Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mondsichel

Co sądzicie o wczorajszym festiwalu w Opolu?

Polecane posty

Gość hm hmmm
nic jednak nie przbije lubaszenkow jak prowadzacych miss polonia o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Rany z czego te egzaminy ? Ja juz mam to za soba. Staszic mnie wykonczyl a UMCS olalam i wyjechalam - do dzis nie wiem czy dobrze zrobilam, no ale to bylo lata temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Ta...pamietam te wybory i Lubaszenke juniora i seniora...to bylo straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny
nie wiem, ale nie lubie jej strasznie!! Mi pasujowala tylko czytajac wiadomosci poranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny
pasowała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazyłam ze tv chce ja zrobic na taka super laske ale chyba im to nie wychodzi dziewczyna totalnie sie nie nadaje do tego lepiej zeby sport prowadziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
ona nazywa sie Małgorzata Wyszyńska ale chyba nie bardzo jej to wczoraj wyszło egzamin to mam z literatury maerykanskiej na umcs ale jak tu sie uczyc jak choroba mnie meczy moze pojde na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Ja uciekam - udalo mi sie dzis zdobyc Anne Rice cykl Spiaca Krolewna - ide sie zaczytywac w erotyku..do zobaczyska po dzisiejszym wydarzeniu w Opolu (premierach gwiazd) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Lubaszenki - loooo matko- kto ich dał do prowadzenia? Budka- polscy Roling Stones? hehe nie słyszałam- to chyba bardziej o wiek chodzi ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Mondsichel - raczej o urode...hmmm 3...2...1...spadam :-) trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a ja mam egzamin z psychologii spolecznej w poniedzialek... tez chyba pojde sie uczyc :D pozdrawiam LOL i reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Ta prowadząca za kulisami to była Paulina Chylewska- była taka sobie, w kazdym razie nienajgorsza. Kamel bedzie prowadził po wszeczasy. Tylko koleżanki się będą zmieniać. Niech dają młodych, a nie jakieś Torbickie, Lubaszenki czy Młynarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Ja też mam egzamin w czwartek z retoryki- trzebaby się pouczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Nie pozostaje mi nic innego tylko też zniknąć ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wczoraj było Opole
???? Nic nie wiedziałem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Aleś Ty poinformowany, przecież non stop trąbili w radiu i TV i prasa pisała. Chyba nie wszędzie jeszcze dociera sygnał radiowo-telewizyjny ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
moja mama tez nie wiedziala, ogladala cos na innym kanale hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaaggggddddaaa
najlepiej wypadła urszula po prostu pięknie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
no, albo nigdy nie umiala spiewac albo przestala umiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe sprostowanie
Rodowicz po koncercie powiedziała, że piersi na bluzce nie są jej, to taka naszywka. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że ktoś śpiewał z Playbacku, wszyscy śpiewali normalnie, bez podkładu. Goya mnie niemile zaskoczyła, może miała coś z gardłem, albo po prostu nie potrafi śpiewać. Skiba był całkiem zabawny, lepszy od drętwego Kamela. Werba to najlepszy, najdoskonalszy zespół jaki słyszałam, a i jakieg0o mają przystojnego wokalistę🌼 Jeśli chodzi o przebój roku, superjedynkę powinna dostać Urszula, Cerekwicka ma fajną piosenkę, ale Urszula ma lepszą. Blog27 to dno totalne, nie ma się czym zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe sprostowanie
Doda znowu to samo, zobaczyłam ją na schodach pomyślałam: o dzisiaj przynajmniej jest w miarę zakryta. Potem się okazało, ze ten silikon znowu trzyma na wierzchu:P Poza tym te jej 2 bajki powoli stają się nudne, wszędzie je śpiewa, tak jakby lepszych już nie mogła wymyślić. Jako prowadzącego widziałabym Janiaka, prowadził kiedyś wybory Miss i się sprawdził, przynajmniej byłoy na co popatrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Doda spiewala z playbacku na 100%, Wydra tez i jeszcze Mosquitoo.. wiecej nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a w tej Verbie to ja nie wiem co mozna zobaczyc, chlopcy spiewaja i wygladaja jak z zamierzchych czasow disco polo, buzi nawet szeroko nie otwieraja i nie wszystkie slowa mozna zrozumiec- to dopiero bylo dno.. i nie wiem czy oni przypadkiem tez nie z playbacku, chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Do Małe sprostowanie: oj naiwna jesteś, skoro myslisz, że wszyscy śpiewali na zywo. Na zywo spiewała m.in. Goya, Cerekwicka, Urszula, Wydra. Z pół playbacku Sistarsy, Doda, Blog 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
To nie jest zresztą żadna tajemnica- artyści sami to przyznali, że spiewali z podkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prowadzacych:) z tego co wiem to te Torbickie i Mlynarskie ciagle sa wysylane na \"spotkania z publicznoscia\" poniewaz jako jedne z nielicznych potrafia rozmawiac z ludzmi korzystajac z glowy a nie z telepromptera lub kartki podobnie jest z Kammelem... wiec nie dziwcie sie ze panie ktore mu towarzyszyly tak nedznie sie wypowiadaly;) sama wolalabym Baltroczyka.. potrafi mowic duzo, bezsensu i do tego inteligentnie i zabawnie:) ale jak sie nie ma co sie lubi... trzeba ogladac Opole jakie nam zaserwowano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×