Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość andziuchna
Do Koti4. Tak na pewno od nalozenia duzej warstwy zelu wyszly grube.Musialabys je teraz spilowac troszke i nadac im ladny ksztalt jesli chcesz je poprawic.Troszke po bokach i z gory i napewno wyjda ekstra.Jesli jeszcze jakies pytanka to pytaj.powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
andziuchna-------mam pytanie odnośnie wypełniania.na początek trzeba mocno spiłować żel z wierzchu.i jak ja piłowałam piłowałam...to w końcu już nie wiedziałam czy piłuje żel czy już paznokieć.boje się że znicscze sobie paznokcie.i jeszcze jedno mam takie żele wytłumacz mi tak po chłopsku który do czego służy;żel pearl white,żel super build,żel rose french,żel base podkład,gel kolor pastel rose.napisz który się używa z którym,i jakich żeli mi brakuje?bardzo ci dziękuje że odpowiadasz mi na te dla niektórych głupie pytania.bo ja niby znam odpowiedzi ale nie do końca.żele są firmy naildesign.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Mam do was prosbe,co myslicie o tym zestawie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158174723 mam zamiar go kupic,ale chcialam sie upewnic czy napewno warto,czytalam juz komentarze na temat tego sprzedawcy no i nie jest zly.Prosze was o opinie,moja przygode z pazurkami dopiero zaczynam,a tez nie chce kupic czegos co bedzie nie zbyt dobre..Z gory dziekuje za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
czesc, ja tez szukałam różnych zestawów na allegro ale mnie tak nastraszyli że wkońcu już 31 jak będę po drodzę w Szczecinie kupię sobie zestaw, który sama skopmeltuje, wiadomo, to dużo drożej mnie wyniesie ale raczej bez ryzyka, mam nadzieję. mam pytanie z innej beczki, śledziłam uważnie opis jak nakłada się żel-jest super pomocny, ale 1 warstwa żelu jak wyschnie to potem ją też piłujemy troche? chodzi o pierwsza warstwe, potem jest 2 budująca wiec tą juz napewno spiłowujemy, nastepna nabłyszczająca i tą też? może głupie to pytanko, przepraszam ale powiedzcie mi dziewczyny plis czy każda z tych warstw piłujemy?cz tą tylko 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam! Raczej tą drugą tylko piłujemy,pierwsza i ostatnia warstwa jest cienka prawie że na płasko, wiec tam nie ma co piłować. A ja mam taki problem,dlaczego pod akryl podchodzi mi powietrze?Staram sie uważać na te skórki nie zalewac ich a i tak gdzies podchodzi,a zostawiac wiekszy odstep to wydaje mi sie ze to nie ładnie wygląda.Co tu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Co do tego zestawu Emmi to słyszalam o nim w miare dobre opinie,sama sie zastanawiam czy nie kupie od nich żelu żeby spróbowac.Ja obecnie używam kosmetyków firmy Rendevous.Ktoś ich używa i może sie podzielić opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
tak myślałam z tym żelem:) dzięki.... ktoś z forum mi ten zestw polecał też i gdyby ni eto że zaopatrze się w hurtowni to zapewne bym od nich kupiła... polecano mi również takie: http://www.allegro.pl/item156113440_starter_emmi_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel.html http://www.allegro.pl/item156462411_super_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel_uv_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
już za 6 dni będę miała swój własny sprzęcik:) hurra ale się cieszę!!! nie będę pożyczać już od kupmeli...strasznie się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Koti4. Jesli chodzi o uzupelnienie to jesli masz jakis wzorek i znudzil Ci sie chcesz miec inny to pilujesz tak dlugo az pozbedziesz sie wzorku(musisz uwazac zeby nieprzepilowacsobie plytki)wtedy robim sie czerwona i boli.Natomiast jesli chcesz zostawic wzorekto pilujesz tylko powierzchownie najbardziej tam gdzie jest odrost tak aby zakryc miej wiecej ta roznice i wtedy jeszcze zmatowic bloczkiem polerkism.i wtedy nakoladasz zele pokolei....jesli uzupelniasz to kladziesz najpierw super build(jest to zel przezroczysty...jesli chcesz miec kolor paznokci bardziej pod roz to mozesz uzyc zamiast build lub zelu rose french .sa to takze zele budujace,musisz tylko wybrac w jakim chcesz odcieniu)-tego zelu nakladam tak dosyc sporo(robimy taka srednia kuleczka na pendzelku i rozsmarowujemy od skorek(oczywiscie zostawiajac 1mm odstepu)i wzdloz gory...przy skorkach musi byc cieniutko i ku gorze grubiej.i do lampy na 2 min.nastepnie nakladamy cieniutko zel pastel rose.i przemywamy na koniec...a jesli masz jeszcze zel nablyszczejacy w takim pojemniczu jaklakier do paznokci tylko ze wiekrzym...to nakladamy cieniutko na cala plytke i do lampy na 2 min.(tego juz nie przemywamy). jesli chodzi o zele to tak: pearl white-jest to zel do frensch...nim obisz biale koncowki...najlepiej nalozyc go 2 razy ,wtedy bialy jest bardziej wyrazny...a wiec najpierw raz ...do lamy i drugi raz...na 2 min. super build-to zel budujacy czyli 2 warstwa..kladziemy go grubiej..tak jak pisalalm wczesniej. rose french-tak samo jak build-zel budujacy tylko ze w odcieniu rozu...jak kto woli...nakladamy albo ten albo ten. base podklad-jak samam nazwa mowi...podklad...czyli nakladamy go na samamym poczatku cieniutko. pastel rose-czyli zel wykonczeniowy...ostatnia warstwa..kladziemy ja cieniutko...ale grubiej niz ta pierwsza. i na koniec nablyszczajacy. wszystkie zele kladziemy okolo 1 mm od skorek. Mam nadzieje ze choc troszke Ci to przyblizylam. Jesli jezszce chcialabys o cos spytac to pytaj smialo...w wolnej chwili na pewno odpowiem. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
madziuchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
madziuchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
madziuchna----dzięki za odpowiedz.dzisiaj próbowałam robić wzorek z brokatu.chciałam zrobić frencha z brokatu.nałożyłam podkład,do lampki,build i na niego nałożyłam brokat i do lampki.potem przemyłam clinerem i chciałmam nałożyc kolejna ostatnią warstwe żelu i strasznie mi się ten brokat rozmazywał.niewiem jak nakładAć żel na brokat.proszę wytłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Koti4. a Wiec tak...nakladasz podklad.do lampy. nakladasz zel build i wlasnie na niego nakladasz brokat.i dolampki. Wtedy przemywasz.i nakladasz znow zel build...ale tylko na koncowki tam gdzie jest brokat...nie na calego pazurka.i do lampki. Wtedy znow przemywasz....polerujesz leciutko pazurka plokiem polerskim...tak aby nie bylo czuc...tego brokatu pod palcami,i pilnikiem jeszcze po bokach paznokcia opilowujesz go...tak aby nadac ostateczny ladny ksztalt(jesli np.zel wypluna poza pazurka).wtedy znow przemywasz...i nakladasz ostaatnia warstwe. Mysle ze powinno wtedy byc juz dobrze.ja tak zawsze robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do mimi05. Ten zestaw ktory podalas jest jednym z najlepszych jaki mozesz znalesc na allegro.A wiec ja polecalalbym Ci go.tutaj praktycznie masz juz wszytsko co potrzebne jest do zaczecia przygody z pazurkami...sa to dobre produkty na ktorych dobrze bedzie Ci sie pracowalo.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koti4 ja robie tak pierwsza warstwa żelu-brokat-lampa-druga warstwa-lampa-polerka, równanie-wiadomo i trzecia warstwa wykanczajaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziucha dzieki,wlasnie czekalam na jakas dobra opinie:)Wroce ze szkolki i go sobie zamowie,juz sie nie moge doczekac kiedy go dosatne:)Poczatki moga byc ciezkie,chociaz jestem po kursie to i tak nie mam jeszcze wprawy,ale naszczescie mam na kim cwiczyc:) Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
andziuchna-------witam cie serdecznie.wczoraj robiłam tipsy koleżance sposób nakładania brokatu,sprawdził sie super.ale mam jedno pytanko;moja koleżanka miała bardzo krótką płytke paznokca.tak krótką że ta kieszonka na tipsie była za długa,,za duża.przykrywała całego paznokcia,niebyło jak piłować.czy powinna zapuścic trochę paznokcia?czy powinnam tą kieszonke tipsa skrócić?czy jest jakiś inny sposób?POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
DO żELKA-------dzięki,ale spróbowałam sposobu andziuchny i mi się brokat nie rozmazuje.a ty tą druga warstwe nakładasz na całego pazurka?i nie rozmazuje ci sie brokat?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam! Tą kieszonkę musisz skrócić oczywiście nie możesz tak na całego paznokcia przykleić i dlatego źle ci piłować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
xlacostex------------dzięki za odpowiedz.ale jaja.odpadną jej te pazurki w dwa dni.pierwszy raz widziałam takie paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Koti4. Jesli ktos ma krotka plytke i kieszonka tipsa jest za duza to wtedy obicnamy normalnie gilotynka tyle aby kieszonka zajmowala polowe paznokcia.Ajesli jest tips za szeroki to wtedy musimy go spilowac po bokach przed naklejeniem...tak aby przypasowal idealnie do naturalnego paznokcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie inaczej wycinam srodek tipsa tworzac literke V czyli boki dluzsze srodek tylko troszeczke tak mnie nauczyli na kursie i efekt zawsze jest super :) a tego zestawu nie polecam to ta firma z warzawy co maja 3 konta i pelno negatywow i wiem ze zaraz odezwie sie Wiola :) ale jest wyjatkiem i moze daltego ze odebrala osobiscie jednak za taka iloscia negatywow to bym nie ryzykowala :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela79
Do sephi Dziękuję za pomoc :-) Mam jeszcz jedną prośbę o pomoc: jaki zestaw startowy do robienia tipsów żelowych mi polecasz do 300zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
czytałam że mozna kupić lampe aktiv pod nazwa vitara 23 na allegro ponoć taniej za130zl czy możesz mi podac dokładniejsze namiary bo ja znalazłam ale na jedną żarówke a potrzebuje na cztery to narazie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
czy mozecie mi polecić inna lampe równie dobrą jak firmy aktiv dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 21
DZIEWCZYNE!! powiedzcie mi na ktora warstwe nakladamy ozdby i jak to sie robi zeby np. brokat nie rozchodzil sie po calym paznokciu jak bedziemy nakladac nastepna warstwe PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
poczytaj tylko a wszystko już jest napisane jak postepowac z ozdobami i to juz wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×