Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość ty lepiej
idz na kurs bo to wlasnie tak wychodzi jak "gdzies" sie przeczyta jakies glupoty! Jakie polerowanie paznokcia przed nakladaniem zelu dziewczyno to musialo odpasc!!! Wiesz napewno do czego sluzy PRIMER?????????? Zalamka jak cos takiego sie czyta brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
ona szukała pomocy a nie obelg !!!!!!jak nie chciałaś pomuc to sie nie odzywaj wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO CI POWIEM21
a ty nie zaczynalas bez kursu tylko moze odrazu bylas wszechwiedzaca i po 100 kursach daj kaske to pujde na kurs A po pierwsze to zle napisalam nie chodzilo mi o polerowanie naturalnej plytki tylko jej zmatowienie przejezyczylam sie pasuje ci teraz!!! a drugiej pani dziekuje za wyrozumialosc!!! dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny o nicku \"ty lepiej\" jesli cos Ci sie nie podoba to nie wchodz na to forum i lepiej go nie czytaj,jesli masz zamiar obrazac innych.To forum rozni sie od innych,dziewczyny pomagaja sobie nawzajem i nie wywyzszaja sie tym czy maja kurs czy nie,kazdy jest rowny i kazdy kto potrzebuje pomocy ja otrzyma.A kurs nie jest az tak istotny,daje Ci tylko papierek.Tutaj licza sie checi i zamilowanie do paznokci.Ja mam kurs i co z tego jak wiecej nauczylam sie tutaj na forum niz z kursu.Bo sa tu dziewczyny,ktore pomagaja i udzielaja info.Jesli chcesz obrazac to znajdz forum(a jest ich mnostwo)gdzie dziewczyny takie jak Ty sa zarozumiale i uwazaja sie \"co to nie one,bo maja kurs\".Ty tez kiedys zaczynalas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 21
niema zaco poto tu jesteśmy żeby pytać !!!!!! kto pyta nie błądzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
do 21 z różnych powodów mogły ci odlecieć pazurki napisz dokładnie jak robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
a napewno dziewczyny ci pomogą i ja też na ile będe mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinikaa
ja też chętnie zawsze pomogę...tylko też dopiero zaczynam i uczę się...a tym czasem czekam na żele które zamówiłam i nie mogę z moim sprzętem ruszyć bo brakuje mi tylko żeli...patrze na szafkę gdzie mam wszystkie przybory i mnie ściska że nie moge nic porobić...jesteście świetne koleżaniki forumkowiczki - i to prawda że to forum jest inne:) jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......21
A WIEC ROBILAM TAK: ZMATOWILAM PLYTKE NATURALNEGO PAZNOKCIA NASTEPNIE PRZEMYLAM CLINEREM PRZYKLEILAM TIPSA(ZERO PECHEZYKOW POWIETRZA) NASTEPNIE ZATARLAM ROZNICE MIEDZY NATURALNYM PAZNOKCIEM A TIPSEM POZNIEJ PIERWSZA CIENIUTKA WARSTWE ZELU DO LAMPY NASTEPNIE DRUGA WARSTWE ZELU GRUBSZA NA TO BROKAT DO LAMPY PRZEMYLAM CLINEREM NASTEPNIE KOLEJNA WARSTWE ZELU DO LAMPY PRZEMYLAM CLINEREM NADALAM LADNY KSZTALT PAZURKOWI I NA TO OSTATNIA WARSTWE ZELU WYKANCZAJACEGO DO LAMPY PRZEMYLAM CLINEREM I TO WSZYSTKO ACHA JESLI CHODZI O PRIMER TO NIE NAKLADALM GO PONIEWAZ NIBY MAM GO W ZELU A ZELE MAM Z NIBY FIRMY NEO-NAIL OD NEONAIL (OCZYWISCIE ZESTAW Z ALLEGRO) I TERAZ POWIEDZCIE MI CO ZROBILAM NIE TAK POZDRAWIAM I DZIEKUJE WAM KOCHANE DZIEWCZYNKI ZA WYROZUMIALOSC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi, dostalam pedzelek do żelu, ale jest strasznie twardy jak kamien......powinnam go namoczyc jaks przygotowac? czy standardowo zaczac nakładac zel aon sie wyrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Ja tez mam żele od NEONAIL i są jak dla mnie rewelacyjne nic mi nie odpada czyli to nie wina żeli