Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

kociakkkk ciagle czekam na wiesci od Ciebie!!!!!!! zamówiłaś juz cos???? troche sie niecierpliwie🌼 pozdro!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociakkkk nie ma Cie, pewnie jestes w pracy albo po prostu jestes czyms zajeta, trudno:( ja tez zmykam, bo dzisiaj moja imprezka urodzinowa❤️ musze sie pozadnie przygotowac:P licze ze sie odezwiesz, bo jestem ciekawa co jeszcze bedziesz zamawiac???? ja juz chyba mam komplet, ok350 zł mnie ten interesik bedzie kosztował, ale co tam..... moj ❤️Tygrys❤️ mi to sponsoruje:) bede jutro na kafe, ale dopiero od 15 moze nawet troche pozniej, w kazdym razie czekam na info od Ciebie!!!! w koncu co dwie głowy to nie jedna!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaazyna
Cześć dziewczymy chciałabym żebyście mi doradzili w wyboże kupna żelu ostatnio miałam żel z firmy NEO i niejestem do końca z niego zadowolona,teraz zastanawiam się nad żelem jednofazowym z firmy Gabriella lub ACTIV - CLEAR) on kosztuje 55 zł za 15 ml może kturaś z was miała ten żel i może mi coś onim powiedzieć bo z gabrielli czytałam ze dziewczyny go chwalą jednak chciałam się dowiedziec który jest lepszy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakkk
Malami zostawilam Ci wiadomosc na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Ja sama jestem początkująca...Na pierwszy rzut oka ładne paznokcie ;) Czytam duuużo forum i mogę Ci napisać, że "za mało się uśmiechasz ;) " Ta biała końcówka powinna być zrobiona nie "na prosto" tylko taki jakby uśmiech... Ja sama nie umiem zrobić takiego ładnego uśmiechu, więc narazie używam tipsów french, ale w tych co mam też jest słaba linia uśmiechu :( A to kilka moich ostatnich prac ;) (zdjęcia nie wyraźne, bo robione telefonem ) : http://images23.fotosik.pl/97/73ca8c8aa2e89a7cmed.jpg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27c0bcaaf578bf67.html Mók komputer się dzisiaj buntuje, więc tylko dwa zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
a ja mam linie usmiechu ale taka delikatna, nie gleboka bo ni chcialam. Nie mam na prosto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
brokatem chyba za bardzo zaslonilam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Karolina, ok ;) Może się nie znam :-) W końcu ja też jestem początkująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia_***
hej a co sadzicie o produktach tego użytkownika? http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4309641&p=2&p=3 prosze o odpowiedz bo mam zestaw od neo nail i robilam juz sobie pazurki ale jakos te zele mi nie pasuja i chcialabym kupic cos innego na próbę na razie bo myśle o robieniu pazurków na żelach activ bo wiem że są dobre bo moja kuzynka parcowała w salonie kosmetycznym i dziewczyny na nich pracowały i bardzo sobie je chwala klientki też ale narazie nie mam zbyt wiele kasy i wole się uczyć na tańszych produktach bo naprawde początki są najgorsze już się o tym przekonałam prosze o pomoc!!!!Pozdrawiam gorąco buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiunia Kochana z tańszych żeli a naprawdę dobrych polecam emmi nail.Jest teraz promocja jest za 25 zł a jest rewelacyjny ja na nim juz rok pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia_***
marlena887 dzieki też o nich myślałam na samym poczatku miałam kupić od nich zestaw ale zasugerowałam się innymi opiniami i nie za dobrze na tym wyszłam a co do tipsów i innych produktów to też polecasz od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
kasiunia ja też Ci mogę polecić Emmi Nail, mam cały zestaw z tej firmy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiunia. Tak inne produkty też maja super z tym,że tipsy ja zamawiam od andrew35 z allegro bo też są super a tańsze bo z emmi za 100 dasz 25 zl a u andrew35 za 300 sztuk 27 zł. i polecam tez primer od andrew35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia_***
