Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moon

Aktualne WYPRZEDAŻE

Polecane posty

Bylam dzis w Reporterze. Kupilam sobie spodniczke za 55 zl (przceniona z 79). Niby do 50 % a praktycznie nic o tyle przecenione nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie u góry była stara naklejka z przekreśloną ceną ( a pod spodem druga) ale przecież nie jest istotne czy to naklejka czy coś napisali. Liczy się sam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największą wyprzedaż widziałam w MANGO do -70%, ale na wybrane towary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy bedzie
wyprzedaz w Carry na 70%, widzial juz ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Deichmannie jest
-50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisze a co
nikt nie wypowie sie, wiec moze ja sprobuje Byłam dzisiaj w Carry, wszystko przecenione na 50%; W Re na 30% i 50% ale wybrane ciuszki; W Orsayu różnie, nie ma konkretnych danych, rzeczy sa przecenione,ale np o 10 zł, 20 itd. To na razie tyle, jutro wybieram sie na dalsze łowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam
co tu się wypowiadać? Teraz we wszystkich sklepach są letnie wyprzedaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale warto wiedzieć
w jakim sklepie o ile i co jest tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeńki
Przypominam, że w Reserved z kartą klubu Nokia zniżka 15%. W niedzielę byłam na nieplanowanych zakupach i niestety nie miałam ze sobą karty :( Trafiłam super spodnie, ostatnia sztuka w moim rozmiarze, więc kupiłam. Z kartą zapłaciłabym 101, a tak 119 :( W Carry wyprzedaż - kupiłam dziś spodnie - niby z 99 na 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 topik
A propo reserved i inyych sklepow. Ja jesli nie mam przy sobie pieniedzy albo karty NOKIA;), to prosze ekspedientke o odlozenie wybranego przeze mnie ciucha. Nigdy nie spotkalam sie z odmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeńki
23 topik: mądry Polak po szkodzie ;) Na drugi dzień byłam w Reserved i kupiłam spódnicę (kartę miałam ze sobą), pytałam, czy nie można coś ze spodniami zrobić (miałam i spodnie i paragon), ale niestety. No trudno - raz się zyska, raz straci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczusia
ja dzisiaj poszłam zobaczyć na miasto co ciekawego jest wiec tak jak narazie nic nie upolowałam ale to tylko kwesia kilku dni i ponownego odwiedzenia sklepów wiec w trollu jest przecena -50% wyjątkowo ładne ciuszki są-upatrzyłam sobie super bluzkęwiązana na szyji taka elegancką za bodajże niecał 30 zł w terranoviwe jest -70%-i tu znowu upatrzyłam sobie spódnice w kwiaty za 29,90! taką króciutką ;) w reporterze -50% i tu z koleji upatryłam sobie spodenki krótkie za hmm ok 35 zł Wiec to jest kwestia zabrania sie na zakupy z forsą ;D życzę udanych zakupów aha jestem ze śląskiego,sklepy te z promocjami są w gliwicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie czy
tommy hilfiger ma też wyprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam :/ teraz jest promocja na koszulki w hous\'ie... i oczywiscie moje koszulki przecenione :P w reserved tez promocje, na wybrane ciuchy -50% (fajna bielizne sobie kupilam) wiem ze w HD sa jakies promocje, niejestem pewna, ale chyba wszystko tansze o 50% w terranovie, jak zawsze :) promocja promocja popychana :) w orsay tez, ale tam nie wiem dokladnie o co chodzi. w Cropp Town sa ciuchy podzielone na dzialy cenowe i tam sa w promocji (albo 50 % albo do 50%) to tyle co widzialam dzisiaj i wczoraj... aha, w carry niby 50%... ale bylam dzisiaj, malo o zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w camaieu sa bardzo
duze wyprzedaze, polecam, bo bardzo fajne maja tam ubrania. Zreszta kazdy sklep teraz swieci wielkimi obnizakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxl
vero moda - (jakiś miesiac temu) cena spodni męskich: 195zł. - pare dni temu mieli dziwną promocje tych samych spodni: wybierz 3 pary, a zapłać za 2, a para kosztowała 195zł (sic!). - teraz para spodni kosztuje 95zł. ps. warto zaczekać aż jeszcze obniżą, a obniżą, jak zawsze (do 65zł). no i ogólne obniżki na koszulki i inne rzeczy, bluzki damskie od 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj te co zostaja
to albo bardzo małe numery albo wielkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Zarze jest obniżka o 50% w Promodzie też są przeceny, ja kupiłam lniane spodnie, które wcześniej kosztowały 169zl, a teraz 79 (i to wg mnie jest ich realna cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonko jeśli sprzedali za 79
zł to pewnie realna cena jest jeszcze niższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choppa
A ja znalazłam w Geancie świetne spodnie- len i bawełna za 25 zł. I to nie była żadna promocja czy obniżka cenowa. Fajny krój, dobrze uszyte, wygodne. Kilka kolorów. Naprawdę musicie biegać po tych wszystkich markowych sklepach żeby się ubrać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blyskotka
Apropos wyprzedaży to musze powiedziec że dużo razy skusiłam się na bajecznie tanie rzeczy, jednak zapłaciłam za to jakością tych ubrań ,bo niestety juz po dwóch praniach sie rozeszły. Bardzo odradzam ciuchy z Reserved, Quiosque, Carry i Terranovy. Nie ma sie co oszukiwac, tam maja same szmaty :( Mówie to bo wiele razy sie przejechalam , ale na szczescie sa gwarancje i zawsze mi oddaja pieniadze. Dletego warto zainwestowac w pożądne firmy i czasem nawet zaplacic wiecej. Z tanszych firm polecam Orsay. jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mruczusia za cynk,akurat ja jestem z Gliwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni**
a Czy ktoś wie jak to wyglada w Silesi w Katowicach ? W jakich sklepach sa wyprzedarze i czy opłaca sie tam wybrac teraz czy moze jeszcze troche poczekac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat co do Promodu, tam wielokrotnie ceny na wyprzedażach odzwierciedlają te, które powinny być rzeczywistymi ;) Promod często przegina ze swoimi cenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie w promodzie
głupia bluzeczka na ramiączkach kosztuje 30 zł. Pogięło ich. Mam ten sklep w dupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 3 dychy w promodzie
to chyba tylko zwykły top i to bez żadnych ozdób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Diverse-obniżka na całą kolekcję 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauważyłam że Diverse
i reporter czekały najdłużej zanim zrobiły wyprzedaż... Polskie firmy hehe, chociaż reserved był szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay tez bez rewelacji z
wyprzedażami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×