tym,z ę dostawałam kosza. od pół roku nie okazuje męźczyznom żadnych uczuć, nawet jesli takie są. rycząc do poduszki czekam az przeminą. i przemijają. mam aktualnie agresor na chłopaków. psychiczny oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pierwszy
rzut oka widać Twoje kompleksy... Poza tym może zastanów się nad jedną sprawą - skoro sama uważasz że ładna nie jesteś to czemu szukasz facetów z IQ 20 dla których ładny tyłek i cycki to wszystko czego im potrzeba? A jeśli szukasz kogoś innego i obracasz się w trochę bardziej dojrzałym toważystwie... to może nie o urodę tu chodzi? Może jesteś dla facetów nieciekawa pod względem psychicznym po prostu? Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... lolita ...
do 'na pierwszy': a co jest twoim zdaniem "ciekawe psychicznie" dla mężczyzn? zresztą...mężczyźni rzadko kiedy ze mną rozmawiają, bo nie zwracają na mnie uwagi. żeby zrobic pierwszy krok, chociazby do rozmowy, czyli tego poznania psychicznego, musi się dana pani danemu panu spodobac fizycznie - taki najbardziej pierwszy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: na pierwszy :D - po prostu ci z IQ20 zazwyczaj lepiej wyglądają, w końcu całe dnie spędzaja na siłowni, więc nawet jeśli nie są przystojni to nadrabiaja to ładniejszym ciałem, a kogo zainteresuje przygarbiony okularnik z nosem w książce, no przecież nie Lolitkę :). Pokaż się z takim koleżankom, to cię wyśmieją. A jak sie trafi okaz co to i wygląda i umie się odezwać to jest od lat zajęty przez bardziej przedsiębiorcze dziewczyny, niekoniecznie ładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mężczyzn ciekawe psychicznie - to samo co dla kobiet, przytuli pogłaszcze usnmiechnie pocieszy powie komplement i nie ucieknie z przerażeniem w oczach, gdy facet po pierwszym część nie rzuci się na szyję. Mnie mąz ostatnio pocieszał, bo stwierdziałam że gruba jestem - no co ty 30 lat temu miałabyś idealną figurę, no i fakt, jeszcze od Bardotki czy Merlin Monroe grubsza nie jestem. :P I zwracam uwagę, że pewnie z połowa dyktatorów mody to geje (np. ś.p. Versace) i stąd to upodobanie to chłopięcych kształtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
eeeeeee tam - pelna racja lolita - i tu sie grubo mylisz z tym fizycznym podobaniem. Zgadzam sie ze to wazny czynnik gdybys chciala odstawiac modelkę i być podrywana przez napalonych menów na ulicy. Daj sie poznac inaczej jakos, nie na seksualnym gruncie. Brak urody mozna z powodzeniem nadrabiac kobiecością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem niska, ale nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało. Mężczyźni jacy zwracali na mnie uwagę to faktycznie głównie wysocy ;) Mąż jest ode mnie wyższy o 27 cm i mi to odpowiada. Zbyt wielu jednak ich nie było, bo szybko poznałam mojego męża i tak już zostało :D Do teraz sama nie raz żartuję sobie z mojego wzrostu, albo jak ktoś na żarty coś mówi o moim wzoście to powtarzam dla \"podtrzymania się na duchu\" i odgryzienia: małe jest piękne hi hi hi ;) Trzeba się polubić i umieć patrzeć na siebie z dystansem, a będzie OK :) A, że mężczyźni są wzrokowcami to normalne, ale jak zauważyły tu dziewczyny do związku na stałe potrzebują czegoś więcej niż tylko ładnego opakowania. Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam małżenstwo z długim stażem 3 dzieci - on wysoki i naprawdę atrakcyjny mężczyzna, ona malutka, okrąglutka, chyba ze 40 cm różnicy między nimi, mąż w swoja okrąglutką żonke zapatrzony jakby właśnie się zakochał. Ale ona jest tak cudownie ciepła i mądrą kobietą, ze wcale mu się nie dziwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja koleżanka zawsze mówila \"Pan Bóg stworzył dużych ludzi do roboty, a małych do kochania\" ;) Ja sama mam 177 cm i zawsze wydawało mi sie, że mężczyxni wolą małe, drobne dziewczyny. I w ten sposób tłumaczyłam swój brak powodzenia. Czyli jednak przyczyna może być inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... lolita ...
do 'majaja': bardzo mądrze i fajnie Ci się pisze na pewno, ale nie znasz dokładnie sytuacji. męźczyźni doszli do etpau, w którym nie poznaja kobiet od wewnątrz. być moze okazuje się to zbędne. wiele razy zdarzyło mi się mieć do powiedzenia na dany temat zdecydowanie więcej niź mój rozmówca płci przeciwnej, np: na imprezie, gdy każdy wypowiada się ogólnie. co do tego żeby być dla nich miłą i ciepłą kluchą to ładnie się już 'przejechałam' na takim postępowaniu. ja im czułe słówka, komplementy a oni mi kosza. zdarzył si taki co mi wprost powiedział, że jestem brzydka [tzn nie wprost: napisał mi to na gg po czym zablokował numer]. pS: co do mojego pseudonimu to jest ironią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllaa
Lolita ja chyba jako jedyna Cię rozumiem. Skąd przesąd, że tylko półgłówki i faceci o niskim ilorazie inteligencji zwracają uwagę na wygląd?? Znam wielu fajnych, inteligentnych facetów dla, których wygląd ma duże znaczenie. Asiek akurat Ty nie masz się czym przejmować, masz śliczną buzię i gdyby nie Twój mąż na pewno znalazłabyś jeszcze wielu innych kandydatów. I tak na marginesie masz ślicznego synka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes smieszna ...
to co piszesz jest naprawde żałosne i ... zarazem takie stereotypowe. Wszedzie gdzie tylko sie da, kobiety pisza ze "faceci to swinie", nie zatsnawiajac sie jaka to glupota. Co, nie chca cie ? BO NIE SPOTKALAS KOGOS ODPOWIEDNIEGO ! Ale to nie znaczy ze faceci to polmozgi ! Piszac cos takiego sam sie osmieszasz i prowokujesz do myslenia ze to TY jestes glupia osoba. Nie spotkalas kogos kto by sie toba zainteresowal ... wiec faceci to polmozgi. To naprawde żałosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... lolita ...
do 'Jestes smieszna ...': nie wiem czy masz rację. raczej wątpię w to że ktoś taki w ogóle istnieje, a ja nie zamierzam sie więcej razy poniżać, tym bardziej że nie każdy facet jest kulturalny i już jeden z takich przypadków opisałam wyżej. poza tym obserwuję i widzę jakie panienki mają 'branie'. super jak ładna, a jeszcze bardziej super jak głupia, bo jak wiadomo: z dwójki głupich zawsze jedna osoba jest bardziej głupia niż ta druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
... lolita .... zmień zdanie o samej sobie, a zobaczysz - cała reszta sama przyjdzie, na bank - wszystko zależy od ciebie, a faceci - to urocze "stworzonka" - bez mojego, uschnęłam bym jak kwiatek, te ich nałogi mają i swoje uroki ;) myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×