Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzona1

ufff

Polecane posty

Polska jest na szczęscie jeszcze takim krajem gdzie jak widzisz dwóch kolesiów spacerujących z wozkiem dziecięcym... to na pewno są to złomiarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaaa> co robisz? kambys> nic kambys> w pracy jestem Volf> Zaraz wracam, musze sie tylko zdefragmentowac Mikep> Czy ty nie mozesz choc raz powiedziec po prostu \"ide do kibla\"? piotrasS> gosciowka ma opis: Kocham mojego misia! Cala reszte pierdole!!!! zielu> i kto tu ma lepiej... misio czy ta reszta?:] fEnIo> Przeszła ponoć ustawa, że ubranka do 150cm będą miały mniejszy VAT.Kaczyńscy tylko kurwa o sobie myślą :/ zaper> Kaśka idziemy do mnie uprawiać sex? magda> Mam na imię Magda, a nie Kaśka ! :[ zaper> I co z tego? przecież nie o to pytałem... Z-Zibit> Tak sobie dzisiaj wczesnie rano wyszedlem z psem na spacer i (pod \'wpływem\' przechodzacych obok panow) uswiadomilem sobie że Polska jest (naszczęscie) krajem gdzie jak widzisz 2 kolesiów spacerujących z wozkiem dziecięcym... to na pewno są to złomiarze pretor> wiesz ilu jest żebraków w Łodzi? stachu> ze studentami czy bez? SonicShift> michal ma takie grube szkla, ze jak patrzysz przez nie na mape to mozesz zobaczyc ludzi jak ci machaja rekoma Nauczyciel> \'get\' w jezyku angielskim jest uzywane na wiele sposobow, jak otworzycie slownik, to znajdziecie ze 2 strony z \'get\'. Kaczor> to u nich \'get\' jest jak u nas \'kurwa\', tak samo czesto uzywaja. Zander> ej moi starsi cos ogladaja w tv, co chwila sie smieja, ja nie slucham co oni tam tak ogladaja, ale ze takie padaki lapia to wyjrzalem z pokoju i patrze a tam obrady sejmu qrdi> Polska to takie dziecko z downem, trzeba je kochać ale cudów to nie należy się spodziewać ;) pedro_2z> slyszeliscie kiedys o tym banku Dominet ? ;) kret> do czego?! Apollyon> a ty Krix masz partnerke? Krixander> z jej punktu widzenia czy z mojego? xxxxxxxx> dlaczego piszesz cukier przez u zamknięte?? yyyyyyyy> zeby sie nie wysypał...:) piotrek> czemu Jolka ze mną nie gada od ostatniej imprezy?? kaśka> trzeba było z jej ojcem nie pić w kuchni i nie rozmawiać o procesorach, zwracając sie do niego teściu... luki> guma obniża czy podwyższa współczynnik PH? wienio> U mnie jak się żuje gume na wykładach to to podnosi współczynnik PecHa na egzaminie, nie wiem jak u was ;] slashbeast> polec mi cos na przeziebienie slashbeast> bo ja juz pierdolca dostaje HuTu> okład z młodych piersi slashbeast> a cos co kupie w aptece ? HuTu> zostaw apteke, postaw na medycyne domowa Lardux> Programiście urodziły się trojaczki: untitled1, untitled2 i untitled3 Eld> W internecie pojawił się groźny, koreański wirus. Po zainfekowaniu komputera zżera psa - asystenta pakietu Office. Feratoin> idzesz ze mna do weterynarza? Cheyou> a co ci jest? lord_yanozsick> ... i jak z lutownicy unosi się czarny dym to znaczy, że coś jest z nią nie tak. kamil> a jak się unosi biały? lord_yanozsick> Habemus Papam... jacko_pl> nic mi dzisiaj nie wychodzi ;/ wap100-70> a \'wyborcza\' wychodzi codziennie :D ike> PiS = Potwory i Spółka ;) renka> arni jak sprawdzic czy ktos nie wlamal mi sie do kompa? arnold> rozkrecic obudowe i zobaczyc czy w srodku nie siedzi jakiś dupek Zokor> jak masz naimie? FAJNA20> iwona FAJNA20> aty Zokor> Krzysiek Zokor> skad jestes Iwonko ?? FAJNA20> skad znasz moje imie??? k25> cześć :-) aOna> cze aOna> znamy sie? k25> no jeszcze nie, ale zagadałem do Ciebie celem stricte ekonomicznym :-] aOna> ?? k25> znaczy chodzi o kasę ... aOna> no? k25> ustalmy fakty.... jesteś pełnoletnia? aOna> tak mam 21 lat k25> ok. to teraz tak...czy chciałabyś w miły i przyjemny sposób zarobić 1000 złotych? ;-) aOna> a jak? k25> słyszałaś może o tzw \"Becikowym\"? ;-] xal> masz moze jakis pomysl jak \'przeciazyc\' karte dzwiekowa? gotrek> wlacz mandaryne martoocha> parkiet to mój żywioł ja> hehe, ukladasz czy cyklinujesz? aus88> z kim piłkarze polscy spotykają sie w drugiej turze mistrostw świata? paq> ??? aus88> z polskimi kibicami na lotnisku okęcie RuneMaiden> Kto pierwszy wymyąlił hasło \'Teraz Polska\'? RuneMaiden> Adolf Hitler w roku 39-tym... vpak> Ostatnio nastąpiła całkowita zmiana hierarchii w świecie zwierząt: Kaczor rządzi, Lisa słuchają miliony, Lew siedzi faxe> dzisiaj monopolowe są czynne? faxe> bo się zastanawiam czy warto iść na spacer Spoon> OK to daj mi swój numer telefonu Sylwka> wiec... 0-700-7... Spoon> Sylwia ale nie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiło się zaj*biście mroźno. Stado wilków trzęsie się z zimna. Co robić? Zraz wszyscy zamarzną. Staje stary basior i mówi: - Trudno, panowie. Jest sposób. Każdy wbije swego ch*ja w d*pę kolegi i tym samym stworzymy krąg. Jak doradził weteran, tak zrobili. Każdy wilk zapakował koledze i zrobiło się kółko. Stoją se tak, ale nie marzną. Wtem z lasu wypada zajączek. - O kurfaaaaaa... cioty!!! – krzyknął i zaczął spierdzielać. Stado za nim. Nie minęły dwie minuty, a basior krzyczy: - Stop, panowie! STOP! Ten zwykły pościg nieuchronnie zamienia się w orgię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo
do czego można porównać naszą drużynę piłkarską w walce o Puchar Swiata? Do jąder- biorą udział ale nie wchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMARKO
Tak czytam te wasze komentarze i twierdze jedno jestescie jebnieci tak pisac Kasia jest ladna kobieta ale nie tak za jaka ja uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×