Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbarossa88

Jak pieścić faceta przez spodnie by jęczał z podniecenia??

Polecane posty

Gość barbarossa88

jak w temacie... na razie na nic więcej się nie zdecyduję bo jesteśmy razem za krótko, no ostatecznie mogę mu rozpiąć rozporek;) ale jak to robić? pocierać, czy ugniatać (lekko oczywiście) a może mocniejsze pieszczoty?? pomóżcie mi bo on zaraz przyjedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
lkepiej go tam nie dotykaj jesli chcesz porzestac na pocieraniu rozporka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarossa88
on dobrze wie że nic więcej z tego nie będzie (jak narazie) więc nie ma się czego obawiać...;) problem w tym że to mój pierwszy facet i nie wiem co robić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaamanana
a dlaczeeeego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jedną sztuczkę: jak jest w spodniach właśnie to obejmujesz ustami jedno z jego jąder i dmuchasz na nie ciepłym powietrzem. potem drugie. efekt powinien być natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jedną sztuczkę: jak jest w spodniach właśnie to obejmujesz ustami jedno z jego jąder i dmuchasz na nie ciepłym powietrzem. potem drugie. efekt powinien być natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarossa88
co 'dlaczego' ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
jesli nic wiecej poza pocieraniem spodni nie bedzie to raczej sam ci nie pozowli sie tam dotykac, chyba ze pozniej skorzysta z twojej lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaamanana
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarossa88
nie no kilka razy już tak było że go tam dotykałam, ale wydaje mi się że to mu nie sprawia przyjemności, czyli stwierdzam że nie potrafię tego robić:| a z łazienki potem nie korzystał...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd*
barbarossa a czy ty nie jetses jego pierwsza dziweczyna ??????? czy on przypadkiem nie nalezy do tych niesmiałych??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarossa88
jestem jego pierwszą, ale jak się to ma do rzeczy??? a nieśmiały to mogę śmiało stwierdzić że nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududu
Moja rada. Nie proś innych o radę. Przeżyjcie to sami. Zycie erotyczne to nie przepis na ciacho. Poradzicvie sobie sami i będzie wam bardziej smakowało. Tą nieśmiałość fajnie się p.óźniej wspomina. Lak nie wiesz co mu sprawi przyjemność, zawsze go możesz zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×