Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość jola2243
ja tez dop[iero zaczynam, robiłam dopiero 6 razy pazurki i widzę, że za każdym razem wychodzi mi trochę lepiej, oby tak dalej. powiedzcie coś o żelach pinki shop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! mam pytanie jak zrobić idealny french?? robię french na wysuszonym już żelu ale ten uśmiech nie wychodzi mi za ładnie zresztą zamim zrobię ostatniego palca u ręki z reszty paznokci spływa żel i muszę na nowo poprawiać;/ słyszałam że można robić też na mokrym żelu a później ciękim pędzelkiem wyrównać linię uśmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz kiepski zel>?spróbuj malowac jeden paznokiec , a potem włozyc go do lampy na chwilke(10sek)...potem kolejne pojedynczo...ja tak robie jak daje warstwe budujaca i nic mi nie ucieka:)zeby namalowac ładna linie usmiechu potrzebny jest pedzel sciety na ukos i duza wprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
CO Z TYMI ŻELAMI PINKI SHOP?///?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola90niunia
Mam pytanko czy kleje z firmy activ sa dobre, bo nie dawno kupilam do sprobowania ale jakos dziwnym trafem odpada jeden tips prawie kazdej klientce po paru dniach i nie wiem czy to moja wina czy kleju. Prosze o odpowiedz ;] pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.emi
HALOOOOOOOOOOOOOOOO POMOCY CZY KTOS MI ODPOWIE HALLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezarka sluzy rowniez do usuwania zelu ale miedzy innymi.pilnik tez ci bedzie potrzebny bo nie wszedzie wejdzisz frezarka a poza tym pilnikiem robisz to delikatniej.mniejsze prawdopodobienstwo uszkodzenia naturalnej plytki paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleje activ- nie mam pojecia ja uzywam future nails i sa swietne.a odkrylam ostatnio nowe zele prestige 30ml to koszt 58 zl ale rewelacja.pieknie sie nakladaja bez niczego sie trzymaja na paznokciach az niemozliwe zeby za tak niska cene kupic tak dobry zel.sprawdzcie w cenniku na www.kinga-tipsy.pl.tl wprowadzilam je do sklepu,ale nie dlatego je chwale.sprzedaje rozne zele ale te sa nie do opisania.sprawdzcie same.polozylam na swoje paznokcie(gdzie bez primera i zelu podkladowego po 20 minutach kazdy zel podchodzi powietrzem),wiec bez niczego polozylam zel i bez zadnych oznak nosze juz 2 tydzien ten zel i bez zadnych poprawek. pozdrawiam kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.emi
DZIęKUJę CI ZA ODPOWIEDZ MYśLAłAM żE JUż NIKT MI NIE ODPOWIE A POWIEDZ MI JESZCZE CZY TAKA PODSTAWOWA FREZARKA CO JEST NA ALLEGRO NP ZA 37Zł TO JEśLI JA ZAKUPIE CZY OD RAZU MOGę PRZYSYąPIć DO RAZU DO PIłOWANIA żELU CZY MUSZę JESZCZE COś ZAKUPIć DO TEGO Z GORY DZIęKUJE ZA ODPOWIEDZ :):):):):):):):):):)::)))))))))):::::::::::::)))))))))))))::::::::):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie frezarki sa do paznokci , nie do tipsów...absolutnie nie nadaja sie do spiłowywania zelu!!!wiem, bo niestety kupiłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik88
skarbek75 profesjonalan frezarka sluzy rowniez do spilowania starej masy zelowej z tipsow, a ty najprawdopodobniej kupilas tania frezarke do manicuru ktora sie poleruje paznokcie i usuwa skorki! taka frezarka jest nie do porownania z profesjonalna, ktora ja uzywam do zelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik...własnie o tym pisze....ona pytala o frezarke za 37zł...to chyba mowi samo za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,taka frezarka jest najprawdopobniej do naturalnych paznokci.nie kupuj do zelu ponizej 25tysiecy obrotow,bo nie beda sie nadawaly do zelu i szybko ja spalisz.sprawdz tez czy wystawiaja gwarancje(moja kosztowala 600 zl z sun flowera i po 3 godzinach sie przepalila) na pewno najistotniejsze sa frezy bez tego nawet nie zaczniesz pracy.nie jestem w stanie mailowo ci wytlumaczyc ktory frez jest do czego.poszukaj w necie. pozdrawiam kinga0891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.emi
bardzo wam dziękuje za odpowiedz to ja jej jednak nie kupie bo mi najbardziej chodzi o spiłowanie żeli wiec jeśli ta tania się do tego nie nadaje to nici z zakupu zostanę dalej przy pilniku bardzo ale to bardzo dziekuje wam za odpowiedz pozdrawiam was :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
laski co z tymi żelami pinki shop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia85
czy żel budujący mozna używac jako jednofazowy???? albo na warstwe bydującego dac jeszcze 2 warstwy jednofazowego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana budujacy to budujacy,nie bedzie spelnial nigdy funkcji jednofazowego.pod niego obowiazkowo zel podkladowy typu bonder ewentualnie 1 warstwe jednofazowego.a co na niego juz polozysz to nie ma za bardzo znaczenia.najwazniejsze zeby pod nim byl odpowiedni zel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia604
Jest tutaj jakis \"samouk\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda.ja nie jestem i podpowiadam fachowo co jak i z czym))) jak nie chcecie to nie bede pisała... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze odpowiadasz fachowo, ja moge odpowiedziec jako samouk tylko z doswiadczenia i wiedzy, ktora zdobyłam sama:)Kazde zdanie jest wazne(tak mi sie wydaje).jesli ktoś jest mądry to bedzie czerpal wiedze z kazdej wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zaba-nails.blog.onet.pl
ja tez jestem samoukiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec samouki i nie samouki :) Powiedźcie mi proszę ( chodzi o firmę i login z allegro) jakie żele i kleje do tipsów są dobrej jakości i w miarę przystepnej cenie? Od kogo na allegro najlepiej je kupić i czy wiecie coś o firmie Reni-nail? Maja niskie ceny, ale mi chodzi o jakość? Pozdrawiam Was serdecznie i licze, ze mi odpowiecie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edga..ja Ci polecam firme gabrielle... nick allegrowicza to andrew35 .Tipsy od reni nail pękają...nie polecam, natomiast jednofazowy zel , ale w złotym opakowaniu(innych nie mialam) jest bardzo dobry:)Tipsy od gabrielle sa super!!!Zel tez:))teraz zamowilam nowy ich zel...dam znac jak sie sprawuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękuję :) nie liczyłam na tak szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbek75 Przepraszam, że pomyliłam twój login :( Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×