Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniia

mam dziwnego faceta

Polecane posty

ostatnio mialam ochote kochac sie z moim facetem wiec zaczelam sie do niego przytulac w nocy on zerwal sie i wydarl ze jest zmeczony \"czy ty nie rozumiesz tego kobieto?!! jestem zmeczony, spalem tylko 5 h!!\" ja tez tyle spalam ale ok, rano za to mial wielka chec sie poprzytulac ale nie chcialam zeby mnie w ogole dotykal, przyznal sie ze zachowal sie jak glupek w nocy...ale dlaczego to zrobil?faceci tak maja czasem?nie rozumiem...potem poklocilismy sie wsiadlam w taxowke i pojechalam do domu, uwazam ze brak mu jaj bo mnie nie probowal zatrzymac...jest jakis taki... sami określcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak mogł sie tak szybko zorietowac ze mu nie stal jak nawet nie zaczelismy sie miziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze tak zaragowal w czoraj na twoje zaloty to nie jest oznaka tego ze jest facetem tylko oznaka charakteru ze jest impulsywny a to wydaje mi sie byc zrozumile skoro mowil ze byl zmeczony moze mial nie przyjemny dzien i to wszystko sie nalozylo i rzeczywiscie nie mial ochoty na piszczoty i nie wiem po co sie czegos dziwnego doszukiwac wypoczol i mu sie zachcialo pieszczot normalne ty zawsze masz ochote na sex ?? niesadze sa dni i dni i tyle a to ze nie probowal cie zatrzymac poprostu uszanowal twoja decyzje to zle ?? a jak bys chciala zostac to bys nie robila scen wychodzenia tylko starala sie pogadac to tak na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkatajaka
wieczorem mu nie stał, bo coś sobie już bzyknął i nie miał ochoty już na rżnięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodacta
nie Ty jedna :O:O::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm probowalam z nim rozmawiac ale wyszedl w trakcie gdy do niego mowilam wiec powiedzialam nie! poczulam sie urazona.Ale zabil mnie gdy zaptalam czy bedzie za mna tesknil podczas jego dwutygodniowego wyjazdu on na to \"wiesz...trudno powiedziec...nie moge ci niczego obiecywac ale mysle ze tak...bede za toba tesknil...\"poprostu nie kumam go...nie potrafi uzewnetrznic swoich uczuc odczuc...zaslania sie zlymi doswiadczeniami z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostat-nia
oj ja mam nerwicę, jak mnie ktos obudzi w nocy i dre się bez opamietania na ta osobę i mam ochotę ją zatłuc, także widocznie cierpi Twój man na to co ja -panicznie nienawidzi jak się go budzi w nocy-szczególnie jeśli jest zmęczony-takze może nie jest taki zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie problemy
Dziewczyno to nie powod do zalamania... A CZY TY ZAWSZE MASZ NA TO OCHOTE??? Moj chlopak tez czasami chce czasam nie chce ale to nie powod zeby zaraz sie obrazac na niego jak mala dziewczynka... Powiedz szczerze czy chodzi ci o to ze sie z Toba nie chcial kochac czy o to ze na Ciebie warknal..????Mozesz mu zwrocic uwage zeby do Ciebie mowil z troszke mniej podniesionym tonem... PROSTE!! Moj facet mnie zdradza wiec ja tu chyba mam problem..... wolalabym byc w Twojej skorze...!!! A co najgorsza nie chce sie wynies z MOJEGO domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...to u mnie jest odwrotnie:| dochodzi czasem do tego, ze budzi mnie o 2-3 w nocy, caluje mnie i chce sie kochac... ja wtedy nie mam ochoty na nic innego procz snu...jakby to zrobil WCZESNIEJ to ok...Poza tym ostatnimi czasy to mnie sie wogole nie chce, to chyba przez tabletki (choc biore juz dlugo...) i przez inne leki:(...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ? co ty mówisz? nie chce sie wyniesc bo twierdzi ze nie masz racji?czy tak poprostu ma kaprys by zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...to u mnie jest odwrotnie:| dochodzi czasem do tego, ze budzi mnie o 2-3 w nocy, caluje mnie i chce sie kochac... ja wtedy nie mam ochoty na nic innego procz snu...jakby to zrobil WCZESNIEJ to ok...Poza tym ostatnimi czasy to mnie sie wogole nie chce, to chyba przez tabletki (choc biore juz dlugo...) i przez inne leki:(...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, gdyby mój facet obudził mnie po 5 godzinach snu, też by dostał zjebkę. To, że ty jesteś wyspana nie znaczy, że on też. To, że ja lubię kolor czerwony, nie znaczy, że ty też. To, że nie wybiegł za tobą swiadczy, że ma ciebie dość, a nie, że nie ma jaj, bo nie zatrzymywał. buahahahahahaa. miał ciebie dość, więc cie nie zatrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQEL
najwiekszym szcześciem jest dobrze dobrać sie w łóżku,sami widzicie jak czesto dochodzi do niepotrzebnych spięć z powodu checi lub jej braku na sex,LUDZIE dobierajcie sie pod tym względem bo inaczej wasze związki bedą przechodziły kryzysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiem
