Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość lenaaaaa
czy ktoras z was uzywa tip blendera?? jest on dobry? czy na prawde skraca czas pilowania? i jak go uzywac? z gory dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioonka
tip blender zmiekcza tipsa co troche ulatwia jego obrobke, nanosi sie go na przyklejonego tipsa tuz przy gorze kieszonki zeby latwiej obrobic tipsa i wyrownac prog z naturalnym paznokciem, jednak ja wole obrabiac tipsa bez jego pomocy, to chyba kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
Witam mam pytanie jak docierać tipsa naturalnego aby nie było widać miejsca łączęnia.Dziś nakładałam tipsa i powierzchnia była gładka a widać było linię tipsa.Jakiego żelu używać przezroczystego czy różowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243wp.pl
lepiej w takiej sytuacji użyć żelu rózowego, to mniej widac linię tipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
ja miałam wczoraj ten sam problem z widocznościa linią tipsa,bo mam przezroczysty żel;/ A mam jeszcze takie pytanie,czy jesli dopełniam tipsa,to muszę spiłować całkowicie stary żel,aż dojdę do tipsa?? Bo widać takie niedoróbki;/ Postanowiłam zatuszować je brokatem i jest ok,ale co gdy bedę chciała coś bardziej delikatnego??;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
hej skarbek polozylam tez zel jednofazowy na moje paznokcie zobaczymy co ztego wyjdzie chcialam przetestowac zanim komus zrobie nie byl rzadki.dodam ze jestem samoukiem i jesli ktos chce moze zobaczyc co tworze na www.izuska.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
do lizuska, oglądałam twoje prace i muszę przyznać, że sa staranne, podobają mi się, a jak długo już pracujesz z paznokciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
niecały rok temu założyłam pierwsze swoje nieudolne tipsy.DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo starannie:))...ja swoje nieudolne tez pierwszy raz załozyłam ponad rok temu...trzymały sie 5dni:)...byłam dzisiaj w sklepie, gdzie sprzedają produkty do tipsów...hm...żel reni nail 15g-40zł!!!!!!!!!!!!(na allegro 24)...coż...pozostawie bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliamielcarek żele diamond nails mam od zestawu, który kupiłam na allegro: http://www.allegro.pl/item384952341_super_duzy_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_zele_tips.html ale nie widzę nigdzie na allegro samych żeli, dlatego będę musiała kupić innej firmy. lenaaaa ja mam tip blender, ale nie jestem z niego zadowolona, bo wg mnie wydłuża czas piłowania, o dziwo! Jakoś tak się ciągnie i mam wrażenie, że stępia pilnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy kapelusz
Żel Exstra Strong co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.emi
LIZUSKA masz piekne fotki na blogu az trudno uwierzyć że jesteś samoukiem naprawdę wychodzi ci piękny kształt tipsa w efekcie końcowym jak ty to robisz bo mi zawsze wychodza łopaty pozdrawiam cie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.emi
aha jeszcze jedno jak dopasowujeci tipsa do paznokcia to macie go idealnie od jednego boku do drugiego boku równe bo np. czasami bywa tak że numer 3 jest za duży a numer4 za mały to co wtedy robicie zakładacie tego wiekszego czy tego mniejszego Z GóRY DZIEKI ZA ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
jestem samoukiem tylko raz poszlam do takiej babki na tipsy i tylko tyyle widzialam jak to sie robi reszte to duzo czytalam roznych artykulach forach i jakos tak zaczelo wychodzic. a co do numerkow z tipsami przewaznie mi pasuja wszystkie kilka razy mi sie tak zdazylo to wzielam wiekszy ale troszke z boku go podpilowalam nie wiem jak inni ale jak tak zrobilam byle by nie byl mocno wiekszy.powodzenia i dziekuje za slowa pochwaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
aha i dodam ze zele i tipsy zamawiam od andrew tipsy ma super polecam(firma gabrielle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizuska , ja tez:))maja i tipsy i zele super:)i tez sie sama uczyłam:))i tez daje troche wiekszy jak mi nie pasuje(tips oczywiscie)...pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
dziewczyny czy ktoras z was moze mi polecic dobry niedrogi zel na naturalana plyke paznocia z dostepnych na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olanta
hejka! może polecicie mi jakiś fajny nie drogi zestaw na allegro ??? najlepiej już wypróbowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartusiaG
Cześć laski.. czy pracuję któraś z was na pędzelku ze sztucznego włosia? bo upatrzyłam zestaw a nie pisze z jakiego jest wykonany i ie wiem? a i czy wszystkie używacie primera ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
hej dziewczyny.Mozecie mi poradzic z jakiej firmy moge kupic wszystko do pazurkow poczawszy od wacikow po zele nablyszczacze podkladki pod dlon itp. wazne by bylo to dobrej jakosci odwiedzilam juz kilkanascie sklepow on- line i zawsze tam czegos nie ma. Jedynie w nail desing bylo wszystko a kiedy weszlam na forum by zobaczyc jaka moja opinie odechcialo mi sie wszystkiego. Prosze pomozcie. Nie ma mnie teraz w kraju. bede dopiero za dwa tygodnie i chce zlozyc pozadne zamowienie, by przeslali mi do tego czasu paczke. stawiam na jakosc. jedni mowia tak drudzy tak wiecie same ze to zalezy od przygotowania plytki, zelu i lampy ale juz mnie glowa boli od tego szukania i robienia non stop zamowienien a jak co do czego przyjdzie to lipa. Normalnie jak na zlosc!dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adnaw
polecam www.dobrarada.pl tam jest wszystko od wacików po żele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
ADNAW nie dziala mi to:( a mozesz spojrzec na ten zestaw mam zamiar go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,znam ten zestaw i jedyne co moge powiedziec to to,ze bardzo duzo brakuje mu do profesjonalnego zestawu stylistki paznokci.jestem dystrybutorem nail design i znam ich az za dobrze. pedzelek ktory znajdziesz w zestawie nie nadaje sie do nakladania zelu,jest za waski,wiec juz musisz doliczyc do tego kupno nowego pedzelka(najlepiej z naturalnego wlosia)sa trwalsze.ja tez mam sklep internetowy,ale nie wszystko w nim wystawiam .pelny zestaw z prawdziwego zdarzenia to koszt ok 500-600 zl od a do z.cennik jest na www.kinga-tipsy.pl.tl sprawdzcie sobie,zawsze daje raaty itd.bardzo lubie moje klientki i mimo ze sama robie paznokcie juz 4 lata z checia odpowiadam na wszystkie pytania poczatkujacych dziewczyn.kazdy towar w moim sklepie wytestowalam.najlepiej mi sie pracuje na zelach prestige.nie sa to te zele z najniższej półki ani z tej najwyższej,ale są dobre. pozdrowionka. w razie pytań piszcie)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adnaw
Poprzedni zestaw wygląda dość obiecująco ale jesli dystrybutor nie poleca go to coś jest na rzeczy,fakt dużo zależy od pędzelka i dbałosci o niego a jesli chcesz to wejdz tu i zobacz http://www.dobrarada.com.pl/ chyba w tamtym zestawie skusił cie kuferek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×