dzieki dziewczyny kochane jesteście!!!!!;*;*;* żele z em-nail-design już zamówiłam jeszcze tipsy no i myśle o szblonach chciałabym spróbowac ale wydaje mi sie że trudno bedzie!!!!robicie tipsy na szablonach jak tak to poradzcie cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiunia. Ja mam szablony i też mi za bardzo nie wychodzi. Moze to wina szablonów bo mam te najtańsze, ale wole na tipsie.Czasami trenuje szablony na kuzynce i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EndyPendy
Dziewczyny mam problem.... Jak naklejałam tipsa, musiałam dać za duzo kleju i ten wypłynął na paznokieć od wewnetrznej strony, zasechł i teraz to brzydko wygląda... :( Jak sie tego całkowicie pozbyć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDonnaMobille
Dziewczyny mam problem.... Jak naklejałam tipsa, musiałam dać za duzo kleju i ten wypłynął na paznokieć od wewnetrznej strony, zasechł i teraz to brzydko wygląda... :( Jak sie tego całkowicie pozbyć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys miala frezarke to frezarka byc to usunęła a tak to juz nic nie zrobisz ale powinuien sie z czasem wykruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz99
mam problem poniewaz zamowilam zestaw do zeli ale sie troche w nich zagubilam i niewiem w jakiej kolejnosci mam je nakladac -zel base podklad -zel rose french -zel rose klar -zel super build nie bardzo wiem ktore sa jedno fazowe ktore nie??? jesli chodzi o 2-3 fazowe chcialabym wiedziec jakie i w jakiej kolejnosci sie naklada!!! prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co sa wymienione to nie ma tam jednofazowki jako pierwszy dajesz bazowy,polem jak chcesz french to robisz biala koncowke nastepnie do bialej koncowki dajesz rose i nastepnie build zeby zbudowac paznokcia i na koniec wykanczajacy ale tam nie ma wynienionego wiec daj clar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Żabka
Już pewnie było 100 takich problemów i pytań...ale...robię pazurki, staram się robić wszystko dokładnie, staram się nie zalewać skórek (używam żelu jednofazowego Emmi Nail), a paznokcie po tygodniu zaczynaja podchodzić powietrzem :( nie wiem o co chodzi :( Napiszę jak to robieod początku: -odsuwam skórki -matowię pzanokieć -przemywam -primer na cały paznokiec -przyklejam tipsy -piłuję granice tipsa -przemywam -primer na plytke paznokcia -jedna cienka warstwa żelu -lampa 2 min -druga warstwa żelu (staram się zrobić krzywą C ) -lampa -wyrównuje paznokieć -przemywam -ostatnia warstwa żelu -lampa -przemywam a paznokcie po tyg podchodza powietrzem :( I jeszcze jedno pyt, co ma zrobić jeśli ktos ma bardzo duże skórki? Bo niektórzy mają aż na pół paznokcia i jak je odsunę to niezbyt ładnie to wygląda... ma je delikatnie wyciąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radziłabym wycinać skórek lepiej niech to zrobi klientka.może zbyt lekko zmatowiłaś płytkę skoro podchodzi powietrze a o przed przyklejeniem tipsa nie dajesz primera tylko jak już go nakleisz i opiłujesz to na naturalny paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Żabka
A ja gdzieś przeczytałam, że przed przyklejeniem tipsa tez można dać primer... Staram się dobrze zmatowic paznokieć pilnikiem o zairn. 180 Powietrzem podchodzą powoli, tak po bokach, nie rzuca sie to mocno w oczy, ale jednak chciałabym, żeby wszystko było dobrze, bez powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musisz dokładnie zalać brzeg paznokcia nawet tak jakby pod spód a matowić najlepiej bloczkiem polerskim.Poćwicz i będzie dobrze mi na początku tez podchodziło powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Żabka
brzeg paznokcia naturalnego czy tipsa?? Bo powietrze podchodzi mi tam gdzie jest sam żel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiunka
Witam wszystkich kupilam zestaw startowy na allegro do tipsow i prosilabym o pomoc jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzeg tipsa.Jeśi podchodzi powietrze tam gdzie jest naturalny paznokiec to albo zalane skorki albo tez moze primera za duzo dalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Żabka
Marlena wielkie dzięki za odpowiedzi ;) Może to rzeczywiście ten primer, chyba nie czekam aż on całkiem wyschnie...i za szybko nakładam żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×