Nie wiem czy ma kaprys czy co? Jedyne co nas dzieli to moj synek pisze "moj"bo ten palant nawet dzieckiem sie zajac nie umie. Wlasnie w tej chwili siedzi z kumplami i chleje. A taki byl slodziutki na poczatku zanim nie przywlaszczylam go pod swoj dach. Wzywam policje i wszystko a ten ch.... ciagle wraca nawet zmienilam zamki raz to tak walil w drzwi ze wkoncu mu otworzylam bo by malego obudzil.. Nie mam zadnej pomocy od strony rodziny bo mam ja daleko a policja????? To kretyni wezma go na wytrzezwialke i wypuszcza... BLAZNY!!!!!!!! Aha wspomne ze ten palant ktory jest zakala mojego domu jest ode mnie o 10 lat straszy...I boje sie go bo mnie bije :( Mam 19 lat pol roczne dziecko i zmarnowane zycie :( Mojego kolezanki bawia sie po dyskotekach a ja... kura domowa :( Ale synka kocham najbardziej na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQEL
do -ale wy macie problemy- myśle że powinnaśspakowac tego koleia,zainwestować w nowe zamki i zapomniec o tak nikczemnym facecie ,jesteś zapewne cudowna kobieta i super człowiekiem zasługujesz na pełnie szczęścia i dąrz do tego by Tobie było dobrze,nie daj sie wykorzystywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam sie was poradzic ale coniektorzyz was na mnie najezdzaja...spalismy tego dnia tyle samo godzin bylismy na imprezie na ktora on mocno chcial isc...w łózku jest swietnie jestem malo doswiadczona ale jemu to odpowiada...pytam sie was co o tym sadzicie i wypraszam sobie najazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pisalam
AQUEL ze zmienilam zamkie ale on bedzie pukal walil do drzwi az mi je wylamie spakowac go tez raz spakowalam to dostalo mi sie jeszcze po twarzy. Grozi mi ze zabierze mi synka. A co najgorsze ta pierdolnieta policja czeka chyba az mnie zabije bo ja ciagle zglaszam moj problem a oni nic wezma go na rozmowe pogroza ze jak jeszcze raz to... i tak ciagle a on przychodzi na chate i mnie tlucze ze bylam na policji i mu opinie psuje..To jest debil.. Kobiety zanim wezmiecie zwierze na chate dowiedzcie sie jakiej jest rasy i sprawdzcie mu podniebienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, żeby teraz on poszedłna impreże na którą ty chcesz iśc, i po 3 godzinach Cię obudzi :) i będzie szarpał do seksu :) Bo spaliście tyle samo godzin. Nie wiesz durnowata dziewczyno, że każdy organizm potrzebuje różnej ilości snu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym rzucił taką jędzę co spać nie daje po nocy, a z rana odrzuca pieszczoty i jeszcze obrażona wychodzi. Jak wychodzi, to znaczy, że nie chce ze mną już być i jeszcze ją zatrzymywać będę? Sama jż nie wie o co jej chodzi. Co za durna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja11
zdradza cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Konopielce było że
jak pies ma czarne podniebie to zły - dobry pies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan! wcale nie jest dziwny! przeciez kazdy ma czasem zly dzien..nie dziwie mu sie..spal 5 h pewnie tyral caly dzien a Ty jeszcze robisz mu wyrzuty! kobieto im zawsze chce sie rano! a najgorsze jest to ze nam sie wtedy nie chce,i co on tez mial wyjsc z domu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jaj
jasne tez bym nie próbował zatrzymywac CIę kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz, ze faceci spia gorzej niz kobiety?:o to wiedz o tym na przyszlosc, maja slabsze sny niz kobiety, i czesto sa bardziej nie wyspani niz my, jest to udowodnione naukowo....wiec nie ma sie co go czepiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no dobra
pomijajac ten fakt o snie . Dla mnie to by bylo hamskie jakby chlopak mi powiedzial "nie moge ci obiecac ze bede za toba tesknill" to ja bym go w dupe kopnela i innego znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggy-pop
A co on ? Duch Święty ? Skąd ma wiedzieć czy będzie tęsknił czy nie będzie ? Facetów się pyta po fakcie (tęskniłeś czy nie ?) a nie czy będzie tęsknił czy nie będzie :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko dodac ze to ze wyszlam nie bylo skutkiem jego chodnego zachowania w nocy tylko sprzeczki rano ale chodzilo o cos zupelnie innego, wspomnialam wam o tym bo to ze mnie nie zatrzymal dalo mi do myslenia ze moze nalezy ten zwiazek zakonczyc, kumpela twierdzi ze wyglada na to ze trudno mu jest uzewnetrzniac swoje uczucia, tak jakby bal sie ze ja jestem taka sama jak jego byle, podkresle ze prawie kazda zostawila go dla innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań pierdolić!!!! NIe zatrzymał ciebie to jest powód do rozstania!!!! LITOŚCI!!!! Zresztą, masz rację zostaw go, znajdzie sobie lepszą od Ciebie. Pierdoło. Będziesz się rozstawać o durne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faaakt
popierdolka z Ciebie...... - poznaj mnie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×