i mi w instrukcji pisało ze po kazdej warstwie się przemywa cleanerem i jak napisalam to na innym forum to oczywiscie zostałam wyśmiana ze mam osc na kurs ale to już szczegól jak przemywam to jest dobrze i są pazurki troszkę cieńsze i jak nie przemywam to tez jest ok i nigdy mi nie odpadły a co do tipsów od andrew to sama siebie zaskoczyłam bo czas piłowania progu był zadziwiający mają średnią kieszonkę bym powiedziała ale taką w sam raz szybko się je obrabia i nic nie pęka napewno bede od niego zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
A Ty 21 miałaś jakąs instrukcje jak zamawiałąs zele i co pisało tam?Ja mam problem z naklejeniem tipsa już tyle razy to robiłam i jakoś często są pęcherzyki nie wiem jak zrobić zeby bylo dobrze albo za mało kleju ale jak za dużo to wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
bogusia------moze ty bys mi napisała co trzeba robić żeby nakleić tipsa na obgryzionego pazurka.nikt nie odpisuje mi .chyba za trudne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Nie gryźcie się o to, czy ktoś ma kurs, czy nie ma!!!! Ja akurat byłam samoukiem w akrylach i fakt, gdy się uczyłam za kosmetyczkę poszłam na kurs, ale tzw. uzupełniający, żeby babka zobaczyła, czy dobrze robię i żeby dostać papier na wykonywanie akryli - nie zwróciła mi żadnej uwagi, chociaż ogólnie była cięta!!! Nieraz osoby uczące się same lepiej robią ponieważ na kursie jakaś babka, co się ledwo zna mogła załatwić sobie papier, żeby bulić kasę na kursantkach i nauczy masakrycznie!!! Do \"koti4\" Jeżeli chodzi o obgryzione pazurki to staraj się wydrążenie (granicę, gdzie zaczyna się na tipsie cieńsza warstwa) kieszonki przykleić jak najbliżej płytki paznokcia. Chodzi o to, aby jak najwięcej tipsa było na płytce, a nie na skórze ponieważ, jeżeli jest na skórze to szybciej może odlecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Przed naklejeniem tipsa wystarczy tylko dobrze zmatowić płytkę i niczym nie przemywać ani nie smarować. Dopiero przes nałożenieniem żelu. Tak samo jak nakładacie kilka warstw żelu to na koniec się tylko przemywa ostatnią warstwę ponieważ jeżeli ktoś przemywa po każdej warstwie, żel nie ma dobrej przyczepności i może cały zejść. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Bogusia13\" Jak trzymasz tips kiedy go naklejasz i czy później go delikatnie przyduszasz, czy nie, jeżeli tak to jak. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Amr w lewej ręce trzymam palec dziewczyny a w prawej tak w połowie tipsa i doklejam wiem ze musi byc dibrze po bokach zamocownany ale jak próbowałam obiema rękami trzymac tipsa i dokleic go to mi to nie wychodziło a przyczyna moze byc że za mocno dociskam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Moze mam dac wiecej kleju i mniej docisnąc albo ustawić go przed przyklejeniem bardziej pionowo i potem spuszczać?Bo jak przyklejam to tak pod kontem trudno to wytłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ja tez ukonczylam kurs i co z tego zadna rewelacja wiecej nauczylam sie tutaj na forum niz od jakiejs instruktorki ktora nie robi zeli tylko akryl wyrzucenie pieniedzy w bloto i przestancie z wysylaniem na kurs bez sensu tutaj nie ma miejsca dla takich zarozumialcow mam pytanko zamowilam sobie produkty od zp-partner reni.nail zna ktos ta firme prosze odpiszczie i slicznie dziekuje aha moze ktos mi napisac krok po kroku jak dopelnia? czekam na odp.