Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miiiiii

Czy całą ciążę wstawałyscie w nocy siusiu?

Polecane posty

Gość miiiiii

Bo ja słyszałam ze to raczej jest konieczność w 1 i 3 trymestrze a że w drugim takie nocne parcie na pęcherz ustępuje. Ja kończę 16 t.c. i latam jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam
pod koniec co godzinę,marzyłam o tym,żeby się wyspać(ha,ha,ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiii
A ja głupia myślałam ze chociaz przez parę tygodni pośpię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej się na nic nie nastawiać - każda ciąża jest inna - przede wszystkim dużo zależy od tego jak ułożone dziecko czy nisko czy wysoko - u mnie np. dość nisko położone i jeszcze do tego przez całą ciąże preferuje ułożenie miednicowe - a z tym związane kopniaki w pęcherz - dodatkowo nasilające parcie:( I w związku z tym naprawdę bardzo często biegam do łazienki. Ale są kobiety, które faktycznie czują ulgę w II trymestrze i tego Ci serdecznie życzę, a nawiasem mówiąc są naprawdę dużo gorsze dolegliwości naszego stanu - więc może lepiej się cieszyć, że na częstym sikaniu się kończy:) Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze mną
To ja chyba jakaś dziwna jestem bo ani razu w czasie ciąży nie wstawałam w nocy robić siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiii
Dzięki za odpowiedzi czyli jednak nie ma zasady na to i czeba czekać co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 19 tygodniu, czyli około połowy i ani razu nie musiałam w tym celu wstać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×