Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Czy w wieku 25 lat bede za stara na urodzenie 1go dziecka?

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W nastepnym roku bede miala 25 lat. Obecnie mam dobra prace i wlasne mieszkanie. Chcialabym zaczac starania sie o dziecko. Mam 1 adoptowana corke i kochajacego meza. Chociaz nie wiem, czy w wieku 25 lat nie bedzie pozno urodzic pierwsze dziecko. Jakie moga byc komplikacje? Prosze, odpowiedzcie mi, dla mnie to jest bardzo powazne pytanie. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 27 lat jak rodziłam pierwsze dziecko i nie miałam żadnych problemów spowodowanych moim wiekiem:) Z tego co wiem między 25 a 30 rokiem nawet obecnie jest najwięcej pierwszych porodów. Wszystko zależy do zdrowia fizycznego, bo przecież i dużo starsze kobiety rodzą po raz pierwszy, choć oczywiście wtedy bardziej muszą na siebie i dziecko uważać:) Wogóle jestem w szoku tym pytaniem;), bo ja w życiu nie uważałam się na za starą na pierwsze dziecko ... Widać różnie się na to patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
.. ja mam 28 lat, ani męża, ani dzieci, ani mieszkania, ani pracy...ale liczę, że się wszystko jeszcze poukłada, bo też chcę mieć dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo bardzo mnie zaskoczyłas tym stwierdzeniem ze 25lat to poxno na 1 dziecko,,,,,,,mieszkasz w polsce czy nie.... ja mam niecałe 25lat skoncze we wrzesniu mam swoj dom na wsi, meza, skonczyłam studia pracuje i nie mam zamiaru miec jeszcze dziecka..... nie jestem jeszcze gotowa.....lubie miec czas dla siebie i nie byc od nikogo uzalezniona a wiadomo dziecko to zmieni poza tym 25 lat to jest wiek w sam raz na 1 dziecko...... teraz własnie panie ok28 - 30maja 1 dziecko...takie czasy...najpierw trzeba sie zrealizowac dopiero myslec o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNUPA
Ja mam 25 i rodziłam w styczniu. Miałam bardzo szybki poród-myślę że to dobry wiek,napewno nie za stary!!!!!!!Po 30 moga byc komplikacje,ale nie musza.Nie mozna patrzec tylko na wiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surażanka
A ja urodziłam pierwsze dziecko w wieku 35 lat, bez problemu bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewioreczka
Ja urodzilam w wieku 31 lat i nie uwazam,ze jestem za stara.Gdy mialam 25 lat to o dziecku nawet nie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×