Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aicha

Zauroczylam sie w innym

Polecane posty

Hey pomozcie... Moj chlopak jest za granica czekam na niego juz 3 miesiace.... Niedawno bylam na imprezce i poznalam fajnego chlopaka i nie wiem co mam robic bo na 2 mi zalezy. Obaj maja cos w sobie tylko tyle ze ten drugi jest bardziej dojrzaly niz moj mezczyzna ....i starszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
... no i jej pod ręką a tamtego już 3 miechy nie ma ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ten drugi nie wie o tym moim a ten moj o tym drugim i chyba mam problem bo moj wraca za miesiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dupa już swędzi
nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie swedzi chodzi mi wylacznie o uczucie nie chce nikogo ranic i jestem parzadna dziewczyna na pewno nie zrobie to z innym dopoki mam chlopaka .... chodzi mi tylko o uczucia... przestaje mi na tym drugim zalezec... i zastanawiam sie czy nie jest to spowodowane tym ze go tak dlugo nie widzialam a przed jego wyjazdem znalam go tylko 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh heh heh
fajne komentarze te ostatnie, może zbyt wulgarne jak na forum ale jakże prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniu f1
porownaj ich obu i zobaczy jacy sa na ktorym ci bardziej zalezy albo zrob podstep i zobaczy ktory cie nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj topik jest stworzony dla ludzi normalnych.... Jak by mnie cipsko swedzialo to dawno bym juz to z tym drugim zrobila...Tylko zwykle kobieta jest wyzywana od kurw i szmat kiedy jest tak naprawde porzadna i zauwazylam ze tak naprawde kurwy i szmaty prawdziwe sa bardziej szanowane niz te porzadne.... Nie kumam was chlopcy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×