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju u zp-partner jeszcze niczego nie zamawialam,ale jak czytalam opinie dziewczyny to byly zadowolone,wiec chyba nie musisz sie martwic,ale ja nie mialam jeszcze przyjemnosci robic u nieo zakupow.O dopelnianiu juz gdzies bylo na forum,ktoras z dziewczyn podawala dokladna instrukcje,jak znajde to zaraz przesle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalzalam:jesli masz jakis wzorek i znudzil Ci sie chcesz miec inny to pilujesz tak dlugo az pozbedziesz sie wzorku(musisz uwazac zeby nieprzepilowacsobie plytki)wtedy robim sie czerwona i boli.Natomiast jesli chcesz zostawic wzorekto pilujesz tylko powierzchownie najbardziej tam gdzie jest odrost tak aby zakryc miej wiecej ta roznice i wtedy jeszcze zmatowic bloczkiem polerkism.i wtedy nakoladasz zele pokolei....jesli uzupelniasz to kladziesz najpierw super build(jest to zel przezroczysty...jesli chcesz miec kolor paznokci bardziej pod roz to mozesz uzyc zamiast build lub zelu rose french .sa to takze zele budujace,musisz tylko wybrac w jakim chcesz odcieniu)-tego zelu nakladam tak dosyc sporo(robimy taka srednia kuleczka na pendzelku i rozsmarowujemy od skorek(oczywiscie zostawiajac 1mm odstepu)i wzdloz gory...przy skorkach musi byc cieniutko i ku gorze grubiej.i do lampy na 2 min.nastepnie nakladamy cieniutko zel pastel rose.i przemywamy na koniec...a jesli masz jeszcze zel nablyszczejacy w takim pojemniczu jaklakier do paznokci tylko ze wiekrzym...to nakladamy cieniutko na cala plytke i do lampy na 2 min.(tego juz nie przemywamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Bogusia13. Jesli chodzi o dobre naklejenie tipsa..tak aby sie nigdzie nie zapowietrzyl...ani nigdzie po bokach nie odklejal...nalezy go przykleic w taki precyzyjny sposob...a wiec....tak jak pisalas wczesniej...ze lewa reka trzymasz palec dziewczyny...a prawa trzymasz tips tak w polowie...tyle tylko ze staraj sie nie przyduszac go placami na plytce paznokcia..bo powietrze moze podejsc od gory...tylko trzymaj caly czas tam w polowie...i dociskaj mocno nie naciskajac swoimi palcami na plytke paznokcia.Zachacz kantem kieszonki o paznokcia i dociskaj go mocno ..trzymajac tylko palec i tipsa w polowie....(dociskaj gomocno(tylko zeby go nie polamac):-) Bo jesli naciskasz swoimi placami na tipsa tam gdzie znajduje sie paznokiec...to naduszasz go nierownomiernie...i dlatego po bokach sie dobrze nie przykleja.Ajesli juz na prawde tips nam sie przykleil i po jednym boku nie chwycilo doobrze i wyglada tak jakby sie mialo zaraz odklwic to wpuszczamy tam kropelke kleju w to miejsce i dociskamy.Mam nadzieje ze choc troszke Ci to rozjasnilam.Jesli jeszcze jakies pytania bedziesz miala to pytaj smialo.w miare moich mozliwosci i czasu zawsze postaram sie odpowiedziec.Pamietaj tylko ze nie jakis kurs...nauczy Cie wszystkiego o tipsach...tylko wlasnie szczere zadawania pytan na ktore nie zna sie odpowiedzi....i praca praca i jeszcze raz praca ....ktora na prawde przynosi efekty:-)Serdecznie pozdrawiam...i 3 mam kciuki za dobre naklejenie tipsa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mimi05 dziekuje ze tak szybko mi odpisalas jestes kochaniutka mam nadzieje ze wyjdzie mi to dopelnienie mam tez inne pytanie czy ktos z was wykonuje manikir klasyczny chodzi mi o wycinanie skorek robicie to cazkami czy uzywacie frezarki mam zamiar kupic frezarke ale nie umiem sie nia obslugiwac czy wogole jest sens kupowac frezarke dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BOGUSIA13 NAKŁADAM KLEJ NA TIPS - NIE DAWAJ WIĘCEJ KLEJU BO NIE POMOŻE - WYPŁYNIE - TRZYMAM TAK SAMO JAK TY - PO SKOSEM., CZYLI KISZONKA JEST NA CHWILĘ W POWIETRZU NIE DOTYKA PŁYTKI, RANTEM PRZYKŁADAM DO NATURALNEJ PŁYTKI I OPUSZCAM RESZTĘ KIESZONKI NA NATURALNĄ PŁYTKĘ. JEŻELI GDZIEŚ Z BOKU SIĘ NIE PRZYKLEI TO DODAJ MINI ODROBINKĘ KLEJU I DELIKATNIE DOCIŚNIJ. POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda536
