Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie coś

Ciekawe kiedy kobiety dowiedziały się, że posiadają łechtaczki?

Polecane posty

Gość takie coś

Napewno na polskiej wsi ale w mieście pewnie też, przed paroma wiekami, kobiety nie wiedziały o tym, że posiadają coś takiego jak łechtaczka. Sądzę, że nie wiedziały, że to się nazywa łechtaczka, do czego służy i że można z niej robić użytek. Ale może się mylę? A jak Wy myslicie? A jesli przed wiekami nie wiedziały, to kiedy się dowiedziały? Bo wydaje mi się , że teraz większość wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie nad tym kiedys zastanawiałam, ale inna rzecz mnie ciekawi, jak ówczesne panny radzły sobie z okresem.. na w epoce kamienia łupanego, albo coś... kamien podkladaly czy wkładały liscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może używała innej nazwy ale do czego to na pewno wiedziały:p a co do okresu to krew im ciekła po nogach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Starozytnym Egipcie istnialy tampony i higiena na wysokim poziomie. A nawet chrurgia oraz aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwy nie znaly aledo czego slozy to wiedzialy. a wiecie, ze do dzis gdzies na wyspie na Pacyfiku zyje plemie, ktore nie zdaje sobie sprawy, ze sex laczy sie z plodzeniem dziec? dla nich to przyjemnosc a dzieci po prostu sie rodza. niezle, nie? tez jestem ciekawa jak sobie rdzily z okresem. biegala taka baba za mamutem i co? cieklo jej? albo w baroku miala te swoje suknie i co? miske pod spodem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×