Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Niezapominajka

Gazelle Freestyle czy inny chodziarz też jest dobry?

Polecane posty

Gość fit....
polecam orbitreka-mysle, ze jest bardziej wszechsteronny i efektywny, mowie o orbitreku magnetycznym , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIR-WALKERKA;)
Chcę zakupic AIR WALKER Z ALLEGRO, taki za 200 zł+ przesyłka, albo jakiś używany bo nie mam więcej kaski, myślicie, że się nie rozwali od razu? Może polecacie jakiegoś sprzedawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIR-WALKERKA;)
polecacie kupić za allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kupił aira z allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja kupilam gazellke na allegro za jakies 140zl rok temu. Po ciazy zaczelam cwiczyc. Brzuch mialam okropny nie wspomne o cellulicie na udach! Gazellka jest rewelacyjna! Pozbylam sie cellulitu w ciagu 2 tyg codziennego cwiczenia po 30minut. Do tego kupilam sobie hulahop i krece nim ok 20min dziennie. Od 4 dni robie a6w i musze powiedziec ze moj brzuch robi sie coraz piekniejszy :D nie jest juz obwisly i staje sie mniejszy! WIEC JAK NAJBARDZIEJ POLECAM GAZELLKE!!!!! :) Jezeli ktoras chcialaby pogadac to zapraszam na gg 19015327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTRATES
Witam, Mam do sprzedania Gazelle Freestyle oryginał nieuzywana. Jej historia jest taka ze moja matka kupiła ją dobre pare lat temu w TV Mango czy czymś takim za kwotę 600 zł i..ani razu nie skorzystała z tej zabawki. Tak więc leży ona sobie w pustym pokoju i postanowiliśmy się jej pozbyć. GG 5875250 cena do negocjacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazelka?
Czytam same swietne recnzje na ten temat ;] Ja ma inny problem.. Mam 13 lat i chce zostać modelką tylko ten brzuch ;{ było tak że byłam pulchna zaczełam regularnie ćwiczyć (brzuszki) itp... schudłam 7 kg.\ ale została nieduża skóra która też ujędrniłam i jest ok jednak jak na modelke przy wzroście 160 45kg. to za mało czy przy gazeli dalej schudne ?? i czy szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w sklepiehttp://fitbay.pl/210-air-walker-gazelle-freestyle.html, zapłaciłam trochę więcej niż 200zł, ale trafiłam akurat na dzień darmowej dostawy, więc zaoszczdziłam parę groszy na przesyłce:) Sprzęt właśnie do mnie przyszedł, zobaczymy jakie będą efekty. Mam 30 dni na zwrot, więc nie boję się, że pieniądze poszły w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :D ja cwiczylam na Gazeli 6 lat temu.codziennie od 40 min zaczynalam a konczylam na 1.5 godziny! Pot lal się ze mnie niemilosiernie! Ograniczylam slodycze do minimum czyli 0 i 3.5 miesiaca zjechalam 35kg! Dziala po miesiacu waga leci ze szok! Ale cwiczy się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od lat na chodziarzu ćwiczę. nogi mam pięknie umięśnione, z tyłkiem gorzej, bo im dalej wysuwa się nogi, tym wyżej się od rozbudowuje, u mnie to nie wyglądało dobrze, rozbudowana góra i lelawy dół..... dobre dla biustu, co prawda zmalał (z rozmiaru F) ale za to podbudowały się mięsnie trzymajace go, i mimo, że mniejszy, podniósł się wyglądając bardziej zdrowo. efektów dla brzucha nie widziałam spektakularnych niestety, mimo, że zakładałam do ćwiczeń pas neoprenowy.... plusem jest to, że można na tym długo ćwiczyć i nie jest to jakiś cieżki wysiłek. inne urządzenia dawałam radę tylko 5min i po zawodach.... a tutaj spokojnie 50min mogę jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha.... jeszcze jedno.... są strasznie słabe... bierzcie nowe na gwarancji, bo używane 3 miesiace i na złom, a nowe psują się przed upływem 2lat, czyli można jeszcze odesłać na gwarancji. zajechałam takich już 6 więc wiem co mówię. dziś mi przyjechał kolejny. jeszcze ciekawostka, z 3 takich samych Christopeit kupionych w róznych okresach czasu nie da się wykręcić częsci zamiennych, mają róznej średnicy śruby itp więc trzymanie zepsutego na częsci zamiennie na niewiele się zdaje. tylko nowe kupujcie i z 2 latnią gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×