Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość olivejszyn
Witam wszystkie miłe Panie:)Na początku chciałam napisać,żę forum strasznie mi sie podoba,bo po 1 jest na temat tipsów żelowych,a po 2 jest wątek o allegro,od którego jestem już chyba uzależniona::P Nic więc dziwnego,że gdy postanowiłam sama zacząć robić sobie żele,to zajrzałam właśnie tam:) Zwracam się o pomoc,gdyz nie chcę naciąć się na badziew,no i też nie wydać kasy przeznaczonej na cały miesąc:P Myślę,że cena tak do 250 złotych. Bardzo proszę o pomoc,bo już się nie moge doczekać,kiedy zamówię swój zestaw:) Pozdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
aha i hciałam jeszcze zapytać,czy lepsze są żele jednofazowe,czy lepiej gruntujący i wykańczający??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
*chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
wg mnie ten ostatni z reni jest ok,mimo ze tipsy sa nieciekawe ich zele sa niezle,sprzedaje je na co dzien i klientki(te nieprofesjonalne)je chwala.poza tym znam ich asortyment i czystym sumieniem moge ci polecic ta firme. pozostalych nie znam,wiec sie nie wypowiadam. pozdrawiam kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga...ja mialam zel od reni w złotym pudełku i był super:))...teraz szukam takiego 30g ale nie ma na allegro...skoro masz sklep to napisz mi prosze, czy masz u siebie 30g tego w złotym od reni...i czy ten w złotym jest taki sam jak ten w białym opakowaniu:)dzieki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomoge Ci , bo nie znam tej firmy..generalnie kieruj sie tym zeby zel byl jednofazowy a lampa na 4zarówki...a na co trafisz nigdy nie wiadomo...napisalam Ci wczesniej, ze produkty od andrew35 sa super:)...i wszystkie jestesmy zgodne, ze tipsy od reni nail pekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _martaaa_
hej;) mam wielka prosbe czy ktoras z was moglaby mi powiedziec jak spilowac takie gotowe tipsy french, kolorowe albo z jakims wzorkiem aby ich nie uszkodzic bo zawsze uzywalam tipsow clear a chcialabym sprobowac takich gotowych tylko nie wiem jak je zalozyc zeby nie zepsuc efektu. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbek,tak mam ale jest to to samo.zmienili tylko opakowanie i w nowym opakowaniu sa nieco drozsze.wiadomo,jak w kazdej firmie teraz doplacamy za opakowania.fakt,ze te poprzednie nie byly ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaa gotowe tipsy trzeba tylko matowic.nie musisz ich pilowac.usun dokladnie pyl z lini usmiechu i nakladaj zel.jezeli chodzi o air brusha czyli te juz ozdobione delikatnie matowimy blokiem,linie laczenia delikatnie i z wyczuciem musisz pilowac zeby nie usunac zdobien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _martaaa_
dziekuje ci bardzo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska_Doda
Cześć dziewczyny:} Mam pytanie bo kupilam tipsy french ale powiem wam ze nie podoba mi sie....bo po naklejeniu ich na krotki pazurek skracaja go i wyglada to okropnie...;/kurcze macie tez tak? odp czy da sie to jakos zrobic choc watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby frencz na krotkich płytkach wygladał ładnie trzeba go namalowac troche wyzej jak linia paznokcia a potem pokryć rózowym, przezroczystym zelem:))Nie przepadam za gotowymi tipsami do frencza...słabiej sie trzymaja:)wole malowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska_Doda
oK dziekuje Ci bardzo... szkoda niepotrzebnie kupiłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym poprosić Was o opinie na temat takich sprzedawców jak Gabrielle Nails, Nail Design i Neonail. Myślę o kupnie całego zestawu do żeli i oferty tych sprzedawców podobają mi się najbardziej. Moją przygodę z żelami dopiero zaczynam, dlatego kompletnie nie wiem, który zestaw wybrać. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosek92
HeY Laski.. czy jest tutaj ktoś z okolic Częstochowy... Bo chodzi mi gdzie na kurs..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
Mam pytanko jak można zdjąć tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz zdjąć tipsy pokryte żelem to tylko i wyłącznie pilnikiem.inaczej sie żelu nie usunie.tylko proszę cię zrób to ostrożnie,bo możesz przepiłowac sobie paznokcie.a pozniej pojawia sie opinia,że tipsy niszcza paznokcie.... powodzenia. a jezeli masz tipsy akrylowe to mozesz acetonem.rozpuszcza akryl.a i samego tipsa niczym nie pokrytego ,ale np zle sie przykleil czy krzywo itd.,tez mozna usunać acetonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
Czy ma ktoś z Was może jakiś filmik jak nakładać tipsy żelowe krok po kroku,jestem początkująca w tych sprawach.Mam całe oprzyrządowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
hej dziewczyny mam pytanie co do tipsów bez kieszonki czy któras je miała jak one się trzymają bo ja mam french z linia uśmiechu w różnym kształcie (kupiłam je na allegro od MarGrab) chciałabym zasięgnąć waszej opinii co do takich tipsów bez kieszonki czy warto wogóle je przyklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioonka
hej dziewczynki :* zagladalam na to forum jakis rok temu jak kupowalam swoj zestaw startowy zeli i widze ze sporo sie tu zmienilo i zmienily sie rowniez osoby udzielajace rad :) Chcialam zapytac czy ktoras w Was jest ze starej ekipy?? Poszukuje instrukcji do nakladania akrylu jaka wysylala krwawa_mary_ zalozycielka watku, czy ktoras z Was ja posiada badz ma cos na temat akrylkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×