do krwawej mery mam prosbe wysli mi prosze jak robic akryle narazie zaczne o tego a pozniej zajme sie żelamo z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ASTRA32 NIE PLECAŁABYM CI FREZARKI, TYM BARDZIEJ, ŻE NIE UMIESZ SIĘ NIĄ POSŁUGIWAĆ. PO PROSTU JEŻELI NAWET BĘDZIESZ SIĘ NA KIMŚ UCZYĆ MOŻESZ PONISZCZYĆ KOMUŚ NATURALNĄ PŁYTKĘ PAZNOKCIA - MOŻESZ ZROBIĆ BRUZDY I JAK KOMUŚ ODROŚNIE MOŻE SIĘ ZŁAMAĆ LUB ROZDWAJAĆ PONIEWAŻ TA PŁYTKA JEST CIEŃSZA. TAKŻE JEŻELI BYŚ FREZARKĄ WYCINAŁA NA SZYBSZYCH OBROTACH TO MOŻESZ POROBIĆ RANKI. DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE. POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyy
naprawde te bez kursu pozjadalyscie wszstkie rozumy!!! Jak mozna obrazac sie o to jak ktos mowi ze jestescie zle w tym co robicie bo nie macie kursu?! Przeciez to prawda podpisuje sie obydwoma rekoma pod tym!!! Przeciez mozecie poniszczyc ludziom paznokcie nieodwracalnie!!! Tu nikt o nic innego nie pyta tylko jak robic zele , akryle (porazka),jaki starter itp ale gdzie rozowy chociazby o tym co to macierz lub plamki zielone pod zelem ???? Tak wiem co tu powie wiekszosc papier nie potrzebny bo Pani na kursie jest niekompetentna itp robie tylko sobie (w koncu zrobisz komus=krzywda na 95% -powiesz przepraszam nie mam kursu trzeba bylo sie nie godzic) Jestescie niepowazne nie pisze by was obrazac ale do cholery zastanowcie sie !!! Po to ludzie sie ucza,kursy,szkoly,by moc wykonywac prace z czystym sumieniem!!! A nie byc pseudo fachowcem=partaczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyy
Nastepna mistrzyni chce usowac skorki frezarka nie majac zielonego pojecia o co w tym chodzi bozeeee litosci!!! Masakra Frezarka zrob sobie wieksze dziury w glowie moze jak zrobi sie wiekszy przeciag zaczniesz myslec normalnie JESTEM W SZOKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do WYYY! PRZESTAŃ TAK PISAĆ!!!!!! JEŻELI JUŻ SIĘ CZEPIASZ TYCH 95% TO NA KURSIE DOPIERO SIĘ UCZĄC TEŻ MOŻESZ W 95% KOMUŚ SPAPRAĆ PŁYTKĘ!!!!!!!!!!!!!! I NIE PISZ, ŻE TO NIEPRAWDA, BO NIBY JESTEŚ POD OKIEM KOGOŚ WYKWALIFIKOWANEGO ITD. BO NAPISZESZ GŁUPTY!!! JEŻELI CHODZI O FREZARKĘ TO OSOBA, KTÓRA NIE UMIE NA NIEJ ROBIĆ MOŻE SIĘ SPOTKAĆ Z MANICURZYSTKĄ I JĄ NAUCZY! WIĘC NIE PISZ TAKICH BREDNI. JEŻELI COS CI SIE NIE PODOBA TO NIE WCHODŹ NA TĘ STRONĘ, BO PO CO MASZ SIĘ DENERWOWAĆ. TU SĄ OSOBY, KTÓRE MAJĄ KONKRETNE PYTANIA. WIEDZĄ, ŻE JEŻELI CHCĄ SIĘ NAUCZYĆ I POKONAJĄ ODLEGŁOŚĆ MOGĄ PRZYJECHAĆ DO MNIE. CO DO KURSÓW TO ZNAM OSOBY, KTÓRE MAJĄ PAPIER,A SĄ BEZNADZIEJNE - NIE MÓW, ŻE KURS TO PODSTAWA, BO JESTEŚ W BŁĘDZIE!!! POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Toba w 100% amr.Dziewczyny jesli nie chcecie pomgaac to chociaz nie obrazajcie i sie naie odzywjcie.Dziewczyny,ktore pytaja nie chca odrazu zkladac swojego zakladu i robic na roznych klijentkach,chca sie poprostu nauczyc i cwiczyc w zaciszu domowym np.na kolezankach,ciotkach,mamie,albo na sztucznym paluchu:-) osoba ta dopiero sie uczy,czy jest w tym cos zlego....??????Tutaj zadaja pytania,bo chca sie czegos nauczyc.Sa osoby zdolne,ktore potrafia sie same nauczy,i mniej zdolne,ktore musza isc na kurs:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×