Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

Czy test może się pomylić ???

Polecane posty

Niedawno pisałam tutaj na forum o moich dziwnych objawach które mogłyby wskazywać na ciążę i dziewczyny poradziły mi żebym zrobiła sobie test ciążowy ... jakiś tydzień temu zrobiłam ten test ale moim oczom ukazała się jedna kreseczka (:() ... Natomiast nadal dziwnie się czuję tzn. rano i wieczorem zbiera mi się na wymioty, często pobolewa mnie podbrzusze (częściej lewa strona), mam strasznie zmienne nastroje, mam wilczy apetyt (chociaż należę raczej do niejadków), ostatnio nie mogę w nocy spać no i nadal nie mam okresu (a miałam dostać 7 maja). Czy taki apteczny test mógł się pomylić ??? Co powinnam teraz zrobić ??? Kupić jeszcze jeden test ??? Sama już nie wiem co mam o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
ty to niezla panikara jestes albo tak nieodpowiedzialna :P pamietam ze kilka miesiecy temu tez mialas schizy ciazowe i sie okazalo ze nie jestes zabezpieczaj sie dziecko zabezpieczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... nie mam żadnych schiz ciążowych ... wręcz przeciwnie ... chciałabym być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
no to do lekarza a nie na forum takie debilne pytania :O no ale ok jak chcesz to masz : tak to 6 tydzien, pecherzyk prawidlowy , usg doskonale , gratuluje prosze co miesiac mnie odwiedzac a na poczatek wypisze pani skierowanie na kontrolne badanie krwi zadowolona ??? :O Boże taka głupia i chce być matka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ... nieważne ... możesz już zająć się swoimi problemami :o ... ale mimo wszystko życzę Ci aby Tobie ktoś pomógł w potrzebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
kur*** pomysl logicznie !!!!!!!!! jak ktos moze stwierdzic czy jestes w tej swojej upragnionej ciąży ???? :O normalnie ciemnogród i zaścianek juz dwa razy do lekarza moglas isc a nie pytac na forum a nawet jak ktos Ci napisze ze test mogl sie pomylic to dalej nie bedziesz wiedziala czy zaszlas czy nie ??? takie to trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ! Przecież nie oczekuję tutaj jakiejś konkretnej odpowiedzi czy jestemw ciąży czy nie ... Niestety w tym tygodniu nie mam możliwości aby wybrać się do lekarza :o Chciałam się tylko dowiedzieć czy na tym forum są może dziewczyny którym test również pokazał jedną kreskę a mimo tego były w ciąży ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
dwukrotnie byłam w ciąży i oba razy test wychodził negatwny :) więc z tego wniosek, że może się mylić. Dopiero testy robione kilka dni po terminie miesiączki wyszły pozytywnie. Jedyne co mogę Ci więc polecić, to zrobienie testu jeszcze raz albo wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
również słyszałam, że mimo testów negatywnych dziewczyny były w ciąży, rozumiem cię Kiara21 - w kwestii wybrania się do lekarza, ja też musiałam czekać, żeby dobrać termin (praca) - dopiero w czwartek idę i zobaczymy co z tego wyjdzie, @ spóźnia mi się już 4 tygodnie, testy negatywne - ale mimo wszystko intuicja mi podpowiada .... - to nie schiza, jestem odpowiedzialną osobą :) trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo 🌼 ... Ja też mogę dopiero w przyszłym tygodniu wybrać się do lekarza :( Dziękuję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
Kiara21 - buziak! 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara, jeżeli chcesz być pewna - zrób test krwi na obecność hcg. Skoro okres spóźnia Ci się tak długo wynik będzie na pewno rozwiązaniem zagadki. Mnie również test z apteki wyszedł negatywny a mój szkrab ma teraz 5 miesięcy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×