Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biss

przewóz psa

Polecane posty

Gość biss

no właśnie musze go ze sobą wziąć do Anglii (samolot) jak to jest z przewozem, dokumenty i cała reszta??? ma ktos doświadczenie w tej kwestii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhxjhdbnmsbchbc
Bardzo trudno, musisz miec paszport szczepienia badania jakies kwarantanny i jeszcze zabulic czyli w sumie nie licz na to. Na wyspach nie ma wscieklizny wiec zwierze z kontynentu ciezka jes wwiez bo sa bardzo ostre przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarantanna jakas bardzo dluga
jest (nie pamietam jaka, ale baardzo) i nie wszystkie linie lotnicze godza sie na przewoz psa do wielkiej brytanii (no, oczywiscie, za wyjatkiem psow przewodnikow). podobno unia im kazala zminic przepisy, ale oni sie panicznie boja przywleczenia wscieklizny na wyspe (i slusznie). tylko z drugiej strony - co to jest dla jakiegos wscieklego nietoperza przeleciec przez kanal? tyle co nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześc
też chciałam przewież kupiliśmy w Polsce pieknego Malamuta coś jak Hasky i jak dowiedziałąm sieile to zachodu to zrezygnowaąłm , czytałąm gdzieś ze włąsnie zniesiono kwarantanne ale co do reszty to wymagane sa badanie krwi po szczepieniu i to w okreslonym momencie póżniej będzie nie wazne i paszport oczywiście , powiem ci ze mozesz mieć duzo problemów jak będzie coś nie tak , ale zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wszystkie potrzebne info ... w marcu przyjechałam tu z psem - samochodem, ale wiem jakie inne drogi są uznawane. mój gg: 3833345 na początek: www.defra.uk kwarantanna: 6 m-cy !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś napisze do mnie na meila, proszę koniecznie w temacie opisać o co chodzi - inaczej meil trafi do kosza proponuję GG 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×