Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaraFlint

Powiedzonka z dawnych lat

Polecane posty

Gość uliiiiiiiiiiiiiiiii
przezywasz jak mrowka okres przezywasz jak mrowka okupacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ooo juz jestes u pani!!\" \" a ze slimakiem u mnie bylo tak \"slimak slimak pokaz rogi dam ci sera na pierogi jak nie sera to kapusty od kapusty bedziesz tlusty\" \"wpadla bomba do piwnicy napisala na tablicy sos glupi pies\" hehe duzo tego bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
Spadaj na drzewo pająki doić.hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
albo: ma klatę jak zdeptane skrzyce; ma bicepsy jak pięty komara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze - jak cie pies zobaczy to sie o własna budę zabije - na statku na łodzi całuja sie młodzi,a wrona im kracze nie wolno smarkacze! (to sie krzyczało na podwórku jak sie jakas para całowała a potem sie uciekało ile sił w nogach :) ) - co sie stało? -kurcze żyda rozdeptało! - o co chodzi? o ten tramwaj co nie chodzi! - nie bądź taki madry bo głupich zabraknie - była oczywiście zabawa w \'jakie krowa daje mleko\' w kucanego, drewnianego, ganianego i te inne odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owwa
kiedys z moim narzeczonym odwiedzilam moja babcie. na drugi dzien babcia dzwoni do mnie i mowi - no aniu ten bartek to na wyglad zdatny ale czy on do roboty sie nada to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owwwa
kiedys z moim narzeczonym odwiedzilam moja babcie. na drugi dzien babcia dzwoni do mnie i mowi - no aniu ten bartek to na wyglad zdatny ale czy on do roboty sie nada to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliciatko
wystroiłeś się jak szczur na otwarcie kanału zamknij drzwi od drugiej strony masz twarz jak wyjdz i nie wracaj twoj ojciec chyba byl pianista bo masz zeby jak klawisze masz nos jak hamulec od karuzeli masz smiech jakby kon na blache lał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze to
kasia + adam =WNM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na ciebię patrzę to jestem za aborcją jest piękna... jak róża w nocy o północy -coś ci wypadło -co? -gumowe je*adło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady A. Zamaskowany Flejtuch
Ech, to były czasy...;) na ławkach szkolnych pisało się -,,love krowe, kocham byka, ale wyjdę za indyka"; ktoś do tego dopisał ,,indyka do piekarnika" :) inne powiedzonka, niestety dużo juz pozapominałam: -masz nos jak klamka od zakrystii -zęby jak perła, co drugi to szczerba -dupa Jasiu karuzela -Umiesz jeździć? To zjeżdżaj -Umiesz pływać? To spływaj były też wierszyki, piosenki i wyliczanki, zapamiętałam taką ,,trzy godziny mokłem pod twoim oknem z góry na mnie padał deszcz ja się przestraszyłem w pory narobiłem a ty czego ode mnie chcesz.." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
Jeszcze parę mi się przypomniało: kombinujesz jak koń pod górę; wyrobił eś się jak haczyk w kiblu; jesteś zakręcony jak ruski termos; jesteś zakręcony jak byk na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblatany jestes jak swinski ryj po korycie powiedz cos jeszcze,bo sie krzywo oplułes przyjdz z ojcem,bo cie nie rozumiem mówisz?czy warga ci skacze? pisz podanie do rzeźni o wymiane ryja hehehe,ale głupoty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Proszę
Dzień dobry Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnad
A ja jeszcze pamiętam takie: Co? Wiadro, szkło, itd... Co się stało? Ciele oknem wyleciało! Jak masz chęć to se wkręć, śrubkę w dupkę numer pięć! Grała trąbka rata - ta - ta, jestem sobie psychopata... Srutu -tu - tu, majtki z drutu... Docent procent... Palec do góry wskazuje chmury! Jeśli sobue coś jeszcze wspomnę to napiszę ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się przypomniało
- kaszalot, pasztet, paszteciara - na brzydką dziewczynę :o - spadaj na bambus - ale dżez !!! - ale kaszana !!! - bajerancki, bajerski, fajowy - jarecki, jarecka - na rodziców -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
kurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
a i jeszcze nie bój sie brachu ja sam w strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_kręcisz jak cygan matką_ _dasz mi swoje zdjęcie bo chciałam sobie zrobić chleb z pasztetem?_ _słyszałam ze jak byleż mały to matka wieszała ci kiełbase na szyi,żeby chociaż psy sie chciały z tobą bawić:P_ -czemu wtedy nie byelś taki madry? -??(gdzie) -w dupie miało się tych kolegów i te teksty.....eh dawno i nieprawda :P Pozdrawiam Kurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itosie
wpdal PAwel do kanalu i koniec kawalu biedroneczko, biedorneczko lec do nieba przyniesc mi kawalek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może już było -Nie mogę! -To podnieś nogę i powiedz \"mogę\" -Podniosę dwie i powiem NIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie nasienie i tyle
podnośmy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dugas
srutututu pęczek drutu strzel se kupkę boś blady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×